Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Skúsenosti s dermarollerom

Autor Skúsenosti s dermarollerom
vill
Zdravim chcel som sa Vas opytat ci nemate skusenosti s dermarollerom ci to naozaj pomaha alebo je to dalsi vymysel??
Berdie
Jasně, pomáhá při opakovaném použití na jizvy.
Jizva vzniká víceméně proto, že se tělo nechce příliš vysilovat tím, aby vrátilo poškozené místo do původního stavu, ale jen do stavu, kdy s tím prostě nějak můžeš žít.
Opakované rolování a vytváření mini zranění tak znamená to, že se to místo musí opakovaně hojit, a tak se zlepšuje v daném místě i celkový stav pokožky.
Před rolováním bys měl tak týden až dva dodržovat dostatečný přísun vitamínu C, který pomáhá vytvářet kolagen (což je důvod, proč se ti pak stav pleti zlepší).
Není to sice jen o kolagenu, ale je to to hlavní...
Jinak rolovat jednou za max. 14 dní jen omezené plochy..., tím je efekt nejlepší, např. tedy jednou za 14 dní rolovat čelo, pak po 14 dnech tváře atd.
Další důležitá věc, stejné místo rolovat nejdříve po 21 dnech...
Většina rollerů na trhu je ok, ale kupoval bych od seriózních výrobců, kdyby byly jehly moc široké, mohlo by ti to naopak uškodit, paradoxně tě to naopak zjizvit, ale co jsem tak četl jeden test, tak snad všechny rollery na trhu byly ok (testovalo se někdy kolem roku 2013)

Pokud se chceš zbavit jizev, tak počítej s tím, že je to běh na dlouhou trat, já si tak zlepšil jizvy po akné..., a to o cca 70 % během 3 let rolování.
První efekt neuvidíš okamžitě, nejdříve tak za půl roku, ale na vrásky a akné je to to nejlepší, co existuje..., nevyrovná se tomu žádný krém, kdysi jsem zkoušel blbosti typu krémy ze slimáků za x tisíc a podobně a efekt nula nula prd.

Ještě bych upozornil na to, že musíš mít velikost jehel 1 mm (na obličej), na čele to je nepříjemné, na tvářích to zas tak moc neucítíš...
Na jiné plochy, např. stehna, hýždě a řešení problémů se striemi/celulitidou to chce 1,5 mm...

Znám ženy, které se rolovaly 2 - 2,5 mm na stehnech, hýždích...
Já bych měl z takové velikosti jehel strach, ale na hluboké jizvy na tváři (měsíční tvář) je zapotřebí 1,5 mm.
1 mm stačí, pokud máš po akné fleky nebo velmi drobné hrbolky, na větší hrbolky už to chce 1,5 mm.

Pokud chceš plet jen hydratovat krémem, můžeš zvolit i menší velikost jehel, např. 0,3 - 0,5 mm, na jizvy to sice nebude mít efekt, ale pomůže to vstřebat krémy, ale je zapotřebí nanášet bezprostředně po rolování!

Tady se dostáváme i k tomu, že je tím možno zlepšit vstřebání lokálních krémů/mastí proti plešatění..., ovšem hodně záleží záleží na tom, jak jsou ty krémy/masti/vodičky vlastně účinné...
Berdie
Ještě bych dodal, že tou velikostí 0,3 mm pro lepší vstřebání krémů se můžeš rolovat de facto každý den..., na rozdíl od velikostí 1,0 mm, kde to je max. jednou za 3 týdny to stejné místo...
vill
Ja som najma pytal kvoli padaniu vlasov a opatovneho rastu lebo som videl na nete ze by to mohlo tiez pomoct.
linkin
Podla mna toto je jeden z najvacsich vymyslov mam doma 0,25mm 0,5mm a 0,75 a myslim ze mi to este zhorsilo kuty neviem ktory somar to vymyslel ale v zivote by som to nepouzil uz skor scalp brushing cim ale riskuje clovek ze si vytrha este viac vlasov. Dermaroller na tvar ano jazvy mi trochu zredukoval ale vlasy v zivote
peterb85
A co dermaroller a minox? Vraj to spolu dobre slape.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Skúsenosti s dermarollerom

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019