Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Tip na tužidlo pro jemné řídké vlasy

Autor Tip na tužidlo pro jemné řídké vlasy
Marit
Ahoj, zdravím všechny. Už jsem se tu několikrát rozepisovala o svých potížích s mými pavučinkovatými vlásky. Úprava mé kštice vyžaduje vzhledem k množství a kvalitě mých vlasů kvalitní přípravky, alespoň v rámci možností pomáhá prakticky jen dobrý objemový šampon a když jdu na nějakou akci, tak tužidlo a vyfoukat. Ale to vy všichni s jemnými vlásky určitě dobře znáte.
Nemáte nějaký tip na opravdu kvalitní tužidlo, které je vhodné pro řidší vlasy a dodává viditelný objem? Děkuji, všechny rady jsou vítány.
Nataly
Ahoj Marit, ja by som ti poradila penu Forstim od Ducray. Je pomerne drahá, no dodá objem. Nanesieš na mokré vlasy, necháš uschnúť a uvidíš tú zmenu. Nepíšeš. že ti padajú vlasy, to je dobré, lebo to tužidlo ich dosť popletie a potom sa to ťažko vyčesáva. Ja ho nepoužívam len preto, aby som si nevytrhala ešte tie zbytky vlasov, čo mam. Dúfam, že som pomohla. Maj sa.
ivet922
Ahoj, jen pro upřesnění Forstim už v České republice neseženete.Už se sem přestal dodávat.A sice je tam fakt napsaný při padání vlasů ale mě ty vlasy děsně cuchal a já si víc vlasů vyrvala.Je dobrý na ultra krátký vlásky,kdy česání netřeba
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Tip na tužidlo pro jemné řídké vlasy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018