Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Prevence

Autor Prevence
Eridan
Zdravím. Jsem šťastným majitelem světlých vlasů, jež hrdě nosím po ramena dlouhé; zatím jsem nepozoroval, že by mi nějak zvláště vypadávaly. Proč tedy vůbec píši na toto fórum s prosbou o radu? Inu, ačkoli většina mých příbuzných má hlavu hustě porostlou i v celkem vysokém věku, vskutku nerad bych jednoho dne truchlil nad holým temenem, anžto mi na mých vlasech věru záleží. Nuže: co mohu učinit, abych jejich vypadávání v budoucnu co možná nejvíce vyloučil, anobrž abych jejich růst snad ještě posílil? Předem díky za rady.
ClavoAntonio
Dobrej způsob provokace. Co takhle napsat na forum pro vozíčkáře, co dělat aby si neskončil v budoucnu na vozíku.
Akulla
Nejaky homous, nebo metrous
kokso
Prevencia pre teba = piť darcovskú urinu.
Koutař
Přesně, pij darovaný chcanky, já si je dávám k snídani (ranní moč je nejlepší, ale to asi víš od lékaře) už dobrejch 8 let, a vlasy super. Pak taky zadržuj ejakulaci, jez až od 14,00 a nestresuj se a žij pohodovej život udržíš hřívu až do důchodu. Je to jednoduchý.
Akulla
Koutar, ty jses KING jsem ted malem spadnul ze zidle
buggg
Ještě tu bylo před časem doporučováno žrát svá hovna. Prý je to nejúčinnější prostředek, ovšem díky mocné loby farmaceutických firem a jejich strachu o zisky jsou hovna (zcela iracionálně) považována za něco nechutného a tak se to zatím bohužel nedostalo k širší veřejnosti.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Prevence

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018