Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Seboroická dermatitida, lupy, problematická vlasová pokožka

Autor Seboroická dermatitida, lupy, problematická vlasová pokožka
LUDMILA
PCPC
díky,že jsi napsal svou zkušenost, která se osvědčila. Prosím, mohl bys napsat recept na bór glycerinový krém. Ono to asi nic složitého nebude, ale chce to ten správný poměr.
Většinou jednoduché věci fungují. Moc děkuji.
PCPC
Ludmilo
budu se snažit to co nejdříve sehnat .
katkalenka
Ahojte všetci, tiež trpim s.d. asi sedem rokov. Posledne dva roky som probleby halvne s vlasmi,lupinove ložisko. od kožnej som mala predpisany gelargin,ten pomahal,ale po vysadeni problemy nastali znova. Asi pred polrokom som vyskušala šampon la roche posay,gelovy,a problemy uplne zmizli. len škoda že iba na 4 mesiace, i ked teraz je to relativne v norme,citim, že už to neni ono.Napriek tomu doporučujem la roche. Ale u každeho je to asi individualne.
hankah
Ahoj všichni. s SD má zkušenosti už cca 15 let (převážně ve vlasech). V podstatě stejné, jak všichni píšete. Dr. mi předepisovali od kortikoidů, přes šampony až po dehtové masti apod. Vše s dočasným a omezeným účinkem. Žádné krevní ani jiné testy se mi nikdy nikdo nesnažil dělat. Dr. jsem nakonec vzdala a rozhodila sítě po internetu. Ze všech článků, rad a zkušeností jsem nakoupila všelijaké šampony (v podstatě všechny ty, které výše zmiňujete), vitamíny apod. k tomu přidala měsíční detoxikační kúru a teď už mám téměř rok pokoj. Doteď používám v kombinaci asi 5 různých šamponů + vitamíny. Upřímně - pochybuju, že zabral pouze tento postup, spíš si myslím, že tak jak to z ničeho nic přišlo, tak to zas odeznělo. Ale doporučuju detoxikační kúru, spol. s vitamíny (u mě chlorela, vit B, GS Eladen), po tom měsíci mi téměr přestaly padat vlasy. V okamžiku, kdy jsem najela na normální stravu, tak mi zas padají jak o závod.
Ráda bych se ale zeptala, zda máte někdo zkušenosti s dědičností? Ráda bych měla mimčo a bojím se, abych to nepřenesla na další generaci .
LUDMILA
Hankah
u nás v rodině to nikdo nemá, a pokud paměť sahá, tak také nic. Já se čím dál víc přikláním, že je problém v psychice - nějaká zaseklá emoce. Zevní léčba je nutná, ale neřeší problém. Co mé dceři pomohlo byla homeopatie. Napřed se kůže silně zhoršila a potom se to všechno vyloupalo a pár měsíců byl klid. Teď se to začíná vracet a opakovaná homeopatie už nefunguje, ani vyšší potence. Asi to chce něco jiného. Problém je, že kůže reaguje pomalu, pokud se léčí vnitřně.
Já laicky myslím, že to v genech není , ale jsou genetické poradny a tam jsou odborníci - alespoň doufám.
PCPC
Pro Ludmilu,
posílám recept na borglycerinovou mast:glycerini;zinci ox. aa 5,0;solucio acidi borici 3% 40,0;syndermani ad 100.Snad tam neni chyba,je to na 100 gramů masti,takhle to ukaž kožařce a ona už by měla vědět o co jde.S pozdravem
LUDMILA
PCPC
Moc děkuji. Určitě to zkusím. Vypadá to velmi dobře. Jednoduché věci nejlépe fungují a i tělo je nějlépe snáší. Ještě jednou děkuji.
LUDMILA
Tak prohlížím stránky googlu o Biomodulační léčbě a nestačím se divit. Je tam uvedena i moje zmínka na těchto stránkách. Jinak všem, kdo se o tuto problematiku zajímají stránky google biomodulační léčba doporučuji - je to, jak se zdá, medicína budoucnosti.
semi01
Ahoj, i já trpím touto chorobou už asi 5 let. Moje mudr mi dala na vlasy polytar a na obličej mast fungicidin. Ta je opravdu výborná, používám ji celou tu dobu. Když se mi to začíná v obličeji objevovat, tak 2-3 dny mažu a mám zase na měsíc pokoj. Horší je to s vlasy. Dnes mi bylo doporučeno panem Váňou: Pijte čaj kořen lopuchu,nať macešky,omývat vilínem,nebo kůrou lísky. Určitě to vyzkouším a pak dám vědět.
A jedna kuriozita: můj mladší syn si přinesl ze školky poklad v podobě vešek. U něho byl problém vyřešený hned, šel dohola. Já mám dlouhé vlasy, tak jsem preventivně zakoupila difusil H a jeden den jsem stříkala. Vešky jsem žádné neměla a po lupech, či zarudlé kůži ani stopa. A vydrželo to docela dlouho
LUDMILA
Semi01
na mě to dělá dojem, že máš kandidu. Vyřešíš kandidu a máš po potížích. Chce to dlouhodobou dietu. Najdeješ jí tady na Více vlasů.
semi01
LUDMILA
A to se projevuje i ve vlasech?
No nic, mrknu na tu diskusi a díky za info!!
semi01
LUDMILA
Tak jsem to tak prolítla a nějak se mi nezdá že mám tu plíseň. Kromě mega lupů a svědících skvrn na obličeji žádné jiné příznaky nemám.
Zkusím si udělat ten test s tou vodou.
Nu skin
Dobrý den,
vidím, že mnoho z vás, kteří zde píšete své příspěvky si stežujete na mnoho kožních problémů.I má přítelkyně trpěla lupenkou a můj kamarád dermatitidou.Jemu stačilo, když si opláchl obličej vodou a hned byl rudej jak paprika...Je mnoho klinik a mnoho odborníků a hodně z nich je úplně bezcenné navštěvovat, protože oni většinou neznají řešení, ale daný problém většinou řeší tkz. ''pokus,omyl''... to znamená, že zkusíme něco a pokud to nepomůže, tak zkusíme něco jiného...Píšu do této diskuze, protože jsem našel pro všechny řešení... Nejedná se doslova o léčbu, ale o absolutní potlačení všech těchto nepříjemných kožních onemocnění(i co se vlasů tyče).S pomocí přišla americká firma Nu Skin Enterprises(vztup do české republiky listopad 200, která má monopol na galvanické zařízení, které je levné, praktické,bezpečné a ze všeho nejvíc je účinné.Nejsem obchodník , takže nic neprodávám.Jedinné co nabízím jsou informace, jak se konečně vypořádat s těmito problémy,které nás obtěžují a snižují naše zdravé sebevědomí.Pokud máte zájem se dozvědět více tak pište na masekjan.nuskin@gmail.com nebo volejte na mobilní číslo : 776700595
S pozdravem Jan Mašek
Monika74
Zase se po nějaké době hlásím, a to s dobrou zprávou. Seborea se mi uklidňuje, výpadek vlasů se mi hodně zlepšil (dokonce řeknu - počet vypadlých vlasů se mi zdá už normální..) Jediný, co používám, je jednou týdně před mytím vlasů ta od doktorky předepsaná salicylová mast (jak o ní v nějakém svém předchozím příspěvku píšu, že vypadá a voní jak jogurt - no ta vůně jen hodně přibližně ) - dám si ji na noc na pokožku hlavy pod igelit, ráno umyju. Ale používám ji víceméně jako podpůrný prostředek, protože - to, co se mi hlavně v mezičase povedlo a s čím bych se chtěla podělit: konečně začínám přicházet na tu pravou příčinu, proč vlastně se mi objevila seborea nebo lupénka nebo co to vlastně je.. To, že příčina nemocí spočívá vždy v nějaký odchylce od vnitřní harmonie a že nejúčinnější léčení je změnou postoje, tomu už věřím (a i se o tom přesvědčuju) delší dobu, ale co je u mně příčinou seborei, tak to mi bylo záhadou. Podělím se o to, k čemu jsem došla (ještě s pomocí jednoho moudrýho člověka, ke kterýmu se obracím o radu). Celé to souvisí se SEBEVĚDOMÍM. Tady ho ocituju: "lupénka – naprosto obecně – je statisticky velmi častým onemocněním lidí, kteří trpí výrazným nedostatkem sebevědomí." Trošku je to začarovaný kruh - důvodem nemocné kůže je malé sebevědomí, ale jak si pak s touto už projevenou nemocí dovolit si ho zvýšit (když vypadám, jak vypadám?) - no, musím říct, že pracuju na tom, aby moje sebevědomí nezáviselo na vzhledu, a začíná se mi to dařit, z čehož mám velkou radost a myslím, že s úlevou od mých potíží to souvisí. Všem vám moc přeju, ať máte kůži čistou, mysl jasnou a vědomí sebehodnoty to nejlepší jaké jde Monika
LUDMILA
Moniko,
to, co píšeš zní logicky, teď jdse o to, jestli, když posílíš sebevědomí, vyčistíš kůži. Tahle dg. se bere jako psychosomatické onem. možná jsi uhodila hřebíčku na hlavičku. Dík, za informaci, posílit sebevědomí nikomu neuškodí, jen prospěje. Zrovna tak jíst tvaroh se lněným olejem a semínkem. Doporučují to na lupenku a na rakovinu viz.www. dieta dr. Budwigové.
Monika74
LUDMILA
teď jde o to, jestli, když posílíš sebevědomí, vyčistíš kůži
Tak, jak mám kůži čistou teď, jsem ji měla naposled po "octové kúře" (jenže ta neměla trvalý efekt, protože jsem neodstranila tu pravou příčinu...) Teď věřím, že jsem na to kápla. Byla jsem minulý týden na výborné přednášce s názvem "Tajemství sebevědomí", přednášel Emanuel Byrtus (není to ten člověk, o kterém píšu v předchozím příspěvku), přednáška byla VÝBORNÁ, odkryla mi spoustu věcí... něco jsem si např. nesla z výchovy rodičů (třeba to, že být sebevědomá je sobecké!), všechno najednou do sebe zapadá a já cítím, že moje sebevědomí nemusí být závislé na tom, jak mě hodnotí okolí, že já jsem zodpovědná za to, jestli si dovolím, aby mě nějaká situace vzala mé sebevědomí, že NIC ZVNĚJŠKU MI NEMŮŽE DÁT SEBEVĚDOMÍ. Moc mi pomohla věta: "Tady a teď jsem dokonalá" (Samozřejmě, že nejsem dokonalá v porovnání s mým ideálem, ale to mě nechává klidnou, protože teď a tady jsem dokonalá a sama před sebou mám čisté svědomí v tom, že kdybych teď a tady uměla být lépe, kdybych to uměla dělat lépe, kdybych teď a tady uměla být dokonalejší než jsem, kdybych věděla JAK, tak to taky udělám, tak taková BUDU). Jo, a ještě byla moc dobrá pasáž o chybách, o tom, jak jsme zvyklí ukazovat na chybu, připomínat si ji, trestat (se) za ni – chceme v sobě, v druhých vzbudit VINU, kterou je třeba odčinit (a stále donekonečna odčiňovat, protože nikdy nebude dost odčiněna!) – takto jsme mnohdy byli vychováni a takto vychováváme sami sebe a protože se domníváme, že je to tak správně, proto to děláme i druhým – partnerovi, dětem, v práci.. – takto ´pracujeme´ na tom, abychom byli nesebevědomí. Pokud vzbudíme (v sobě, v druhých) vinu, vědomí sebehodnoty rapidně klesá. Vina nás ponižuje. Řešením je škrtnout vinu a nahradit ji ODPOVĚDNOSTÍ (tj., že ze situace se můžu poučit, ale nic si nevyčítám). Moc tuhle přednášku doporučuju, je to vlastně celý cyklus přednášek, takže nevím, jestli v některém městě ještě bude tahleta o sebevědomí, ale když tak koukněte na www.prozivot.info a mějte se fajn. A propos, Ludmilo - lněné semínko mám moc ráda a sypu si ho ráno do ovesné kaše!
Aya
Jak vidím,měla jsem chvíli času se podívat i na www.Je někdy nutné pro to,aby lidé ,,uvěřili",zahalit prosté konání,bytí a čistotu mysli do velmi ,,složitých" pojmů.Protože někdy jednoduché,stručně řečené ,,slovo" se nezdá být ,,moudré,uzdravující a pravdivé"...Nemám osobně ráda výraz ,,sebevědomí",být ,,dokonalý"apod.Jen tolik.Tyto,jako lavina se rychle objevující metody z USA,nic proti tomu,nejsou původní.Téměř všechny směry,zabývám se tím již léta,za tzv. ,,totality",pocházejí z východní filosofie,buddhismu,hinduismu a dalších,prastarých filosoficko-náboženských směrů.Jenže,tam je práce na ,,našem egu" skutečně na léta,možná na celý život a vždy se najde to,co mohu zlepšit.Proč být ,,dokonalý",atˇ psychicky či fyzicky,když absolutní ,,dokonalost" neexistuje?A co je ,,dokonalost"?Pro každého z nás ve všech směrech ,,něco jiného"...Slovo ,,KDYBY" neexistuje v žádném dobrém etickém učení.Jak říká arabské přísloví:,,Kdyby je to nejsmutnější slovo na světě..."A možná i výmluva.Otázka je,přijmout se jako jedince,platí pro každého z nás a žít v souladu se svými chybami i devízami,s danými zákony,soužití člověka,lidského druhu s přírodou...Přirozené,i když beru v potaz civilizaci a její plusy i mínusy.Proč se bát slova ,,VINA?"Udělám-li něco záměrně,jsem vinen.Atˇzlým pohledem či nevhodným slovem,Nepíši o horších alternativách.A jakožto svépravný jedinec mohu vinu odčinit,atˇomluvou,pomocí a samozřejmě odpuštěním.Sobě i druhému...Zpětná vazba.Pakliže chybu bereme ,,zdravě",t.j. učíme se z ní,není důvodem v ní dále lpět či mít důvod viny.Ale ODPOVEDNOST je i o tom,jak se vyrovnáme s tím,co případně bolí nebo nás tíží.Jako dospělý člověk mohu napsat,že jsou situace,kdy se může na určitou dobu jedinec ,,dostat" na kolena...Jeho vnitřní síla ,schopnosti,znovu vstát a nezanevřít na vše okolo,neuzavírat se do sebe,zde je hodně příčin autoimunitních chorob-rezignace na život,toto ,,vstání z popela-bájný Phoenix",dá vnitřní sebeúctu nejen nám,ale věřím,že i těm,kteří s námi budou v kontaktu.Srdečně Aya.
Monika74
Aya
někdy nutné pro to,aby lidé ,,uvěřili",zahalit prosté konání,bytí a čistotu mysli do velmi ,,složitých" pojmů.Protože někdy jednoduché,stručně řečené ,,slovo" se nezdá být ,,moudré,uzdravující a pravdivé"...

Milá Ayo, nechci se moc odchylovat od tématu tohoto fóra, ale musím reagovat Já jsem poznala E. Byrtuse nejdřív osobně a pak teprve jeho www-stránky... mě to prostě oslovilo - rozhodně tam nebylo nic haleno "do složitých pojmů", jen byly jednoduše vysvětleny souvislosti, vše do sebe najednou zapadalo (to, že nějaké metody východní filozofie k nám třeba dorazí přes Ameriku, mě neznervózňuje..), a já jsem na té přednášce prožila několik svých osobních okamžiků pochopení "aha!" a stále z toho čerpám. Určitě tam nikdo netvrdí, že práci na svém egu bude mít člověk hotovou během víkendového kurzu... Chtěla jsem se zkrátka jen podělit o to, co mi pomohlo -myslím, že k tomu Gaba toto fórum zakládala.. Já na rozdíl od Tebe, Ayo, slovo "sebevědomí" mám ráda čím dál víc - v jeho pravé podobě "být si sám sebe vědom" (ve smyslu obracet pozornost dovnitř místo ven, jak nás v životě učili...). A ta dokonalost, o které jsem psala, neznamená, že bych na sobě neměla už co zlepšovat, ale že větou "teď a tady jsem dokonalá" si pomůžu přijmout se v přítomným okamžiku, nic si nevyčítat a dát si vlastně tu možnost v klidu na sobě pracovat dál ve smyslu toho zlepšování se. O vině jsem nepsala, abychom se jí báli (strach taky není moc dobrá energie), ale proto, že pokud udělám nějakou kravinu (většinou nechtěně - ale i kdyby záměrně), tak je podle mě nejdůležitější pochopit, že to kravina byla, a už to neopakovat (a třeba to doplnit tou omluvou a pomocí). K tomuhle pochopení je podle mě mnohem lepší ta odpovědnost než ta výčitka (vina). Když si vyčítám, mrhám energií a v pochopení si bráním, když převezmu odpovědnost, můžu se poučit pro příště (ale to už se opakuju) - to je vlastně to, co píšeš, "brát chybu zdravě". Pod Tvoje slova o "kdyby" se můžu jen podepsat... Věřím, že jsi toho v životě dost prožila, co si pamatuji z jiných Tvých příspěvků zde na stránkách, byla jsi dost vážně nemocná a tak klobouk dolů, že ses "z kolen" dostala zas nahoru, nezanevřela jsi na vše, nerezignovala na život a jsi tu s námi. Držím palce Tobě a všem Monika
Aya
Monika 74
Děkuji Ti,protože je pravda,že na podstatě se shodnemeTaky nemám nic proti tomu,atˇpřijde dobrý směr z Orientu,USA či z Východu...To je dobře,že tento kurs má určitou ,,návaznost".Osobně používám indické ,,duševědomí",naprosto doslovně přeloženo...Jistě,že tyto směry nemohou uškodit,naopak.Je v tom tisíciletá moudrost a přitom svoboda jednotlivce,nebotˇ 99% nemocí jsou psychosomatického původu.Jsem jen ráda,že čím dál,tím více lidí,hledá prapůvod své ,,nemoci" jinde než v čekárně u MUDrů...Přeji Ti hodně úspěchů na Tvé cestě!Aya.
P.S.I když mám toto téma zaškrtnuto,zatím nedošlo upozornění...
Mix
Ahoj neviem ci to tu este niekto cita,....ale moj kozny lekar mi tiez diadnostikoval seberoicku dermatitidu a predpisal lieky obsahujuce steroidy...co po precitani pribaloveho letaku,som sa rozhodol,ze nebudem uzivat...podarilo sa mi ziskat kontakt na lekarku aletrnativnej mediciny Jozefa Jonasa, zalozena na detoxikacii otrganizmu...a musim konstatovat,ze po cca 5mesiacoch liecby na prirodnej baze je zlepsenie viac ako 70%tne a len malokedy mavam problemy...este nie sme na konci s liecbou ale musim povedat,ze som spokojny!! Skvrnka pod okom a nad okom mi uplne zmizla a vlasy sa nadherne zlepsili...predtym som mal pocit ze si vyskriabem pokoznu na hlave a vytrham vlasy...teraz am nesvrbia aj niekolko dni...
Totiz seberoia vychadza z vnutra a sposobuje ju porucha vo vasom vnutri ..je to len vonkajsi prejav,ktory maste dokazu len potlacit ale nie vyliecit,preto treba liecit vnutorne problemy a nie len priznaky!
A pristupy dermatologov k seberoi alebo k vitiligu ma vazne dostali...mno ano mate to...nevie sa z coho to je..tu amte nejaku mast skuste...asi to nezaberie...je to neliecitelne...nevie sa z coho to vznika....a pomoz si
Som rad ze som sa podujal skusit detoxikaciu....nezlepsila sa len seberoia a vitligo...ale aj dalsie mensie problemy a posilnila imunuta....vrelo odporucam a pokial ste so slovenska resp. bratislavy poskytnem aj kontakt....
Drzim palce!
LUDMILA
Určitě toto téma stále sleduji, jen sem moc lidí poslední dobou nepíše. také si myslím, že je to celkové onemocnění. Dr, Jonáš Ti pomohl homeopaticky? Musel jsi držet nějakou dietu? Většinou je to postavené na očistě jater.
Díky, že jsi napsal.
Mix
Ja nie som priamo v konatakte s nim,...ale s jednou lekrakou v bratislave co sa tomu venuje...
Odporucila ma na nu moja obvodna lekarka,ktora uz nevedela ako pomoct,lebo krvne testy boli velmi dobre...
Tazko sa o tom pise pokial to clovek nezazije a neviem ci ma pochopis, pochopite...vytvorili nejaky pristroj ktory je pripojeny na pocitac a prostrednictvom nejakeho kontaktu a vlnenia (kontakt na dlani tvojej ruky) prostrednictvom toho pristoja ti prechadza tvoje telo od hlavy po paty, vsetky organy a zistije kde je nieco zle...zapal...atd...kebyze to nezazijem tak neverim...odhalili mi alergie na ktore ani alergologicka neprisla a oktorych som vedel...taktiez rozne ine problemy o ktorych nemala sancu vediet...
Tato medicina vytvorila vytazky z rastlin...vela preparatov....kazdy je zamerany na nieco ine...a tie som potom uzival, podla toho co diagnostikoval pristroj...plus prisna 3mesacna dieta....ale nie nejaka vseobecna...priamoti zistia co tvoj organizmus momentalne nedokaze spracovat a rozlozit....po 3 mesiacoch enormne zlepsenie a po dalsich 2 mesiacoch dalsie...Mozno to vyznie divne ked to takto pisem...ale sam som sa citil ako u vestici,ktora ma na dlani cele tvoje telo a vidi vsetky tvoje problemy o ktorych nema ako inak vediet...dokonca aj problemy s destva to zistilo....
Tak a teraz pokracujem v liecbe...mam dve kury liekov do konca juna...a cakam dalsie zlepsienie...fliaciky pod a nad okom sa stratli uplne...
Netykalo sa to len jater ale viacerych organov ktore su navzajom prepojene a myslim,ze je to u kazdeho asi viac individualne...a urcite v tom vela zavazi aj stres (teraz cakam mierne zhorsenie o 3 tyzdne mam statnice ...Ale urcite to nie je len ochorenie pokozky...to ide uz len von a prejavuje sa navonok nieco co vo vnutri nefunguje...
Aya
Mix
Ano,rozhodně...Pokožka,vlasy,atd. je obrazem toho ,co se děje uvnitř.Atˇ již různé hormonální,endokrinologické či jiné výkyvy a nebo psychika.O tom se zde přesvědčila většina z nás,že po extrémním stresu následuje ,,vzplanutí" nemoci.Držím Ti palce,atˇ státnice dopadnou výborně a tělo i duše vše zvládne!!!Aya.
vero
Mix
Ahoj, gratulujem k zlepšeniu zdravotného stavu. Možno by som skúsila navštíviť tú lekárku, ak by si mi poskytol kontakt. Možes mi ho poslať aj ako súkromnú správu, ak nechceš kontakt zverejniť. Ako to vychádza cenovo?
ďakujem
Monika74
Toto téma také stále sleduji, přestože mám kůži již téměř v pořádku. Monika
Gaba
Ahoj, určitě toto téma taky čas od času stále sleduju, protože na rozdíl Moniky kůži nemám stále v pořádku, ach jo... Tak kdo máte co přispět, určitě pište! G.
Tenerela
Gaba
Ahoj, určitě toto téma taky čas od času stále sleduju, protože na rozdíl Moniky kůži nemám stále v pořádku, ach jo... Tak kdo máte co přispět, určitě pište! G.

Ahoj G. a všichni, kdo máte problém se SD. Mě začaly problémy před třemi lety přesně, vystřídala jsem tři kožní lékaře (každý rok jednoho) a až ten třetí mi řekl, že mám dermatitidu. Přesně jak píše Gaba, tuhé lupy okolo vlasových kořínků, které je dusí a dusí i vlasy, které ještě na hlavě zůstaly. Už rok si mažu na hlavu kortikoidy, ale žádné zlepšení nevidím, spíš možná naopak. Minulý týden jsem navštívila centrum zdravého vlasu, kde jsem doufala, že mi pomůžou - že budou mít určitě více zkušeností než lékaři z měnších měst. Víceméně to byla další prohlídka u kožního lékaře jako každá jiná a přijde mi (ať se na mě za to nikdo nezlobí), že to bylo vyhozených 500Kč. Nedozvěděla jsem se nic nového, dostala jsem opět další kortikoidy na kůži atd. Vlasy vypadávají, ale přijde mi, že se neobnovují a tudíž neustále řídnou. Průsvitá mi kůže na hlavě, takže sebevědomí je opravdu vysoko. Beru všechny možné vitamíny, jím jogurty, zeleninu, lehká jídla a lactobacily apod., protože jsem za ty tři roky vypozorovala, že když jsem v pohodě uvnitř (střeva) tak se to vždycky zlepší. Jakmile ale onemocním a beru jakékoliv léky, se to vždycky zhorší. Hlavně po antibiotikách. Je to takovej běh na dlouhou trať. A nejvíc mě trápí ta nejistota, jak to bude dál - zhorší se to, nebo zlepší, kdy ty vlasy přestanou padat....pro ženský je to dost blbý být bez vlasů. Takže teď zkusím další možnost - pana Jonáše a určitě napíšu.
LenkaLenka
Dobry den vsem,
LenkaLenka
Dobry den vsem,
jiz nekolik let trpim seborhoickou dermatitidou a to nejen ve kstici ale i na obliceji. Nos, celo, brada, oblicejove ryhy... Vsem Vam chci rici, abyste se vyvarovali jakekoli aplikace kortikoidu na jakekoli misto na tele! Ani kratkodobe. Jiste vsichni znate ucinky kortikoidu, neni nutno je rozebirat, presto je nekolik zvas pouziva. Jsem studentkou master degree na University of Nottingham, obor lekarstvi se zamerenim na kozni problemy. To proto, ze sama jiz nekolik let seborheou trpim. Chtela bych Vam vsem nabidnout mast, ktera je zatim stale ve vyvoji (avsak pred ukoncenim testu a temer pripravena k distribuci) lekarskeho centra Nottinhgamu a teto me university. Podotykam, ze mast nefunguje jako lek. Priciny dermatitidy se nedaji lecit z vnejsku a nikde nikdy nebyla vedecky prokazana ani vnitrni lecba. Mast vsak radikalne snizuje projevy seb. dermatitidy a to az u 95% pacientu. Je stale ve vyvoji, ale uz ted vime, ze pokud se mast pouziva pravidelne, priciny seb. zmizi i na na nekolik mesicu a mast se muze vysadit. Po opetovnem obeveni seb. se mast opet s vysokou ucinosti aplikuje a opet radikalne tlumi projevy. Mast by mela byt distribuovana nejdrive v pristim roce (legislativa), avsak ja Vam mohu legalne zajistit testovaci vzorky. Sama ji jiz prez rok pravidelne pouzivam a mam od seborheii absolutni klid. Pokud by mel kdokoli zajem o dokumentaci k leku, popr. o vzorek nebo rady, necht me kontaktuje na mail uvedeny v profilu. Pripominam, ze nenabizim lek, avsak vysoce ucinou mast, ktera radikalne potlacuje projevy seb. dermatitidy a to bez jakychkoli vedlejsich ucinku a hlavne kortikoidu!. I za toto jsem ja osobne vdecna. S pozdravem, Lenka.
LUDMILA
Mix
Ahoj, díky za zprávu. Já jsem si jí přečetla až dnes, tak se omlouvám za pozdní reakci. Ten přístroj, co popisuješ, je EAV a pracuje s ním dost lékařů či léčitelů, kteří se to naučili a přístroj koupili - není to zrovna levná záležitost. Ještě jednou díky.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 23 . 24 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Seboroická dermatitida, lupy, problematická vlasová pokožka

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019