Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Solutio Urticali - znáte někdo?

Autor Solutio Urticali - znáte někdo?
Radek
Dnes jsem byl na konzultaci vlasové transplantace a konzultující lékař mi řekl ať vyzkouším dvě vlasové kosmetiky a sice CHRONOSTIM a SOLUTIO URTICALI. TEn druhej je prej indickej. Jsou to prý výtažky z kopřiv a prý to pomáhá. Ještě mi napsali lék pojmenovaný ANACAPS. Nemáte náhodou někdo skušenosti s těmito léky? děkuji.
danah
Radku, s těmito léky zkušenost nemám, ale mám zkušenosti s lékaři. Budou předepisovat,co je pro ně ekonomicky výhodné- a farmaceutická firma je za to pozve na zahraniční semináře,kde jim plně hradí pobyt a vše. Úplně běžná praxe. Je to jenom velký byznys. Lékaři vůbec neznají léky, které pojišťovnami nejsou hrazeny. Nemají tušení o vedlejších účincích hrazených léků a je jim to fuk. Jeden takový účinný přípravek na rostlinné bázi znám. Je v praxi odzkoušený- mimo medicínu. Když jsem s tím seznámila lékaře, byli nadšeni a koupili si ho pro sebe a pro rodinné příslušníky. Na svých pracovištích ale jedou vesele dál a obyčejným lidem předepíšou to co vždy.Léky z lékáren a z reklamy. Danah
Honza
Radek
Nazdárek, beru Anacaps již několik měsíců a je to tak, že mi po něm posílili nehty a částečně i vlasy, ale problém mi to nevyřešilo-vlasy vesele padali dál. Je to pouze podpůrný prostředek a věřím, že se u nás dají sehnat vitamíny s podobným obsahem za daleko přijatelnější cenu. Např: Biosil plus, Biohar. Ale s tím Ti tady poradí jiní. Až doberu Anacaps tak přejdu na něco takového. A přidám do toho nějakou formu sóji. Páč tu Anacaps obsahuje. A to nejdůležitější: beru k tomu finasterid 1,25mg a ten, nechci to zakřiknout, po 2,5 měsíci omezil padání vlasů, alespoň částečně. Ještě je brzy na celkové hodnocení. Zdraví nejen vlasům.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Solutio Urticali - znáte někdo?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019