Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Přípravek Belohair 5%

Autor Přípravek Belohair 5%
Monan
Prosím o vaše zkušenosti s tímto přípravkem. Používám jej zhruba měsíc (pouze do míst, kde je porost výrazně prořídlý) a zatím spíše pozoruji mírné zhoršení v dané lokalitě...Díky za názory a zkušenosti.
D_a_v_i_d
Je to minoxidil.... Výsledky, pokud nějaké budou, čekej za 3-4 měsíce od začátku aplikace.

D.
BusterPosey
Take by me to zajimalo, hlaven ta cena.. je to velky rozdil oproti regainu..
Monan
Tak po dvou měsících od zahájení léčby hlásím, že výsledky rozhodně jsou. Byly už zhruba po 1,5 měsíci, počáteční zhoršování ustalo...Ovšem, i po tak krátké době hlásím ochlupení v obličeji, takže pro mě, jako pro ženu, naprosto nepřijatelné. Chloupky se zatím (!) vyskytly tmavší pod očima, pak směrem od obočí k vlasům...a světlé po celém obličeji a krku. Světlé...ale přesto hodně viditelné! Nevím, co teď? Ustoupí chloupky, pokud přejdu na Belohair 2%? Nebo pokud snížím aplikaci z 2x denně na 1x denně? Ale nevypadají potom i ty nové vlasy? Ještě musím podotknout, že jsem v místě aplikace zaznamenala spoustu lupů.
Orangutan
Chloupky v obličeji, co narostou po minoxidilu bohužel často nezmizí ani po jeho vysazení. Na minoxidil si dej pozor a přečti si o něm tohle: http://www.whatisminoxidil.com/minoxidil-side-effe cts-true-or-false/
Monan
Orangutan
Chloupky v obličeji, co narostou po minoxidilu bohužel často nezmizí ani po jeho vysazení. Na minoxidil si dej pozor a přečti si o něm tohle: http://www.whatisminoxidil.com/minoxidil-side-effe cts-true-or-false/


No, doufam, že tu fotku u článku...autor nemyslí zcela vážně
slančo
Monan
Ovšem, i po tak krátké době hlásím ochlupení v obličeji, takže pro mě, jako pro ženu, naprosto nepřijatelné. Chloupky se zatím (!) vyskytly tmavší pod očima, pak směrem od obočí k vlasům...a světlé po celém obličeji a krku


ahoj neviem preco si sa rozhodla pre 5percentny prípravok ,nieje urceny pre ženy teda mozno je teraz presne neviem ako u belohair ale 5% - je vseobecne urceny pre muzov (rogaine a podobne) a 2% - pre zeny,,prepokladam ze si pripravok nanasas holymi rukami na vlasy a potom si samorejme ruky umyjes a spolu z rukami si oplachnes i tvar?!?
Monan
slančo
ahoj neviem preco si sa rozhodla pre 5percentny prípravok ,nieje urceny pre ženy teda mozno je teraz presne neviem ako u belohair ale 5% - je vseobecne urceny pre muzov (rogaine a podobne) a 2% - pre zeny,,prepokladam ze si pripravok nanasas holymi rukami na vlasy a potom si samorejme ruky umyjes a spolu z rukami si oplachnes i tvar?!?


Bohužel, nikoliv. 5% Belohair mi doporučil lékař (bohužel i ten, který patří mezi špičky v oboru dermatologie). Ano, četla jsem, ano, vím, že pro ženy by měl být jen 2%. To vše se píše, ale něco jiného dělají lékaři. Belohair 5% jsem nanášela poctivě 2x denně a ano, prsty, jako každý. Ovšem rozhodně jsem si pak neomývala obličej. Co jsem tu četla, tak tu holkám rostly chloupky ale i po 2% Belohairu.

Moje shrnutí k tomuto přípravku - po 8 měsících pečlivého nanášení 2x denně jsem přípravek vysadila. Negativní důsledky tohoto preparátu byly velmi výrazné a účinek tak minimální, že se vlastně ani o nějakém účinku nedá hovořit. Vím, že jsem tu cca po dvou měsících o nějakém účinku psala, ale to jsem myslela, že je pouhý začátek. Od té doby, kdy totiž vyrostly slovy tři vlasy se dále nedělo nic, zato se děly tyto vedlejší účinky:

- silné ochlupení v obličeji (pod očima, okolo očí, na krku), pro mne jako pro ženu, absolutní hrůza
- extrémní změna kvality vlasů (k horšímu)
- extrémní šedivění vlasů a lehce i obočí
- lupy, výrazné svědění v místě aplikace (tyto 2 věci považuji za nejmenší problém)
- bušení srdce

Změna kvality vlasů byla tak extrémní, že se s vlasy nedalo vůbec pracovat. Osobně mohu říci, že jsem nikdy nic podobného nezažila. Ráda bych podotkla, že před zahájem této léčby jsem byla dostatečně "proškolena" googlem a i těmito stránkami, takže jsem věděla, že vedlejší účinky nějaké mohou být. Nikdy jsem ale s vedlejšími účinky u žádného léku neměla problém a tak jsem to neočekávala ani zde. Ovšem, že je to sajrajt všech sajrajtů, mohu po této zkušenosti naprosto potvrdit. Jsem člověk, který lékařům nedůvěřuje (situace a jejich rádoby léčby ať už u mne, či u někoho z rodiny mne prostě donutily), takže se dále léčím sama.

Moje "pokračovací" léčba bez Minoxu teď zahrnuje:

lopuchový výluh od Naděje
Bioaquanol U
4měsíční užívání Biosilu, po jehož doužívání nyní volně navazuji Donna Hair

A světe div se, kvalita vlasů je lepší. S vlasy se dá pracovat. Nemám celou šedivou hlavu!!! Barva na vlasech drží. Vlasy padají, to ano. Při minoxu vypadly tak 3 denně, ovšem nárůst 3 vlasů a úplně odrovnaná kvalita a další negativní účinky mi za toto opravdu ale opravdu nestojí.

Moje rada na závěr zní: nevěřte lékařům, oni AA oddiagnostikují 99,9% lidem, kteří k nim přijdou s padáním vlasů. Nevěřím, že tomu tak ale u všech opravdu je. Lékaři ve většině případů člověku nepomohou, jednak se laboratorními výsledky nedá vše zjistit, ad 1, ad 2 což je větší problém, oni ani nemají zájem vám pomoci. Vím, že je to zcela mimo téma, ale já 15 let chodila k lékařům s nadměrným pocením těla (dlaně - společensky velmi nepříjemné) a nikdo mi nepomohl, dokud jsem si nepomohla a nepozjišťovala informace sama.

A ještě malý dovětek k minoxu, osobně mne šokovala informace, že MINOXIDIL (rozumnějte, jakýkoliv přípravek s touto účinou látkou), by neměly užívat lidé s jakýmkoliv srdečním onemocněním v rodině. Samozřejmě absolutně nepochybuji, že jste o tom, vy všichni, byli svými dermatology informováni.............

Hodně zdaru a díky za tyto stránky. Jsou výborné minimálně ve vyselektování určitých preparátů, které mají největší potenciál pomoci. Minox to ale dle mého názoru není, ani já jsem totiž před rokem, kdy jsem Minox obdržela, nepatřila k lidem s "kolečkem" na hlavě, měla jsem jen lehce výraznější úbytek v přední vlasové linii, ovšem dle mého názoru nic, co by se muselo řešit rovnou 5% Minoxem nebo nyní kortikoidním Alpicortem, který mi po vysazení Minoxu byl okamžitě doporučen (nepoužívám, kortikoidy mi v obličeji zcela rozjely dermatitidu).
Monan
Ještě bych ráda upozornila na jednu věc a toto je poznatek, který bude zajímat hlavně ženy:

po celou dobu 2denního používání 5% Belohairu (užívala jsem 8 měsíců) jsem měla menstruaci jako hodinky, prakticky téměř na hodinu a den. Vzhledem k tomu, že neužívám hormonální antikoncepci, nemám MS takto striktně na den ale na moje vlasy toto nikdy vliv nemělo. Toto byla další věc, kterou jsem byla zaskočena a která mne přesvědčila o tom, jak silně se tento rádobylék dostává do těla. Poté co jsem dávku Belohairu postupně snižovala na 1x denně, abych mohla vysadit, už ta pravidelnost lehce haprovala, až po vysazení úplně zmizela a je vše jako předtím.

Ráda bych upozornila, že ochlupení, které jsem za dobu užívání Belohairu získala, po vysazení zcela nezmizlo, jen trochu, nějaké zbytky si s sebou již nesu dál a vzhledem k tomu, že je to zejména okolo očí bude velmi obtížné to likvidovat laserem. S epilací zkušenosti mám, vím, že se dávají brýle, poškození zraku bych neriskovala.

No...tak si ty "klady" rozeberte, zda vám to za to stojí...
Gebe
Používá někdo z chlapů? Výsledky?
husar
Belohair téměř nefunguje, horší jsou snad jen výrobky řady Spectral (kolegové plešouni jistě doplní jméno výrobce). Jediný co Belohair omlouvá je cena držená při zemi nicméně i zadarmo je drahej.
Nevěřte lervnejm šmejdům typu Belohairu nebo "minoxu přímo od výrobce proveřeného uživateli zahraničních fór" )) v ceně 100 Kč,-/litr ) Samozřejmě jsou i drahý šmejdy viz výše zmíněnej Spectral etc.
Jediný co funguje je orig Rogaine. Ta pěna fakt dělá zázraky.
chikorito
husar
Aké zázraky máš konkrétne na mysli?
husar
"husar
Aké zázraky máš konkrétne na mysli?"

Tim myslim, že mi to zas roste. Byl jsem cca NW5, čili žádnej buzík co řeší "kúty" viz skqvadra zdejších úchylů. Nyní se opět blížim k NW3-2.
start
Husare, můzem si prosimtě poslat odkaz na regaine pěnový? nevim o co jde jsem spokojeným uživatelem 5% roztoku, diky
husar
Objednávám z ebay. Stačí zadat Rogaine foam a vyjede hafo prodejců. Kupuju balení po čtyřech sprejích za cca 1300 Kč,- i s dopravou.
Mirek
husar
Zdarek, z které e-bay stránky ho přesně objednáváš? Ptám se proto, že ne všichni prodejci posílají do ČR. Máš nějaký link? Díky Mirek
demizonek
Jaký je rozdíl mezi třeba kirklandem a Rogaine?

Přece 5% minox je 5% minox, nebo do toho přidávají ještě něco jiného?
Mirek
Zdárec všem příznivcům minoxu,

prodám originál ještě zapečetěný Kirkland 5%. Pokud máte zájem, můžeme se domluvit na nějaké zajímavé ceně na emailu shioner@seznam.cz.

Hezký den Mirek.
Tommiq
Prodám Belohair 5% minoxidil, nepoužitý, originál zabalený. Použitelný do 04/2015.
Zájemci mi napiště soukromou zprávu.
vlčák
Začal jsem používat tento přípravek na vousy, kdy tak očekávat změnu a je riziko vedlejších učinků?
Tommiq
Na vousy? Jako že chcete, aby vám vousy rostly nebo nerostly?
vlčák
Aby rostly, nemam je moc rovnoměrné...
Tommiq
Tento přípravek je určen pro růst vlasů. O vousech tam nic nepíšou.
Záleží na hladinách mužských hormonů T, DHT... . Ty škodí vlasům, způsobují to klasické mužské vypadávání vlasů, ale naopak podporují růst vousů a tělesného ochlupení.
vlčák
Četl jsem právě na anglickém foru že minoxidil lze i použít na fousy s tím že to má asi více vedlejších učinků než na hlavě..
Tommiq
Při používání na vlasy to může mít vedlejší účinky, že můžou růst chloupky v obličeji. Konkrétně mě začaly takové slabé okolo očí. Rozhodně na tom místě tedy běžně vousy nerostou. Také se mi zdá, trochu zvětšovat obočí, ale to si nejsem jistý, jestli je to taky po tom Minoxidilu.
Takže jsem s tím radši přestal.
Njn, každý holt máme jiné priority a jiné dědičné předpoklady. Většinou každý chce to, co zrovna nemá, nebo mít nemůže a naopak. Kdyby to šlo, nabídl bych vám 2/3 mých vousů a to klidně zadarmo.
vlčák
Takže mohu zkusit použít i na čele a možná to zabere i na obočí či jinde?
Tommiq
To si netroufnu říct takhle jednoznačně. Já jsem studoval spíš problém s vlasy. No a s těmi vousy spíš opačný, než vy.
Jestli máte potíže s padáním vlasů, pravděpodobně ho můžete používat na tato postižená místa. Nejčastěji to jsou tedy kouty a vzadu na hlavě. Ale musíte ho používat dvakrát denně a už pořád, protože jinak by vám ty vlasy, které by vám narostly po minoxidilu, postupně zase vypadaly.
Nevím, jestli je úplně na místě spoléhat na to, že při této léčbě se projeví nežádoucí, (i když pro vás žádoucí) účinky u někoho, kdo pro to zřejmě nemá tolik dědičné předpoklady.
Z podstaty věci s těmi vousy mi to ale pořád nějak nejde dohromady. Protože DHT vlasům škodí, ale vousům prospívá. Tedy zjednodušeně, čím více vlasů, tím méně vousů a čím více vousů, tím méně vlasů. Samozřejmě to tak nemusí platit vždy.
No, a vy chcete minoxidilem zajistit růst vousů, které rostou na opačném principu, než vlasy.
vlčák
Když to funguje na vlasy tak by to mohlo fungovat na všechny chlupy?
vlčák
Jen doufám ze to nebude pomáhat i chlupum na zadech..
Tommiq
To chápu, to bych taky nechtěl.
. 1 . 2 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Přípravek Belohair 5%

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021