Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Uživatelia Finasteridu POZOR

Autor Uživatelia Finasteridu POZOR
pudr1
Precitajte si toto:

http://www.propeciasideeffects.com


HROZA!

je tam aj velmi aktivne forum ludi co brali finasteride a teraz im zostali rozne problemy.
Arcus
Arcus
Myslim že to co je tam psáno je i v příbalovym letáku, pokud to někomu zůstalo, je mi ho líto, ale většinou tyto problémy po vysazení finasteridu zmizí. Krom toho ze finasterid zmensuje prostatu a pomahá tak prevenci rakoviny prostaty , která bohužel postuhuje dost mužů.

Myslim že tohle jen jeden s dalších článků, kterej akorád zatracuje finasterid. Něco jako odpůrci a příznivci marihuany, záleží od koho z těchto dvou stran dostanes "v metru" do ruky leták. Pokuď je to příznivec, píše že není nic lepšího, pokuď odpůrce, píše hrůza, nedotýkejte se, ani okem nepohlédněte, smrrrrt, teď trošku přehánim, ale asi víš co tím chci říct.

Je pár lidí, co jsou naštvaný, že jim to na hlavě nic neudělalo, impotence jim stejně klepala na dveře, a řeknou si na svoje mindráky "a ejhle já bral todle "svinstvo", no tak to je tím. :-) jen upresnuji, ze patrim k lidem co finasterid berou cus..:)
Chemik
Já taky beru Fincar - generic od Ciply (http://www.cipla.com) 1,25 mg/den. Asi 2 měsíce jsem byl dole "out" ale naskočilo to zase do normálu, dokonce se mi zdá, že je to lepší. Vymizel mi stres a strach z pleše - vlasy každopádně přestaly padat. A mám pocit, že jich mám i trochu víc.
jkjkjk
chemik: vsak ok, ked funguje tak funguje, ja som len cital stovky mailov na tom fore o ludoch, ktori po 2 rokoch uzivania finu stratili funkciu tam dole a stale to pretrvava po rokoch. davajte pozor ludia!
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Uživatelia Finasteridu POZOR

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018