Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Štítná žláza

Autor Štítná žláza
goldhelen
Ta aronie mi buhuzel nepomohla,ten problém byl hlavně v těch střevech... euthyrox mi způsobil mazotok což se rovná silně padání.. kdybych zjistila v čas ze mám alergii na lepek tak bych neměla nemocnou štítku a měla na hlavě svoje krásný vlasy.
Jana007
Ahoj Heli, takže jak pokračuješ v léčbě?
Já viz. jak jsem psala + koupila jsem si pštrosí sádlo ze Pštrosa afrického. Není to sice sádlo ze pštrosa Emu, ale má taky dost dobrých kyselin. Zkouším si jej dávat před umytím na 1-3 hodinky na hlavu. Dále zkusím cvičení zátylku: scalp excersice a tu dietu. Jsem z toho už zoufalá, protože nic nepomáhá a vlasy mám čím dál tenší.
goldhelen
Ahojky
Teď mi padá po umytí cca 70 az 100 vlasů.. což je úspěch... ale teď držím tu dietu a dnešní mytí bylo o něco lepší.. vysadila jse taky tu antikoncepci a teď mi tricholozka řekla at držím belepkovou dietu... já problémy se zazivanim mám tak 5 let..pokud nejsou zdravá střeva vznikají nemoci a padají vlasy.
Jana007
Supr Heli,
tedy vyzkoušíme tu dietu společně a budeme dvě, co mají problémy se štítkou.
chci ale držet i bezmléčnou dietu. Sakra pořád nevím, co budu jíst.
No a nechceš si taky přidat do stravy ten kokosový olej?
jen chci vyzkoušet, zda se po něm budu cítit lépe a zda uvidím příval energie, jak se jinde píše.
goldhelen
Jsem ráda že to budeme držet spolu,já fakt verim že to pomůže.. ta tricholožka měla vždy pravdu když mi něco radila kvůli vlasům.Zítra jedu do glóbusu tam maji bezlepkovou stravu..potřebuju zjistit jestli se může kokosové mléko.. a co nahradit místo kysané smetany...jinak si můžeme vyměnit mail..tam jsem častěji.
Jana007
Tak to v Globusu omrkni a dej vědět. Taky tam pak zajdu zdravě nakoupit (jak já miluji ty jejich zákusky a dorty jooj). Dnes jsem ještě upekla "na rozloučenou" švestkový kynutý koláč a zítra hup šup do diety
goldhelen
A chci se ještě zeptat jaký máš zažívání???
goldhelen
A ten kokosový olej koupim kde???
Jana007
Já ho mám ze zdravé výživy, ale koupíš určitě i v Globusu! Bývá i v DM drogerii. Zítra do Globusu pošlu pro něj chlapa, tak uvidíme Zkus se Heli když tak zeptat na něj té tricholožky. Na zahr. forech ho celkem chválí a i u nás sem tam článeček: http://www.elle.cz/krasa/vlasy-a-ucesy/kokosovy-ol ej-zachrani-vase-vlasy
goldhelen
Zeptam se ji..zítra nåpíšu co jsem poøídila.
goldhelen
Jani ahoj
Tak jsi na tom s tou dietou??Já dobře, ale nechutna mi bezlepkovy chléb..jinak vlasy mi už tolik nepadaji...myslím ze to vliv na vlasy má... dnes při mytí cca 50...pozoruji to kazdy den na sobě.
zlatysalek
Moje kamarádka měla nedávno problémy se štítnou žlázou a vlasy jí začali taky vypadávat. Měla strach. Zjistily jí, že má nádor naštěstí nebyl zhoubný. Šla na operaci a teď to má v pořádku.
<< . 1 . 2 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Štítná žláza

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019