Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Přítelkyně má řídké vlasy

Autor Přítelkyně má řídké vlasy
Terence_Hill
Zdravím.
Moje přítelkyně má na vršku hlavy poměrně řídké vlasy jinak na bocích hlavy je má normálně husté. Je jí dvacet let, když byla mladší, měla vlasy normálně husté, ale asi před třemi lety prodělala bolestivý rozchod s bejvalým přítelem, a psychicky na tom byla dost špatně. Od té doby má také doma problémy s matkou, nerozumějí si, a tak je dost ve stresu. Myslím si, že to bude původem jejích řídkých vlasů. Jí to dost trápí a mě to také mrzí. Příští rok by se měla stěhovat na kolej, a tak doufám, že už nebude ve stresu a vlasy jí zhoustnou.
Blíží se vánoce, a tak mě napadlo jí koupit něco, po čem by jí zhoustly vlasy. Nevím ale, co za přípravek. Napadl mě Biohar, na ten jsem ale moc pozitivních reakcí nenašel, pak Hair booster. Bohužel na vše jsou docela rozporuplný reakce.
Na internetu na stránkách netmedik jsem našel nějaký infra hřeben Hair Boost. Myslíte si, že to může fungovat? Máte někdo zkušenosti s něčím takovým?
Děkuji vám za odpovědi.
PavlinaZ
Dobrý den,
já osobně byla spokojená s Revalidem, dá se sehnat i velké balení na 3 měsíce za cca 1.000 Kč. Myslím, že to jsou jediné vitamíny, které jsou zaregistrované jako lék. Mně pomohl, taky nejsou špatné vodičky od fy Alpecin a určitě brát vitamín B-komplex a pestrou stravu a pokud možno se nestresovat.
Snad něco pomůže.
Pavlína
Terence_Hill
Děkuju za odpověď.
Dočetl jsem se spoustu názorů, že řídké vlasy nikdy nezhoustnou.
Když ale původně husté vlasy prořídly, je podle vás šance, že zase zhoustnou a budou jako dřív? Vždyť ona je ještě mladá holka..
tajemstwi
Takto posli ju najskor k lekarke,moze to mat pricinu(roznych nemoci,alerg reakcii,nedostatok niecoho,psych problemov) alebo zivotosprava(fajcenie hulenie pitie atd)..takto je tazko,ale u zien sa da obnovit hustota skorej ako u muzov
Poznam akurat jedno dievca(19r) a zacala uzivat saw palmeto sampon a roztok a po 2mes vraj zabera..na kazdeho berie nieco ine,a kazda liecba aspon 3mesiace uzivat.gaz pak sa (ne)dostavuju vysledky..vela zdaru
D_a_v_i_d
Nedá se než souhlasit... hlavně by to chtělo zajít k lékaři na vyšetření...
Terence_Hill
Ona nekouří, nehulí ani nepije..jsem si jistý, že za to může ten stres, který zažila.
Mě to nikdy nepřišlo, že by je měla nějak výrazně řídké, až teprve před časem jsme šli do obchodu, a rozhodla se, že si koupí čelenku. Nakonec mi řekla, že je to pro to, protože jí ve škole kamarádka říkala, že má řídký vlasy..
Pak se mě ptala, jestli si myslím, že už se jí vlasy zlepšili, a já řekl ano. Ale upřímně si nejsem jistý.
Neví o tom, že si dělám starosti. Chtěl bych jí udělat radost. Asi vyberu jeden z těch produktů, o kterých tu čtu, a snad pomůže.
tajemstwi
Posli ju ku koznej
D_a_v_i_d
Tak pokud by se jednalo o androgenní alopecii, tak byste to asi poznali... vlasy by slábly a zkracovaly se..... Tady to asi bude opravdu tím stresem... nejlepší by bylo zajít k tomu lékaři, aby slečnu vyšetřil, protože se může jednat o mnohem závažnější "nemoc", než je padání vlasů... Jinak osobně bych místo čelenky asi volil nějaký prostředek na maskování řídkých vlasů...

Třebas tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=rXI1dUs_twg

Já vím, není to řešení problému, ale je to alespoň psychická vzpruha a okamžité řešení, než se problém vyřeší...

Měj se a hodně zdaru... D.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Přítelkyně má řídké vlasy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018