Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Skoro plešatý v 24

Autor Skoro plešatý v 24
Deny
Zdravím, je mi 24. Vlasy mi začali padat v 22. Chtěl bych se zeptat jestli je normální svědění a hodně mastná pokožka hlavy. To svědění se dá vydržet ale ta mastná pokožka společně s lupy mě fakt štve. Když si večer umyju vlasy tak na druhý den ráno mám vlasy totálně mastné. Někdy si musím hlavu umývat 2x denně. Mužete mi na to poradit nějáký přípravek? Má cenu proti plešatění nějak bojovat? Není lepší jít na 1cm nebo úplně oholit? Já se bojím že když si oholím hlavu tak budu vypadat jak Voldemort.

Ovlivnilo vypadnutí vlasů nějak vaše seběvědomí?
Deny
Foto http://i60.tinypic.com/sbkkm1.jpg
Richard
Myslím, že už je na boj pozdě, vždyť máš už skoro úplně holou hlavu. Ohol to a budeš mít klid.
Mrkev
Tak zabojovat by se ještě dalo (pokud máš čas a peníze), otázkou je, zdali by výsledek byl úspokojivý a zdali bys jen neodálil to, co stejně za x let nastane - rozhlédni se v rodině - plešatěj u vás chlapi? Pokud jo, kdy jim to začlo..? Jinak svědění není normální a mastná hlava a lupy taky ne, nicméně se to dá relativně snadno vyřešit-potlačit. Pořiď si Nizoral šampon, Kerium DS, Bioderma Node DS+ . Ideální je mít 2-3 šampony a ty točit třeba po týdnech - nepoužívat stále stejný. Před umytím šamponem si dej na hlavu na 10 min Micetal gel. Během 2-4 týdnů by svědění a lupy měly zmizet, respektivě by se to mělo utlumit. Pak už Micetal gel může používat jen preventivně a výše uvedené šampoty točit z jinými, které považuješ za vhodné. Pokud i poté budeš mít stále mastné vlasy (ale tomu moc nevěřím), pořiď si šampon na mastné vlasy (např od Biodermy). Vše koupíš v lékarně nebo si to můžeš objednat na eshopech (zpravidla za příznivější ceny). Šamponu stačí opravdu velmi malé množství, takže ti vydrží dlouho. Hlavu můžes oholit kdykoliv Ano, vypadávání vlasů sebevědomí sebere..a myslím, že u ženských 2x víc než u chlapa, nicméně ber to tak, že to není životní tragédie. Spoustě mých kamarádek se právě líbí chlapi bez vlasů (tím rozuměj do hola než někdo s třemi umaštěnými chlupy .
desperatos
Neposlouchej Richarda. Začni co nejdřív brát finasterid/dutasterid a minoxidil. Vzhledem k tvému způsobu padání vlasů( po celé hlavě) máš velmi dobrou šanci, že se ti vlasy vrátí do stavu, kdy nebude poznat ze ti padaji. Po 2 letech na tehle vecech uvidis jak na tom jsi a muzes uvazovat o transplantaci k prípadnému dohustení. Nejdřív to ale musíš zastavit, k tomu slouží ty věci.
zivotprourinu
Deny
Zkus urinoterapii , je to nejlevnější a nejůčinější metoda.
eliskaM
Holohlaví muži jsou nejvíc sexy!
asdfg
Áno rozhodne pi moč to je to čo ti určite proti AGA, vyser sa na všetky štúdie a modernú medicínu a radšej si vypi liter moču ...
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Skoro plešatý v 24

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020