Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Už jsem zoufalá...

Autor Už jsem zoufalá...
Jessiech
Ahoj, tak si už přes půl roku pročítám tohle fórum a jsem střídavě zoufalá a optimistická - asi jako každý zde. Vlasy mi začaly padat před více jak rokem. Postupem doby jsem vypozorovala, že začnou padat jakmile se začnu učit na zkoušky (to je na VŠ bohužel 90% veškerého času :-( První doktorka za kterou jsem zašla se na mě podívala a vrazila mi do ruky leták od Vichy... Bohužel se vypadávání při každím zkouškovém zhoršuje. Naposledy jsem vyčesávala 500 vlasů při každém mytí a denně tak 150-200. Přišla jsem téměř o polovinu vlasů, navíc moje dříve sice jemné, ale zdravé vlasy, se začaly třepit, ještě více slábnout a působí dojmem, že se do nich vůbec nedostává výživa. Sice jsem konečně našla doktorku, která se o můj problém opravdu zajímá, ale stále nic. Na endokrinologii mi udělali velice obsáhlé testy - všechny vitamíny, minerály, ženské hormony i hormony štítné žlázy mám v naprostém pořádku. Přesto vlasy padají i dál. Nepadají pouze, když se neučím. Takže jsem píšu, jestli někdo nemáte, nebo jste neměli obdobný problém. Nic mi nepomáhá (Alpikort, methionin,...). Hlavně nechápu proč padají, když se učím (škola mě baví a nemám pocit, že bych při tom byla ve stresu) - a navíc mám milionkrát větší stres, který se netýká školy a to jsou vlasy v pohodě. Ráda bych podotkla, že přestanou padat do dvou, tří dnů, co se přestanu učit. Vážně už si připadám jako naprostý cvok, radši o tom ani s nikým jiným, než s doktory nemluvím, protože tohle každého akorát rozesměje... Prostě už jsem vážně zoufalá, pokaždém umytí vlasů mám na zbytek dne zkaženou náladu...

Takže pokud máte někdo nějaký návrh, připomínku, dejte prosím vědět. Díky
Muhaj
Jessiech
už je to celkem otřepané ale..co Neocapil...co udelal/neudelal ? Jj jinak studium dělá svoje, množství vědátorů by mohlo povídat. Existují dokonce teorie, že hlava se nadměrně učením zahřívá....takové to..až se vám kouří z uší..Ale osobně bych tomu moc nevěřil. Pěkně se učte, především když vás to baví. Vlasy nepočítejte a myslete na příjemnější věci.
Dead Kodet
zkus spectral dnc, me pomohl zarazit telogen effluvium. do mesice bylo videt ze vlasu pada min, za 3 jich padalo min jak polovina obvykleho ted po 5ti mesicich nepada skoro nic.


nebo to proste vydrz a az dostudujes bude klid ;)
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Už jsem zoufalá...

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018