Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Sulfur

Autor Sulfur
Gapka
sulfur se dá pořídit jen v některých lékárnách je to homeopatický lék,který se cucá,nesmí se půl hoďky nic jíst před ani po!!Snižuje to účinky!!Stojí kolem 150kč až 200kč!Dle rabatu lékáren!!Pomáhá i na lupy!Vypadávání vlasů nazastaví,až o tolik,ale napomáhá k novým vlasům a mám pocit,že po něm rostou i rychleji!!Jaké další otázky na Sulfur máte???
Braňo
Gapka
Koľko vydrží?Nie je dúfam na predpis?!A za aký čas sa dostavili účinky ohľadne vlasov?
Gapka
Je tam 60tablet v tom balení a výsledků jsem si já všimla po dvou měsíců!Jak jsem psala,můj přítel tohle neřeší,já to řeší za něj!!Bere jednu hned ráno,ale dávkování je tam napsané i mnohem vyšší!Rozhodně tím hle lékem nemůžeš nic pokazit!Jedině tělo povzbudit k vitalitě!Je to přírodní.Na předpis to není,ale né v každé lékárně to koupíš,jen tam kde prodávají homeopatika!!!
Mirek
Gapka

Ahoj Gapko! Muzes jsem hodit primo internetovou stranku, kde bych si primo mohl prohlednout jak Surfur vlastne vypada? Snazne to hledam na netu a furt nic. Zajdu do specialni lekarny pro homeopatické léky, tak jsem zvedav.

Diky moc Mirek.
Gapka
Já nemám žádný odkaz!!A v lékárně už jsi se ptál?Nevím jak to mám více popsat je to menší pudélko s 60ti tablety!Myslím že tohle snad stačí říct v lékárně!!??
Gapka
Jo našla jsem jeden odkaz,je možné že to je jenom opravdu v některých lékárnách,takže pokud si najedete na Galenická laboratoř Ostrava ,tak pod tím to jde sehnat,ale asi přes internet!!Více tam opravdu na tom pudélku není!!
Mirek
Gapka
Tak diky moc. Nejak jsem prozdal na internetu a nasel jsem na techto strankach

http://www.azlekarna.cz/index.php?id=3&filt=&typ=2&podtyp=


SULFUR TBL.60
RADIM BAKEŠ - GALENICKÁ LABORATOŘ OSTRAVA, OSTRAVA
za 137.30 Kč.

To bude asi ono. YEP
Gapka
jo to je přesně ono!!Jde to koupit i u vás v lékárně?Dejte vědět!!
Braňo
Gapka
Ahoj,ja som už na to narazil,ale tá paní mi ponúkala 9,alebo 14 myslím a ja neviem ktoré,Je to také modré,guľaté balenie balenie a stojí to len 46 sk.Myslíš že je to ono?
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Sulfur

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019