Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Sněžení tekutým dusíkem

Autor Sněžení tekutým dusíkem
Zlatka
Veve
Ahojky, odpovídám na dotaz "A co je nového u vás holky?" Tak já jsme na tom tak, že jsem měla asi týden hrozné zhoršení-padalo jich i 200 denně bez mytí a v té době jsem šla na kožní...kde mi doktorka vytáhla 50 vlasů (počítala to) tím, že mi projela hlavu a řekla mi "No ale to je do 100ky, tak to je dobré"...nevím, co sem jí na to měla říct...když jsem se ráno česala a bylo jich ještě víc. Tak jsem se strašně naštvala a celý víkend jsem měla zkažený Jo a tak doktorka mi taky řekla, že mi nepředepíše ty injekce, protože "Proti padání vlasů žádné léky přece nepomáhají"-mimochodem je z největší Brněnské nemocnice!!! No a pak mi byl přítelem skoro násilně naordinován "klid na lůžku". To znamená, že jsem nesměla si nic hledat na netu o vlasech (ani tuto stránku), nesměla jsem se pozorovat v zrcadlech a jenom jsem se dívala na filmy a začala jsem číst super knížku a koupila si Aloe na pročištění a musela jsem jít asi 4 večery si někam sednout s lidma...no a teď je mi psychicky mnohem líp. Cítím se taková silná...začala jsem chodit s kamarádkama cvičit a snažím se co nejmíň soustředit na ten problém. Mám pocit, že to teď ustává to padání-opravdu. Ale možná je to jenom po tom hrozném zhoršení...a nebo tím, že se nesleduju. že je nosím v culíku s čelenkou, večer rozpustím, ráno lehce pročešu a hned vyhodím, co zbylo v hřebenu (bez počítání)...večer teda aplikuju Neocapil a obden Lopuchový výluh (na ten nedám dopustit-ten jsem totiž vynechala před tím zhoršením a teď ho nasadila a prostě je to lepší a už podruhé se mi to tak rychle zlepšilo-nemáte s ním někdo podobné zkušenosti?). Dívala jsem se na stránky té firmy Naděje, co ho vyrábí a mají speciální Bylinnou kůru na vlasy. Nezkusili ste to někdo? Já po zkušenostch s tím lopuchem do toho asi půjdu... A co vy ostatní? Co třeba mistule? Ta tu atky nebyla...
mistule
Ahoj Zlatko, zdravím tě a reaguji, už jsem si taky říkala, co je s tebou. U mě to bylo téměř stejné!!! Ten týden po úplňku, jak jsme se o tom bavily ještě s Veve, mi vlasy padaly snad trojnásobně, zase jsem začala propadat beznaději, protože svůj léčebný režim dodržuji pořád stehně, ale pak to zase ze dne na den přestalo a já jsem zase šťastná jak blecha, když se ráno učešu a najdu v hřebenu max. 2 vlasy!
Jak padají vlasy tobě? Některé holky píší, že třeba mají plný polštář ráno, nebo ručník po umytí, mě ale nejvíc padají přes den a při mytí. Na polštáři najdu vlas jednou za uherský rok, v ručníku mi taky většinou nic neuvízne, horší je to přes den, to pořád obírám trička a svetry.
Ten lopuchový výluh bude asi fakt výborný, dávám ho poctivě každý den, na nejvíc prořídlá místa a zdá se, že pomáhá novým vláskům. Taky začínám pozorovat, že zabral Revalid, ale ten mi přijde, že vlasy jen posiluje, nepodílí se na růsrtu nových...
Jo, a po té nové HA se mi ta prsa fakt zvětšila uvidíme jestli to vydrží, aby to nebyl jen efekt před menses
luci1
jééééééé holky vy se máte..jedna velká prsa a druhé to roste po lopuchu ...začínám hlasitě závidět.. já mám tedy pocit, že mně ani ten lopuch nepomáhá ... myslím, že mě fakt nepomáhá nic, nový vlasy ne a ne vyrašit
luci1
Zlatka
vypadá to, že máš skvělého přítele..a chytrého ... toho se drž
mistule
luci1, Zlatčin přítel je určitě báječný, ono fakt na stavu mysli záleží strašně moc, ale Zlatka sem týden nemohla a mně se stýskalo!
Snaž se tomu fakt nepoddávat, mysli na to, že když budeš v pohodě ty, bude v pohodě i tvé tělo...
Veve
Zlatko
takový masívní výpadek, to nebude samo sebou, nezměnila si jídelníček nebo neprožila nějaký stres? Doufám, že se ti to brzy zase spraví a přítele se drž i jeho rad, musí to být skvělý chlap, že tě takto podporuje. S Lopušákem mám taky výbornou zkušenost, používám ho denně nebo ob den, jak mi to vyjde a taky mám pocit, že vlasy nepadají tolik a hlavně nějaké tam rostou, to je nejdůležitější, dokonce mi přijde, že na některých místech už ty vlasy nejsou tolik prořídlé jak byly. Doktorka mi do nich hrábla minulý pátek, nic nevypadlo, řekla, že jí přijdou silnější, škoda že né hustší Taky sem si koupila panthenol ve spreji a používám ho vždy před mytím vlasů tak, že ho "nasněžím" na prořídlá místa a vmasíruju, nechám tak 3-4 hodinky, pak umyju vlasy a výpadek je výrazně měnší, při mytí tak 10 vlasů a při česání max 20, asi to taky bude něco do sebe mít.
S jídelníčkem to teď teda pěkně šidím, mám stres v práci a zkoušky ve škole, takže opravdu nedělám nic jiného, než pracuju a doma se učím po večerech, jsem z toho notně nervozní a nevrlá, vlasy zatím ještě nezareagovaly, doufám, že ani nebudou, navíc se vyloženě cpu sladkým, nervoza na pochodu, ach jo, a takto to bude nejspíš až do půlky května, kdy ukončím dálkově druhák na VŠ. Holky bojujte!!
Veve
mistule
píšeš, že ti zabral revalid, taky o něm uvažuji, myslíš, že je dobrý, složení a tak? Kolik tabletek denně bereš a myslíš, že je dobré povyužívat 3 balení, jak píšou v letáčku?
Veve
Zlatko,
ještě k té Naději. Pokud jim pošleš e-mail a popíšeš, co tě trápí, tak ti navrhnou i léčbu, vč. tinktur, jestli chceš, zkus to, já si to taky nechala napsat, ale zatím nic nedělám, byla jsem u toho léčitele, jak už víš, takže zatím praktikuji jeho léčbu. A doufám, že se stav změní a vlasy zase narostou a zhoustnou.
mistule
Veve:
Složení Revalidu jsem nestudovala nijak moc pečlivě, mohu z vlastní zkušenosti porovnat jen s Biosilem a ten má těch látek rozhodně méně, Revalid obsahuje i další vitamíny apod. Beru ho přes 1 měsíc, vlasy určitě posílily, ale jak říkám, na růst nových vlásků vliv asi nemá. Taky mám o dost pevnější nehty a hezčí pleť. Já už jsem si koupila to balení (270 tbl) na 3 měsíce, takže tu kúru dodržím, když už tak už
Zlatka
Ahojky holky,
fakt sem to chození sem omezila, ale nebojte se-sem s váma...teda musím říct bohužel Hlavně nejdůležitější poznatek: Nemyslím na to a cítím se o tolik tolik líp! Dám vlasy do culíku, když jsou mastnější přidám čelenku a přes den o nich nevím, večer nečešu jen promasíruju lopuchem a ráno teda češu a je to katastrofa, ale je to jen 10 minut za den ne furt jako předtím.... Myslím, že se tomu musíme co nejmíň poddávat, jinak si zničíme tělo úplně....
mistule Já mám pocit, že sme na tom fakt stejně. Já jsem na polštáři nidky žádný vlas nenašla, při mytí mi jich vypadne jen o trochu víc než mamce (sem jí to taky počítala ale při česání to je teda dost a hlavně to, že je musím pořád obírat ze zad, když je nechám rozpuštěné...a že jsou prostě všude. To vidím, že to tak jiní lidi nemají-jen já mám záda posetá. Jinak Revalid beru taky (asi měsíc to teď bude) a musím říct, že mám opravdu silnější vlasy. Třeba to není jen jím, ale papám jen tyto tabletky a když jsem našla svůj starý vlas ještě před ostříháním (to znamená ze začátku mých problémů), tak byl o HODNE tenčí než tento. Mimoto mám silné nehty jak naše kočka drápky Je toho hodně, co Revalid obsahuje, věřím, že by se našla aji levnější varianta, ale já si koupila stejně jako mistule ten na tři měsíce a vyšel mě na 1200Kč, což za ten výsledek, co vidím (silné a opravdu zdravé vlasy) stojí. Trochu to přikládám i tomu, že jsem začala používat čistě přírodní šampon a dávám si na vlasy i masky. Ale kdyby tak nepadaly, tak je mám teď ukázkové (myslím jednotlivé vlasy-bohužel ne jako celek A mistule nevíš, čím by to mohlo u nás být? Jinak u Naděje jsem viděla Bylinnou kůru na vlasy - nedočetla jsem se, co to obsahuje, ale možná bych do toho šla, když mám takové dobré zkušesnoti s tím Lopuchem (dala jsem si ho do lahvičky od Alpicortu a musím říct, že ten se může jít zahrabat oproti lopuchu Nevíte něco o té bylinné kůře?
Teď bude jaro, tak nám bude zase veseleji a to se projeví na vlasech na stopro! Mějte se moc hezky holky a ať je to každým dnem lepší!
Zlatka
Veve K tomu masivnímu výpadku-fakt nevím, čím to mohlo být (teď už je to lepší), ale byly to opravdu kvanta! Asi se projevilo to, jak jsem se těma vlasama trápila ze začátku ledna (než jsem sem začala chodit) oprabdu hodně-pořád sem brečela a tak...a asi jak na ně člověk myslí, oni to cítí (bože, to zní trhle A třeba ta doba je taková...prtoože to opravdu bylo tak týden strašně moc a teď míň. Drřte se holky!!
mistule
Zlatka:
Jo, tak s tím padáním to máme úplně stejné. S Revalidem také ) Na tu bylinnou kúru se musím podívat, tu jsem neviděla. Ale začínám mít zase pocit, že se to lepší a když patlám ten lopuch, tak to snad zatím stačí...? To s tou lahvičkou od Alpicortu je chytré, to by mně nenapadlo ) Já jsem si teda koupila ten s rozprašovačem a taky jsem s ním spokojená. Akorát mi smrdí, ale to henna taky a obojí je navlasy zdravé Zapomněla jsem ještě dodat, že piju čaj Křemíková bpmba od Dr. Popova, taky mám pocit, že pomáhá. Určitě asi ne jako lopuch, ale je dobrý i na pleť.
Začala jsem teď s derivačními koupelemi, tak uvidíme jestli to taky bude mít vliv.
Každopádně jsem na tom psychicky určitě lépe, teď co vysvitlo sluníčko a začíná se zelenat....
Veve
Ahoj holky,
tak jak pokračujete? Zlatko, ještě chodíš na sněžení? Já ano, naposledy mi sestřička řekla, že mi vlasy na jedné straně začínají podrůstat, tak mám radost. Jinak co jsem na bylinkách od léčitele, tak se výpadek opravdu výrazně snížil, včerejší mytí vlasů asi 5 vlasů a rozčesání mokrých vlasů asi 10 kousků, jen dlouhé vlasy, dnes ráno rozčesání asi 3 vlasy, a to se mi zacuchávají vlasy opravdu hodně, ráno se vzbudím a na hlavě mám vrabčí hnízdo) Jinak taky na hlavu stříkám lopuch od Naděje, myslím, že je výborný a pak ten panthenol ve spreji před umytím. Teď mám 5 injekcí vitamínu B12, tak mi to bude píchat mamka každý týden jednu. Je to hlavně kvůli stresu, který mám opravdu denně. Jinak jsem odbourala úplně neocapil a alpicort F, vůbec je nepoužívám od doby, co beru bylinky, můj stav vlasů je den ode dne lepší a lepší. Rozhodla jsem se zůstat jen na přírodní léčbě, výsledky jsou viditelné. Dle rozborů krve jsem stejně naprosto zdravý člověk, takže kromě sněžení a občas nějaké té tabletky panthenolu z chemie vůbec nic.
Mistule, o derivačních koupelích jsem taky četla, může na tom něco být, tak dej vědět, jestli máš nějaké změny atd.
Holky přeju všem plnou hlavu vlasů!
mistule
Ahoj Veve,
to máš tedy vynikající výsledky!!! (tiše závidím ) Mě také sice padají méně, ale pořád to není úplně stoprocentní. Souhlasím s tebou v přírodní léčbě, i když já jsem ještě na Revalidu, Biosilu a Panthenolu, ale rozhodně už si nechci na hlavu patlat Alpicort a podobné... Doktory už jsem vzdala, stejně mi žádný z nich nic nového neřekne a nijak nepomůže...
Také jsem slyšela, že je na vlasy výborný jód, beru ho tedy v tabletkách (od Walmarku, mělo by to být přírodní), protože ho ve stravě určitě moc nemám.
Derivační koupele svědomitě dodržuji, ale zatím je asi na nějaké hodnocení co se týče vlasů dost brzy. Každopádně bych ale řekla, že se fyzicky citím lépe.
Pigi
Veve
prosím jaké užíváš bylinky?Už jsem zoufalá,vyzkoušela jsem snad všechno,minulý měsíc jsem pocítila výrazné zlepšení,ale už jsem v tom zase zpátky,padají a padají!!!
Pigi
Píšete tu o výluhu z lopuchu,to je doma dělaná vodička,nebo se prodává v lékárně.Díky.
luci1
Pigi
lopuchový výluh se prodává, buď v lékárně nebo ve zdravé výživě, lahvička tak od 85kč výš (viděla jsem i za 120,verze s rozprašovačem tak 160kč). samozřejmě se dá připravit i domácí verze, ale asi málokomu z nás se do toho chce za vyzkoušení určitě stojí.
Veve
mistule
Jód je výborný na vlasy, mám ho také od léčitele jako tinkturku, kapu 3x denně, myslím, že mi v podstatě zastavil výpadek vlasů. Biosil jsem také brala, zaznamenala jsem po něm rychlejší růst vlasů, sice jsem někde četla, že vlasy rostou pořád stejně rychle, ale ať se na mě nikdo nezlobí, když mám po měsíci užívání biosilu odrosty melíru 5cm, tak je to podle mě rychlý růst. Melír už na hlavě nemám, nechala jsem se ostříhat dost na krátko, docela mě potěšila kadeřnice, když řekla, že na prořídlích místech mám chmíříčko

Pigi
Jsou to bylinky, které jsou určené na omývání vlasů, skladba je chmel, lopuch, kopřiva, vlašský ořech a puškvorec. Bohužel nevím v jakém poměru. Potom mám tinkturu s jódem. Ostatní bylinky, které mám v podobě čaje mám na jiné problémy než jsou vlasy. Léčitel asi působí cíleně na problémy těla, ostatně to se odráží na stavu vlasů.
Lopuchový výluh si můžeš objednat i na internetu, ale v lékárně ti ho určitě taky objednají, jen musíš říct, že chceš od fy Naděje. Akorát mě se po něm dělají lupy, ale nic závratného.
Sof
ahoj holčiny! posiluji vaše řady. jste fajn holky. jinak se připojuji jako
další "nepovedená". psala jsem o sobě na téma léčba zářením, tak případně koukněte, co mám za zkušenosti já. pa pa.
Zlatka
Ahojky holky,
tak se po nějaké době taky ozývám...Veve, to zní úplně úžasně s tím, kolik vlasů ti teď padá! Já ti tak závidíííím! U mě je to teď tak nějak ustálené to vypadá....ale spokojená nejsem. Pořád je to víc, než jiným lidem a víc než předtím Ráda bych taky zkusila bylinky jako Veve, ale nemám se v tomto ohledu na koho obrátit-nějakému léčiteli, kterého najdu na netu nevěřím
corny25
Tak dneska jsem byla zase na dusíku a mooooc to pálilo a štípalo.Ještě teď to bolí.Chodím k paní doktorce Vejrové a ta je moc hodná a pořád mi říká že mám "pištět"když to bude bolet.A v úterý jdu znovu.Vypadala mi skoro celá hlava!Ale už to roste!!!
corny25
Já chodím k jedné známé léčitelce a hodně to pomáhá!!
Veve
corny25
Ahoj, tak to jsme na tom podobně, mě to taky totiž pálí, málo se stane, že nepálí a jednou mě z toho bolel vršek hlavy snad půl dne ještě. Co máš za problém, že ti vypadala skoro celá hlava, areatu? Jestli chceš, napiš o té léčitelce do tématu "léčitelé", čím dál tím víc lidí se na léčitele obrací a každá informace je potřebná. Já také jezdím k léčiteli a jsem na jeho kůře něco přes měsíc, aspoň výpadek vlasů se výrazně snížil, teď čekám, kdy se objeví růst nových vlásků.
kofi
Ahoj...jak to tu pročítám, tak jsem z toho sněžení dostala docela strach. Chystám se na něj poprvé příští týden a jak tak koukám, tak žádné moc pozitivní zprávy a informace nevidím... Hodně spoléhám na to, že po těch pár kůrách budu mít hřívu jako před pár lety... Žádnou kožní chorobu mi nikdy nikdo nediagnostikoval, ale vlásky moc padají a padají v intevralech 1x max 2x za rok. Ale to jich vypadne i přes polovinu mého "zdravého" objemu. Stále podrůstají (naštěstí), ale je to strašně stresující vidět to obrovské množství, které denně vyčesávám.
corny25
Veve-androgenní.Vlasy mi právě rostou o moc rychleji a myslím že je to na typu léčení a povahy člověka.Mě je 12 ale nějak to mým vlasům neškodí!
corny25
Ahoj tak mě konečně skončilo sněžení!!Musím přiznat že jsem ráda poslední dva pátky(chodila jsem tam každý pátek)už jsem to nemohla vydržet.Ale zase jsem ráda že vlásky rostou.Tak se držte a zatím papapapa
Veve
corny25
Ahojky, jsem ráda, že se ti tak dobře vede a držím palce ať už jsou vlásky jen a jen lepší
terez17
Ahoj je mi 17 let a i přesto že mám dost dlouhé husté vlasy mi vypadalo v zadní části hlavy ( naštěstí pod vlasy) kolečko a průměru asi 3cm. Byla jsem u kožní i na krevních testech a nic nezjistili, a ani doktorka neví čím to může být, takže mi ted maže vypadané místo tekutým dusíkem. Jenže se mi zatím nezdá že by vlasy rostly spíše naopak. Poradíte mi prosím nějaké jiné přípravky, které můžu používat po rychlejší růst vlasů??
<< . 1 . 2 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Sněžení tekutým dusíkem

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020