Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Přírodní léčba padání vlasů, žádný minox ani finasterid

Autor Přírodní léčba padání vlasů, žádný minox ani finasterid
fbx16
Zdravím,

tak nějak občas po netu koukám co je nového (nic moc) a narazil jsem i na pár návodů, jak přírodně léčit padání vlasů. Například zde - stopyourhairloss.com - prodávají PDF knihu s návodem jak na to. Chtěl jsem se zeptat, zda tyto postupy někdo zkoušel?

Jsou tam návody k tomu, jak prokrvit pokožku hlav, tedy stejný způsob, na kterém staví například laserový přístroj HairMax (hairmax.com) a u něj je klinicky prokázáno, že podporuje růst vlasů.

Teď třeba plácnu blbost ale přijde mi logické, jak nejdříve vlasy padají, tj. kouty a jak to dále postupuje. Několik hodin denně trávíme v posteli na jedné/druhé straně, tzn. že vršek hlavy není moc prokrvený...

Takže pokud vlasy padají z toho důvodu, že máme málo prokrvenou hlavu, pak by bylo asi nejlepší spát na hlavě s nohama ke stropu

Zkoušel tedy někdo nějaké masáže hlavy? Další experimenty apod.?

Momentálně si občas prokrvuju hlavu a na kouty si dávám mastičku k prokrvení, zatím málo času, abych to mohl nějak zhodnotit, ale přijde mi praštěný na hlavu patlat donekonečna minoxidil a nebo se rvát tabletama finasteridu.

Tak třeba to i někdo přečetl. Co vy na to?
mitr
Ahoj,

k tomu padání z důvodu jak ležéme v posteli, to by mohlo být ale za předpokladu že všem padají vlasy přibližně stejně, ale ... někomu nepadají vůbec a někomu během pár let skoro vše, navíc rozdíl muži / ženy ...

Ale jinak prokrvit hlavu jinak než chemicky bude určitě plus
fbx16
Mitr

Jasně, je to individuální, myslim, že to je jeden z takových faktorů, co na tom nese vinu, že vlasy padají. Popravdě, spím nejčastěji na levém boku -> vlasů mám méně na pravé straně. U mě to tak platí, to si necucám z prstu


Obyčejnej kluk

Čím jsem tě prosím tě pobavil? Já to myslel vážně. Rozhodně mi ty tipy v té knize přijdou lepší volba, než utrácet peníze za pofidérní přípravky, které stejně moc nereagují (na kouty toho moc není) a jinde mám vlasů plno. Mně dělá celkem problém pravidelná strava (chci začít cvičit a přibrat - ale nedaří se mi) a při představě, že bych měl brát třeba něco kolem deseti přípravků a pilulek mi stávají všechny vlasy a chlupy na těle. To mi přijde jako nesmysl, protože navíc nikdo neví, co to s tělem udělá za pár let, nehledě na to, že super výsledek není zaručenej.
Vysvětli mi, co jsi tou otázkou myslel. Zuby čistím proto, aby mi z ní ... a abych měl dobrej pocit v ústech a taky kvůli estetice. Takže pro to, aby mi rostly vlasy bych taky měl něco asi udělat v dnešní době. Protože jak já si všímám, dneska nestačí lidem ty vlasy ani šedivět, jako tomu bylo dřív. Takže problém bude i v potravě, vzduchu a v tom, kde žijeme.
fbx16
Ahoj,

tak já nevím kolik ta kniha v PDF přesně stojí, ale půjde sehnat i zadarmo Jako kravina na tahání peněz mi přijde téměř skoro všechno... protože dá se říct, že nic pořádně nefunguje a prostě to vlasy neobnoví tak, jak bysme si všichni asi představovali. Ale možná už brzo se něčeho převratného dočkáme. Já jsem taková "vědma", že v co věřím takhle dopředu, tak to mi skutečně vyjde.

Mezi ty kraviny řadím i minoxidil, sám jsem si ho vyzkoušel, sice jen 2% a po vypotřebování celé lahvičky mi narostlo asi 15-20 vlásků Z toho snad nikdo nemůže mít radost. Vím, že není na kouty, ale ani ty vlasy jinde z něj nejsou prostě takový kvalitní.

A s těma zubama, no nevím, ale taky je to individuální, jsou i lidi co si zuby nijak pravidelně něčistěj, nepřeháněj to a maj je bílý a zdravý a na druhý straně lidi, co o ně pečujou celkem dost, bílý je nemaj ani náhodou (a nekouří nebo nepijou nic, co by mělo nějaký zásadní vliv na jejich zbarvení) a maj s nimi neustálý problémy.

To s tím spaním, byla to jenom taková myšlenka spojená dohromady s tím prokrvením, tak jsem to sem napsal

Tak nic, vlasům zdar!
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Přírodní léčba padání vlasů, žádný minox ani finasterid

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání community script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018