Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Progesteronový krém, 24 let, následky.

Autor Progesteronový krém, 24 let, následky.
Naborektan
Zdravím a rovnou přikládám dotaz. Na poště mi čeká progesteronový krém, původně nebyl určený pro moje vlasy, ale přijde mi že trpím estrogenovou dominancí.
I přes to, že několik let sportuji tak mám prsa jako ženská, velikost mezi jedničkama a dvojkama a to mam obvod pupku cca 90 cm na 175 cm výšku.

Mám zatím všechny přiznaky estrogení dominance, mezi které patří i prořídlé temeno hlavy i přes to, že kouty nejsou tak strašné, tak temeno je opravdu velice prořídlé za poslední 3 roky.
Plešatění v rodině je, jenom z otčiny strany, jinak z matčiny strany má i děda v 70 plno vlasů.

Teď k věci, pomohl vám progesteronový krém na estrogení problémy, gynekomastie, padaní vlasů, tuk na bocích a stehnech ? A jaké měl následky, četl jsem, že se někomu zde na foru udělali křecové žilky včetně žilky pod okem. Děkuji mnohokrát kdo přidá nějakou svoji zkušenost.


highestrogeninmen.jpg
highestrogeninmen.jpg
Naborektan
Vidím, že se nikdo nemá na odpověď, co jsem se na zahraničních forech dočetl, jeden z nejlepších způsobů jak zastavit plešatění a obnovit růst vlasů je snížení estrogenu pomocí progesteronu.

Progesterón je tiež najúčinnejší známy inhibítor enzýmu 5-alfa-reduktázy, ktorá premieňa testosterón na dihydrotestosterón (DHT). DHT je známou príčinou mužského typu plešatenia, hyperlázie a rakoviny prostaty. Tým, že blokuje 5-alfa-reduktázu, podporuje zvyšovanie testosterónu, a tým pôsobí proti estrogénu rôznymi nechanizmami. Jedným z nich je podpora oxidačných ciest prostredníctvom metabolizmu. Tým zabraňuje premene na oveľa slabšiu formu estrogénu nazývaného estrón a spôsobuje premenu na známy estradiol.
mayo2000
Unlike finasteride, (Propecia), and Avodart, which while reducing DHT, can aggravate estrogen dominance, Progesterone can counter DHT while increasing libido and reducing bodyfat, which are well documented problematic side effects with Propecia and Avodart.

http://www.hairloss-research.org/UpdateProgesteron e5-08.html

Zaujímavé. Tiež by ma zaujímala osobná skúsenosť.
slamka
Lenže toto by bolo asi najlepšie riešiť s lekárom
Maty24
Tohe moc nechápu, progesteronový krém - pokud zvyšuje DHT, tak by naopak plešatění zhoršil...estrogen inhibuje DHT, takže moc nechápu, jaktože když má někdo hodně estrogenu, tak plešatí...
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Progesteronový krém, 24 let, následky.

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018