Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Příčesy a paruky

Autor Příčesy a paruky
Abc
Nevíte kde se dá v roce 2005 sehnat nějaká velmi kvalitní a "účinná" paruka? díky. Chci si někdy anonymně povyrazit do jiného města a holá lebka mě podvědomě limituje...
Anonymní
Lukáš Vodička

Toto je zajímavá ukázka příspěvku "na hraně". Co myslíte, je to pokus o spam a reklamu zdarma? Mám milého anonymního (jehož IP adresu však znám) zablokovat?
tomik
Lukáš Vodička
Je to ale odpověď na předchozí příspěvek od uživatele Abc, ale taky záleží na té IP ... odkud je :-D
Anonymní
Nejde o reklamu, je to jen rada pro ABC. A jen dodám. Na GHO sem si nechal trasplantovat 500 štěpů a celkem Ok, průser je, že bych potřeboval zahustit a to tak jeste 3500 štěpů. Peníze by byly, ale asi počkám pár let na genetiku (kmenové buňky). Tam očekávám opravdové ukončení problémů s porostem. Od používání vodiček a léků nemůžeme čekat zázraky. Možná bych to řešil na 5 let s handsome, a potom genetika. Odpadá ustavičné čekání na něco, co nemusí vůbec přijít!!!
Lukáš Vodička

OK. Mě jen v první chvíli zarazil zdánlivý nesoulad mezi handsome a "paruka". Sami tomu říkají transplantáty, ale asi to opravdu je jakási fixní paruka.
Braňo
Anonymní
To by si bol ochotný zaplatiť 350000kč za transpalantáciu?Čo ti robili ak sa smiem spýtať(kolko cm štvorcových)?
Anonymní
20cm2 cca, přední linii. Byl bych ochoten zaplatit, ale už by to chtělo trochu slevu :) Nevím jestli nepočkám na klony a nebo genetiku. Když bych to chtěl zahustit počítám cca 150 cm2, tak při 3500 štěpech je to cca 24 na cm2. Ale chtělo by to tak 40-50 na cm2. :( Rekord přenesení FUE je myslim 6000 štěpů, pokud má člověk odkud brát. A to už jsou pro 24 letého člověka dost velké peníze.
Braňo
Anonymní
Tak to ano!Ja by som si počkal na tie klony.Myslím si že túto možnosť v budúcnosti využije veľa ľudí.
Braňo
Anonymní
Človek by dal za vlasy aj všetko.Keď vlasy ubývajú,je to ako strácať samého seba.Záleži to od psychiky človeka.Niekto je v tomto silnejší,niekto nie.Každopádne želám veľa úspechu s vlasmy.
Anonymní
Braňo

Presne tak,záleží to od psychiky človeka.Ale nesmieš pripustiť aby ťa holá hlava zmenila nejak ako človeka
Neználek
Nechci dělat reklamu, spíš mě zajímá váš názor. Má někdo zkušenosti s pražskou firmou Natur Hair? je to taková česká obdoba Handsome man kliniky v Polsku, i když používá jinou techniku. Jsem už plně přesvědčený do toho jít, vyzkoušel jsem už toho tolik, že peníze investované do různých vodiček a serepetiček dávno mnohokrát předčily cenu nabízených "příčesků". Podle mě je výsledek mnohem lepší než u transplantace, kde si za šílené prachy nemůžete být jisti výsledkem. Nevýhodou u nejrůznějších typů příčesků je nutnost jejich udržování, nakupování nejrůznějších lepících směsí atd. Ale i to jsem ochoten podstoupit, jen nevím jak se rozhodnout. Každopádně fotky před a po na handsome man vypadají více než slibně.
Neználek
Jo, a ještě k té psychice. Je pravda, že záleží, jak silnou psychiku člověk má, ale podle mě taky na tom, jak dlouho člověk s AA marně bojuje. Já bojuju asi 5-6 let a psychicky jsem vnitřně (navenek to nedám znát) už tak 2 roky na dně. :-(
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Příčesy a paruky

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019