Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Tabata výrazně zlepšuje kvalitu vlasů

Autor Tabata výrazně zlepšuje kvalitu vlasů
Richard
Druhý měsíc dvakrát týdně cvičím systémem tabata a na vlasech už je to vlice znát. Dost mi zhoustnuly a na velmi řídkých místech. Taky jsem přibral pár kilo svaloviny v oblasti ramen a stehen, takže pozitivní vliv na hormony je nepopiratelný. Vřele doporučuji!
Proxim
Promiň ale mám dojem, že tobě už pomáhá vyloženě všechno. Velice by mojí skepsi pomohlo foto před a po!
Richard
Proxim
mám dojem, že tobě už pomáhá vyloženě všechno


Neříkám, že mi pomáhá vyloženě všechno (například minoxidil mi vyloženě škodí) . Je fakt, že mám dobrou zkušenost s několika různými metodami. Úplně nejlepší zkušenost mám s DU, to se dá přirovnat k zázraku. Před dvěma měsíci jsem objevil tabatu a musím říct, že je to asi druhá nejlepší věc co jsem kdy proti AA zkusil (a to mám bohaté zkušenosti v boji s AA). Za těmito dvěma metodami v úspěšnosti pak následují různé diety jako například WD. Divil by ses Proxime, kolika různými způsoby lze zlepšít vlasy. Vše ale chce disciplínu a různé další podmínky, které prostě vždy nejsou k dosažení.
tandy777
Zdar napis kde sa da zohnat ako presne tabatu cvicit lebo som nasiel ze su to drepy a viacej nic som nenasiel... dik
mickey
tandy777
http://kickboxing.blog.cz/0810/tabata-a-dalsi-aneb -intenzivni-intervalovy-trenink-pro-sportovce - obecně platí co nejkomplexnější cviky, ale připrav se na to, že je to takovej záhul, že se ti bude chtít blít Snaž se za každou cenu držet časovače a opravdu jeď všech 8 serek až do konce, ale když budeš třeba dělat kliky a seš dobrej uděláš jich 4 serky a pak se nezvedneš, tak 5 serku jeď kliky z kolen, 6 taky, 7-8 se už v pase pokrč a jeď ženský, ale vždy s co největším úsilím!!! časem až se vymakáš a uděláš všechny serky až dokonce, dej si na záda váhu, aby si jel vždy dokrajnosti svých sil, pokud tak nepojedeš a je to pro tobe lehké, neni to tabata a nemá to smysl. Pokud nejsi příliš aktivní sportovec, doporučuji ti najíždět na tabatu postupně, ať to srdce vydrží.
Acid
Ještě bych asi měl zmínit, že: JE DŮLEŽITÉ PARTII DŮKLADNĚ ROZVIČIT A PROHŘÁT. Jinak druhý den vás budou šíleně bolet upony nebo budete přetrénovaní v nejhorším se zraníte.
kokotar
Tabata a v celku kruhovy princip treninku je nejlepsi mozny trenink, uz jen pro srdce (je pro to strasne moc duvodu, na dragondoor je o tom dobra knizka)

navic se da krasne kombinovat, prizpusobovat, obmenovat

ja jsem vzdycky jel tabatu, at uz doma s vahou nebo v posilovne, kde zatimco ostatni cetli mezi seriema noviny, ja hned prechazel na dalsi cvik a zpet - taky vyhoda, ze trenink je hotovy i se sprchou za 25 min
kokotar
Taky vsechny dnesni treninky, 300 spartan workout, CF training a jiny nazvy jsou jen ruzny variace na kruhovy trenink
Uranulre
Teďka to taky jedu zároveň s WD...dokdu jsme si nepřečetl co to znamená, tak mě to nezajímalo a mylsle jsem že je to nějaká blbá dieta na vlasy...ale WD i tabata, to má smysl dělat..vlasy už jsou druhotný mylsím u tohoto. Ale třeba za nějakej čas se nějak zlepší...za jak dlouho jste pocítili že jste silnější a máte vice nergie případně nějakej plus na vlasech??
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Tabata výrazně zlepšuje kvalitu vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019