Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Přírodní pokus

Autor Přírodní pokus
Ori
Ahoj všichni, chci pozdravit všechny kdo taky bojují s vlasy. Podělím se o můj "úspěch" a zkušenosti. Asi před 2 lety mi začaly padat vlasy a to v koutech (je mi 24). Nejdříve jsem na to nereagoval, ale po 3 měsících kdy to začalo být hodně znát a vidět jsem zkoušel nějaké řešení.
Prohlížel jsem tady diskuze a nevěděl co zkusit. Nakonec jsem zašel na kožní. Kožařka mi řekla, že se s tím mám smířit a že mám případně zkusit renokin. Vzhledem k ceně a k tomu, že měla na renokin plakát v čekárně, jsem se na to vykašlal a zkoušel jsem nejdříve reghair, poté biohár a nakonec i dražší rogain.
Reghair - hrůza.. Na někoho to může fungovat, ale já po 2 měsících měl ty vlasy mnohem horší. Biohar - po 3 měsících jsem zpozoroval zlepšení hlavně v tom, že vlasy nepadaly a trochu se zlepšila jejich kvalita
Rogain - zlepšila se hustota, ale kouty se nezlepšily

Pomalu už jsem vzdával, že se vlasy někdy vrátí a že tedy budu muset hlavu asi oholit. Poté jsem byl v Holandsku pracovat a tam jsem potkal jednoho kožního. Ten mi řekl, že mám zkusit nahnat výživu vlasů a že slyšel dost pozitivní ohlasy na jednu mastičku. Dali jsme dohromady plán a já se rozhodl dát tomu půl roku.

Moje kůra byla: zábaly alespoň 2 týdně a to míchanina: 1 vejce, olivový olej, rozmačkaný banán, šťáva z cibule a avokádo. Nechal jsem to asi 1h v ručníku a pak opláchl. (hlavně neudělejte chybu jako já, že to opláchnete horkou vodou. To vejce pak nesundáte.. takže vlažnou.)
každý den kvalitní multivitamin (bral jsem supradyn, ale myslim si, že je celkem jedno o jakou jde značku )
gynex 2xdenně 6 kapek (na chuť je to fakt hnusný, neni to moc levné, ale prý to dobře blokuje DHT)
silidyn ráno 8 kapek (opět to není levná sranda, ale už se dá koupit i v cz. Prý to má složení, aby jsme dokázali vstřebávat křemík apod.)
mastička domácí výroby (možná to nejúčinější) : lékořice, lopuchový kořen a kořen pampelišky. Nejdřív jsem do skleničky rozetřel lékořici a zalil do půlky vodou. Potom jsem rozetřel na takovým talířku na česnek pampelišku a lopuch dokud to nebyla kaše. Potom jsem to smíchal a napatlal na hlavu. Měl jsem to vždy od odpoledne do večera, ačkoliv mi doporučoval celý den, tak v práci jsem to fakt mít nemohl. Asi nevadí když to nemáte každý den, ale je to lepší.
kvalitní přírodní šampóny (tady mi řekl, že bez toho to nepůjde. Klasické šampóny mají prý velmi agresivní chemické složení a vlasy ničí - já měl kopřivový)
Výsledek: Bohužel jsem neměl v plánu někam se tím chlubit fotkama, protože jsem tomu fakt nevěřil. Takže nemám fotky před a po, ale je to opravdu lepší. Po měsíci se mi hodně zlepšila kvalita vlasů (jsem takový ten italský typ,ale nikdy jsem nějak tmavé vlasy neměl), vlasy ztmavly a zpevnily se. Po 3 měsících jsem si všiml menších vlásků a že mi vlasy rostou o dost rychleji do délky. Nyní jsem v 8 měsíci a ty malé vlásky se zpevnily a kouty se dost zlepšily a hlavně mám po prvé v životě vlasy tmavě hnědé, místo skoro blond. Sice pořád kouty mám, ale je to opravdu lepší. Myslím si , že tato kůra by mohla pomoci lidem, kterým zafunguje dobře i nějaká ta vodička a chtějí ty blond jemné vlásky zpevnit.
Přeju vám všem hodně štěstí a kdyby někdo chtěl poradit, nebo něco vysvětlit, rád pomůžu.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Přírodní pokus

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018