Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

TRANSPLANTACE VLASŮ POMOCÍ KMENOVÝCH BUNĚK

Autor TRANSPLANTACE VLASŮ POMOCÍ KMENOVÝCH BUNĚK
Poly12
Na serveru berslevu cz/akce/2533-transplantace-vlasu-pomoci-kmenovych- bunek-se-slevou-52-zastavte-vypadavani-a-ridnuti-v lasu-4-apl
se píše o transplantaci kmenových buněk za 2900,- co si o tom mysllíte? Je to hloupost, nebo to opravdu funguje? Nerad bych vyhodil své peníze z okna, zvlášť když nejsem z Prahy, kde se klinika nachází.
Muhaj
3000 ten pravý "mirákl" jistotně stát nebude.
D_a_v_i_d
Nekoukal jsem na to, ale dle mě to bude zřejmě odstředení krevní plazmy v centrifuze (PRP) a píchnutí pod kůži... Dneska se to dělá třebas na částečnou obnovu kloubů atd, ale i k podpoře růstu vlasů... Jenže není to až takovej zázrak a hlavně se to musí stále opakovat (u vlasů).

Tady máš nějaký videa:

http://www.youtube.com/watch?v=FX-fLxAMsMk

http://www.youtube.com/watch?v=ZjW8BPODC5s
Poly12
Psal jsem do té kliniky email kolik dávek by mělo stačit na téměř holé temeno. Napsali že by mělo stačit 8 dávek. Tzn zakoupení dvou voucherů a cena by byla tedy nějakých 6000,-
Opravdu nevím zda-li to zkusit či nikoliv.
D_a_v_i_d
Já bych do toho možná šel... za zkoušku nic nedáš...(jen 6 litrů ) Hoď sem prosím odkaz na tu kliniku co jí děláš reklamu )... Třebas tam maj nějaký foto před a po...
zdenik
No nevim, kdyby to fungovalo tak proč ma ten doktor na tom prvnim videu plešatou hlavu

http://www.youtube.com/watch?v=FX-fLxAMsMk
D_a_v_i_d
Tak on to třebas nereší... V tom bych problém neviděl... Spíš bych chtěl viděť nějaké reálné fotky nebo studie
D_a_v_i_d
Mimochodem tady máš doktora, kterej to dělá sám na sobě

http://www.drrobertjones.com/

a tady jeho video http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry-id-5 4535.html

Ale žádnej zázrak to není no....

Tady jsou celkem dobrý fotky (zascrollujte níže) Je to spíš na posílění prořídlých vlasů...

http://nyhairloss.com/portfolio/acell-prp-case-stu dies/
Muhaj
Podle mého názoru se jedná pouze o další vodičku. Zkusit to můžeš ale já bych do toho nešel ani zadarmo. Jen další placebo fake nesmysl.
klik
Ta krevni plasma je na to co rika david, s tim ze to neznamena, ze kdyz mam holou hlavu, tak mi na ni vpichnout plasmu a narostou vlasy. Ta plasma pomaha urychlit obnovu poskozenych bunek. Tzn. u ridnoucich vlasu zpomali jejich ridnuti (tedy odumirani) pokud se dela pravidelne, ovsem nezastavi to a v zadnem pripade tam kde neni nic ani nic nevyroste. Cili pokud si nekdo planujete jak si date celou hlavu za 6ku a pak po tydnu napisete ze to je dalsi podvod, tak jste mimo misu. Nebo ten kdo vam to provedl a tvrdil ze vam pak narostou vlasy.

Plasma je jen a pouze zpusob konzervativni lecby co se musi delat porad donekonecna. Supluje tedy minodixil a podobne vecicky, pricemz je to naprosto cista zalezitost telu vlastni a proto ucinna. Ale tam kde neni ani vlas zadny novy nepribude. Je to jen a jen na to, aby ty slabe velusove vlasy, co se chystaji vypadnout, obnovily puvodni tloustku a barvu. Pricemz to udela jen mensi cast z nich a asi tak jako tak ne do miry 100% zdraveho vlasu. Ve finale ale takovy vlas drive nebo pozdeji plasma neplasma proste vypadne a zahyne.

Nicmene vyjde to na podobny penize jak minoxidil celorocne, pricemz jeho ucinnost je diskutabilni, takze pokud ridnete a na transplataci nechcete, tak bych do toho urcite sel. 12 litru za rok neni tolik. Myslim ze se maji delat rocne 3 sezeni. Pricemz jedno sezeni jsou ve skutecnosti 3 navstevy po tydnu na klinice na vpichnuti plasmy.
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

TRANSPLANTACE VLASŮ POMOCÍ KMENOVÝCH BUNĚK

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019