Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Potransplantační péče

Autor Potransplantační péče
stormwave
Ahoj lidi, jaké máte zkušenosti s mytím vlasů po transplantaci? Já jsem dnes 15 dní po zákroku a rád bych si už umyl hlavu kompletně, čili ponořil pod vodu a prodrbal šamponem, poněvadž mě už docela pěkně svědí. Mám ale trochu obavy, jestli to nemůže mít nějaký negativní vliv na transplantované vlasy, třeba tlak vody nebo jiné faktory. Má s tím někdo osobní zkušenost?
dalis
Tak třeba při strip metodě se po dvou týdnech od zákroku vytahují stehy, z toho usuzuju, že po této době se už vše považuje za zhojené. Můj názor - 15 dní po zákroku normálně umývat hlavu ano, ale ne prstama dřít kůži.
dalis
Spíš mě překvapuje, že tuto otázku směřuješ sem, pokyny k pooperační péči má dát předem ta klinika, která zákrok dělala.
D_a_v_i_d
Asi tak... taky to nechápu... asi nějací felčaři zase...
Proto si myslím, lidi neblbněte a nekoukejte, jestli někde stojí štěp 95 a jinde 110... radsi dam těch 110 (nerikam ze to nemuze byt naopak, ale asi vite jak to myslim) a budu vedet ze se mi chytne trebas 90 procent stepu plus nejake obnovi v darcovske oblasti, nez abych to mel levneji a chytlo se 50 procent...

A co je důležitý doktor mi řekne pro a proti... a hlavně vysvětlí jak se chovat po operaci, abych předešel zbytečnému "úhynu" přenesených štepů...
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Potransplantační péče

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019