Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Problémy s kůží pod parukou

Autor Problémy s kůží pod parukou
arci
Ahojda všem,
chtěla jsem se zeptat na radu. Od loňského podzimu mám paruku. Teď, když už je venku celkem teplo, tak se mi pod parukou na hlavě začínají dělat pupínky, jakoby potničky, nebo uhráčky... no prostě z toho asi jak se potím, tak se mi tam dělají pupínky. Nevím co s tím a chodit bez ní, nebo v šátku, to se mi vážně nechce. Nevíte nějakou radu? Volala jsem i do obchodu, kde jsem ji kupovala a tam mi nepomohli a v lékárně taky nevědí. Nechce se mi zase objednávat na kožní, to bych se do té doby udrbala )

Dík moc
mistule
Ahoj,
co zkusit dětský zásyp? Sice nemám zkušenosti s parukou, ale na popisované problémy by mohl zabrat...
Evelyn
Já mám výhodu, že se moc nepotím, takže mě to moc nepostihlo, ale co pomáhá:

1. pravidelná hygiena a větrání pokožky. Například v práci nebo ve škole si odběhnout na toaletu, vlasy sundat, kůži otřít vlhčeným ubrouskem, nechat oschnout a teprve potom vlasy znovu nasadit. I několikrát denně.

A když nepomůže,
2. tajný fígl - natři si ráno hlavu tuhým deodorantem. Tím, který ti vyhovuje. Já sice nemívala pupínky tolik na hlavě, ale zase jsem je měla všude jinde po těle, a deodorant zabíral. Hygiena je pochopitelně opět nutná, vydrží to jen do odpoledne.

3. jen upozornění - mně když se začnou dělat pupínky na hlavě, znamená to obvykle, že vlasová pokožka se probouzí, je podrážděná a vlasy rostou (a občas některý netrefí ven, z čehož je potom ten pupínek). Takže je to sice blbé, ale na druhou stranu dobrá zpráva... Mrtvá kůže nepupínkuje.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Problémy s kůží pod parukou

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019