Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Prosím o radu s řešením padání vlasů

Autor Prosím o radu s řešením padání vlasů
Fridolina
Ahoj,

předně jsem moc ráda, že jsem našla tuhle diskuzi kde je nás víc s podobným problémem. Vzhledem k tomu, že je tu velké množství informací a nevím, jaký přpravek vybrat nebo který konkrétní problém je ten můj, bych vás chtěla poprosit o radu se svou situací.

Je mi 24 a od přibližně 15 mám stálé problémy s padáním vlasů. Někdy víc, někdy míň. Asi třikrát jsem v životě chodila na B12 injekce, různě nárazově jsem brala inneov, revitalon, revalid a tak, ale protože mi vlasy padají stále a v o hodně větší míře než ostatním (bydlím na bytě s holkama a v koupelně jsou jen moje dlouhé tmavé vlasy), naučila jsem se to za ta léta neřešit. Říkala jsem si, že při mé intenzitě padání, kdyby bylo něco hodně v nepořádku, už bych na té hlavě neměla vůbec nic. Lysiny nemám. Jsem si docela jistá, že hodně mých problémů může být způsobeno hormonálně, protože mám odoperovaný jeden a kousek druhého vaječníku, trpím na cysty takže kvůli jejich prevenci beru HA.

Teď jsem v situaci, kdy jsem po dlouhém užívání Jeanine přešla na Lyndynette (kvůli tomu, že je levnější, tenkrát jsem měla Jeanine napsanou na pleť a to teď už nebylo nutné, chtěla jsem změnu kvůli tomu, že jsem měla pocit, že to u mě má vliv na pohlavní život). A od té doby pozoruju opět zvýšené padání vlasů. Vlasy si nepočítám, to bych se z toho za ty léta musela zbláznit. Krevní obraz mi teď dělala doktorka a je v pořádku.

Potřebovala bych tedy poradit od vás, zkušenějších, čím by mohla být moje situace způsobena. Dočetla jsem se tu o androgenní alopecii, je možné, že to mám? Kdo je schopný mi udělat testy? Co ten test na vlasovou cibulku, to by mi udělal který doktor? A byl by vhodný nějaký hormonální test, ty se dělají kde?

Na závěr, protože nechci čekat, až budu mít všechny vyšetření za sebou, co byste mi doporučily za přípravky? Dpočetla jsem se tu o neocapilu, který se mi líbí, ale není možné, že si na to vlasy "zvyknou" a později, když bych to opravdu potřebovala, už nebudou reagovat? Co za potravinové doplňky byste doporučily? (napadá mě panthenol kapsle, ten biosil atd, ale nevyznám se ve složení takže budu moc ráda za doporučení).

Nakonec bych se chtěla zeptat, ty z vás, které mají zkušenost s injekcemi - je možné si to píchat i sama? Resp. naučí mě to sestra? Protože naposledy mi to píchala kamarádka medička na bytě, ale tuhle možnost už mít nebudu.

Děkuji vám všem za reakce a přeji vám hodně síly a úspěchů při řešení vašich problémů!
elfka
Kdybyste měl někdo zájem prodávám Quinafort od klorane - na padání vlasů a na rychlejší růst nových a pevnějších vlasů více na odkazu: http://www.manitera.cz/komplexni-pece-o-telo/kuze- vlasy-nehty/vypadavani-vlasu/klorane-quinafort-kur a-proti-vydavani-vlasu-pro-zeny-12-x-5-ml-p-19623. Na netu je to za 698 +poštovný Měla jsem dvě balení a jedno už mi pomohlo a z toho druhýho - je tam 12ampulek a já jsem z toho načla jen jendu a půl. Tak to prodávám za výhodné balení za 550kč 11 a půl ampulek. Je to zázračný přípravek, mám to z GHC kliniky.
nechám to za 550 +80poštovný, takže kdyby někdo chtěl jsem na mailu: e.laichmanova@seznam.cz
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Prosím o radu s řešením padání vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018