Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Příběh vlastní transplantace v GHO - na pokračování

Autor Příběh vlastní transplantace v GHO - na pokračování
Koutař
Já za první konzultaci platil 500,- ale to je asi 2 roky zpět, ale na to jsem byl upozorněn když jsem se objednával a myslím že jsem to i četl na jejich stránkách. Konzultace trvala asi 15 minut. Podle mě to chtějí proto aby tam nechodilo spousta lidí jen tak se ptát co a jak ale opravdu jen lidé, co to myslí vážně a že když do transpl.dají několik desítek či stovek tisíc, tak je pár stovek už nevytrhne, nevím, to je jen můj názor.
xyz
Koutar. Ja si myslim to iste.
terminator
OK. Sice je nehorázné zaplatit 600 Kč za 15 minut, ale co se dá dělat. Já jsem stejně již nyní rozhodnut, že podstoupím vlasovou transplantaci v zahraničí, ale chci si u nás alespoň pro srovnání udělat obrázek o tom, co zdejší zařízení nabízejí. Chci vědět, kolik štěpů mně jednotlivá zařízení doporučí pro vlasovou transplantaci, v jaké hustotě, počet zákroků a cenu. To srovnání považuji za důležité provést, i když už nyní vím, jak hluboce v neprospěch českých zařízení to asi dopadne.
Mike 7
To: Vlasatej i připlešlej a vlastne i pro kazdeho kterej zna GHO Clinic a jejich zpusob transplantace.

Zdravim vas

Chtel bych se zeptat jestli je mozne transplantovat misto zadnich vlasu vousy z tvare napr do koutu?

Dekuji moc komkukoli za odpoved!

Mike
D_a_v_i_d
Ahoj,
samozřejmě, že to jde... Tato metoda se jmenuje BHT (Body hair transplantation), dělá se to metodou FUE (Follicular unit extraction) a používá se například v kombinaci s obyčejnými vlasy, když už dárcovská oblast přestává stačit. Zde máš názorné video: http://www.youtube.com/watch?v=YkDy4ITDFVI (3800 štěpů vousů, 1500 štěpů z hrudi a zátylku, 500 štěpů z hlavy, 7 měsíců po transplantaci)
Jinak zdravím Muhaje a spol. (chodil jsem sem dřív pod nickem David, než jsem byl zablokován) :-/
Vlasatej i připlešlej
xyz a spol.:
Tu reportáž jsem viděl. Musím říct, že stejným způsobem se chovají i k zákazníkovi, kterého zrovna nesmímá kamera a nebude z toho reportáž.

Platil jsem za konzultaci 600 Kč. Poradenství zdarma opravdu po nikom nevyžaduju. Snad by se dalo uvažovat, aby o těch 600 Kč pro ty, kteří se rozhodnou jít nakonec na transplantaci, slevili cenu transplantace. To by bylo aspoň symbolické. Ale je to jen jejich věc. Přeci se tu nebudeme bavit o šesti stovkách, což je jedno procento průměrné ceny transplantace...
Mike 7
Přenést vousy je možné. Stejně jako chlupy z jiných částí těla. Dokonce to GHO nabízí. Ale nejsem si jist, že to je tak přirozené jako u přenosu vlasů. Možná bych ještě doporučil kombinaci - tj. přenos vlasů i vousů s tím, že přenesené vousy by se v tom množství přenesených vlasů ztratily, přesto by ale byly schopny vizuálně zvětšit objem.
Zub
david 19

Ahoj, taky mám naplánované "zaplnění zubu". Rád bych se tě zeptal, jak velkou plochu ti těmi 200 štěpy zaplňovali? Máš nějakou představu, kolik z těch graftů bylo jednovlasových? Já potřebuji zahustit asi 2cm čtvereční, takže těch štěpů moc zapotřebí nebude. Ale chtěl bych jenom jednovlasové a malé množství dvouvlasových, protože v přední vlasové linii vypadají přirozeněji. Takže asi budu požadovat tolik odběrů, kolik naplní plánovaný počet štěpů dle mých parametrů.

Díky za odpověď.
Johann81
Ahoj Terminator..ktorym si to doktorom posielal fotky hlavy a dali ti diagnozu kolko stepu potrebujes na presadenie vlasov?
Vlasatej i připlešlej
Téměř sedm měsíců po:
Posílám fotky obou koutů. V rámečku nebyl před transplantací jediný vlas; místo bylo zcela holé. Stav před nemám bohužel zdokumentován.


12042011092.jpg
12042011092.jpg
12042011091.jpg
12042011091.jpg
jaja
Ahoj chci se zeptat na kolik peněz transplantace vyjde.....mám dlouhé vlasy jsem žena a mám problém s tím že mám prořídnuté místa v oblasti od ofiny v temeni hlavy nic hrozného zatím to řeším přípravkem mane je to super ale uvažuji i o této variantě za odpověd děkuji
Super
Zdravim,

Tak jsem cca 6tydny pro Transplantaci u GHO a nemuzu si stezovat vubec na nic.Opravdu jak bylo vyse receno nadstandartni.Jedine co trochu bolestive, ale spise neprijemne jsou ty injekce.Stroupky rychle opadaly otok tak tyden drzel,ale byl jen lehky. Mel jsem 600stepu.Jen ted nevim co by melo nasledovat, vlasy mi nevypadavaji,snad jen par, ale ty by meli doufam zase zacit rust, nevim jestli nevadi, ze mi nevypadali.Darcovska oblast naprosto v pohode,jedine co ze jsem si nechal tak 1cm vlasy a po vystrihani jsem vypadal jak z nocni mury ...takze kazdemu doporucim se predem ostrihat tak na 2/3mm.Vysledek zatim nemuzu poradne samozrejme posoudit,ale jiz je videt ze to bude vypadat skvele!!uz ted kdyz mi to trosicku povyroslo je te daleko lepsi.Takze zatim jen same pozitiva!!!Kdy by mel nastat takovy ten BOOM efekt?Po vypadani transplantovanych vlasu a naslednem jejich rustu?Doktor rikal 3-4mesic, ale uz si nepamatuji jestli to byl ten boom kdy by meli zacit teprve rust.DIKY

DIKY
<< . 1 . 2 . 3 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Příběh vlastní transplantace v GHO - na pokračování

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018