Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vas nazor na tento clanok o GHO a vyjadrenie doktora?

Autor Vas nazor na tento clanok o GHO a vyjadrenie doktora?
Lonely11
terminator
Jaký chceš slyšet názor k něčemu, o čemž tvrdí jen 2 kliniky, že to funguje (GHO clinic a Hair Science Institute) - obě dvě spojené s osobou Dr. Gho - a ostatní to odmítají. Buď tomu uvěříš nebo ne. Dokud nepřijme široká odborná veřejnost fakt, že to funguje a nezačne se daná metoda využívat hromadně při transplantaci vlasů na dalších klinikách, tak je naprosto zbytečné o tom diskutovat, protože pravdu o tom, zda to funguje nebo ne, se nemáš šanci nikde dozvědět. Základním problémem těch "multiplikačních metod" je to, že neexistují průkazné výsledky, tj. nikde na fórech zabývajích s problematikou transplantace vlasů nenajdeš téměř žádné fotky lidí před/po transplantaci vlasů, kteří podstoupili transplantaci vlasů těmito metodami a už vůbec ne fotky oblasti, ze které se vlasové štěpy odebrali (ono jak poznáš na své zadní straně hlavy, jestli se tě odebrané vlasy znovu "obnovili" nebo ne). Při transplantaci vlasů nejde ale přeci primárně o to, zda-li se vlasy odebrané ze zadu hlavy znovu "obnoví", ale o to, jak je transplantace provedena v oblasti, kam se vlasy transplantují (tj. kolik je možno transplantovat štěpů při jedné transplantaci, hustota dosažené transplantací vlasů, design, atd.). Tj. diskuse o těchto metodách jsou dle mého názoru naprosto k ničemu, každý, kdo chce podstoupit vlasovou transplantaci, by se měl v prvné řadě zaměřit na to, jaké výsledky má ta která klinika u nás nebo v zahraničí (tj. kolik maximálně štěpů lze při jednom zákroku dostat, jakou hustutotu vlasů lze při jednom zákroku dosáhnout, získat relevantní zkušenosti lidí, diskuse na fórech, fotky před/po, atd.), než řešit, zda-li se ti něco obnoví nebo neobnoví.
Lonely11
Ja som hladal aj fotky pred a po GHO klinike a nikde som ich nenasiel ake su vysledky. A pytal som sa na obnovu v darcovkej oblasti preto lebo to tam maju napisane a chcel som ci je to pravda alebo nie? Lebo tym padom vies dosiahnut hustejsie vlasy a lepsi vysledok
Muhaj
Pravdu dí Terminátor. Mimo toho se to tady řešilo už mnohokrát.
terminator
To Lonely11:
Hustější vlasy a lepší výsledek nemají s obnovou v dárcovské oblasti nic společného. To, jakou hustotu vlasů ti na té které klinice udělají a jaký výsledek dosáhnou záleží na jejich schopnosti a zkušenostech. Dnes je ve světě snandardem "Dense Packing", tj. maximálně možná hustota vlasů již při první transplantaci vlasů. O tom si ale u nás můžeš nechat jen zdát.
Lonely11
Ty si absolvoval nejaku transplantiaciu vlasov? ak ano kde? a spokojny s vysledkom?
terminator
To Lonely11:
Podívej se do threadu: Osobní zkušenosti a výsledky s transplantací vlasů. Tam jsem se k tomu vyjadřoval. Konkrétní zařízení, kde mě prováděli transplantaci, nebudu. Pouze říkám, kdo chce opravdu kvalitní transplantaci, ať se obrátí do zahraničí, v Evropě např. Belgie, Holansko.
Lonely11
Ja rozmyslam nad GHO Praha alebo Moser Clinic v Rakusku alebo napriklad HS Clinic v Londyne
terminator
Ani jednu z tebou vyjmenovaných byl já nezvolil. Z tvých příspěvků vyplývá, že se velmi snadno necháš ovlivnit reklamou a o transplantaci vlasů toho v reálu moc nevíš. HS Clinic dělala transplantaci Waynemu Rooneymu, což ale vůbec nic neznamená. O této klinice málokdo kdy slyšel a nikde jsem o ní na žádném fóru zabývajícím se transplantací vlasů neslyšel. Moser Clinic je neuvěřitelně drahá a také s ní v zahraničních fórech nejsou prakticky žádné zkušenosti. Pročti si zahraniční fóra zabývající se tranpslantací vlasů, zkušenosti jednotlivých lidí s reálnými fotkami před/po (ne ty, které jednotlivé kliniky zveřejňují na svých stránkách), atd. a pak se rozhodni. Mícháš tady kliniky, které dělají FUE metodu (GHO a HS Clinic) s klinikou, která provádí FUT metodu (Moser). Každá z těch metod má úplně jiné užití. Jaký stupeň plešatosti jsi (dle Norwood stupnice)? Kolik hodláš do transplantace investovat? Ptal jsi se na nějakých klinikách na to, co by ti doporučili (kolik štěpů jsou schopni tranplantovat při jednom zákroku, s jakou hustotou, atd.) a porovnával jsi ty jejich jednotlivé nabídky. Zkusil si např. oslovit e-mailem nebo přes on-line konzultaci nějaké kliniky, aby ti na základě tebou zaslaných fotek doporučili, jakou vlasovou transplantaci máš podstoupit (počet štěpů, hustotu, design, počet zákroků, atd.). Každá trochu slušnější klinika toto bezplatně poskytuje. Až toto uděláš a porovnáš jednotlivé nabídky, pak se rozhodni.
Lonely11
Koľko stepov na jeden centimeter2 je prirodzené? Porovnával som Gho a Moser len zatiaľ. Ja som v tom nový a nevidím veľmi do toho je to biznis čo určite viem. Ja som N4. Chcem dať na kvalitu a hlavne nech to je Dobre urobené cca 10tis eur aj viac . Móder sú milý a vidno že majú úplne iný personál ako gho.fotky gho neviem nikde nájsť a preto ma to aj odrádza mačku vo vreci kúpiť nechcem.kazdy to tu vychvaluje ale nikdo tu nedá fotku ako mu to vyzerá s gho metódou
terminator
Pokud chceš do transplantace investovat 10 tis. EUR a víc, tak za takovéto prostředky můžeš mít tak 3000-4000 štěpů (možná i více) na dobré zahraniční klinice, což je už hodně pěkná transplantace. Jak píšeš, jsi NW4.
Kolik štěpů ti doporučili na GHO a na Moser Clinic? To je jedna z nejdůležitějších informací, o které jde při transplantaci vlasů a podle čehož můžeš posoudit odbornost a kvalitu té které kliniky. Věř mi, že rozdíly v doporučení počtu štěpů nutných k trasplantaci mohou být obrovské.
Dále si musíš rozmyslet, jakou metodu transplantace vlasů preferuješ. Existují v podstatě jen dvě metody (i když každá klinika či doktor si vytváří své vlastní reklamní názvy pro jimi používanou metodu, rozdíly mezi nimi jsou však mizivé resp. žádné) z hlediska metody získávání vlasových štěpů, a to FUE (tj. vyjímání jednotlivých štěpů) a FUT (strip - tj. vyříznutí proužku kůže, ze kterého se pak extrahuji jednotlivé štěpy). Výsledek obou metod v tranplantované oblasti je naprosto stejný. Obecně platí, že FUT se hodí pro vyšší stupně plešatosti, protože se s ní dá v jednom zákroku transplantovat více štěpů (v zahraničí i přes 5 tis.). FUE se spíše hodí na menší zákroky a menší stupně plešatosti nebo pro ty, kteří chtějí nosit velmi krátké účesy (nechtějí, aby jim byla vidět drobná jizva po metodě FUT).

Podívej se na web http://www.alopezie.de/foren/transplant/ - najdeš tam obrovské množství informací, zkušeností, doporučení na zahraniční kliniky a doktory, atd.

Dále se podívej na web: http://www.hairforlife.info/ - jsou to stránky Andrease Krämera, který poskytuje jako konzultant různých klinik a doktorů poradenství v oblasti vlasových transplantací (stačí přes online.beratung vyplnit formulář, vložit fotky a dostaneš zhodnocení tvé vlasové situace a doporučení, na které kliniky nebo doktory se obrátit - samozřejmě zdarma).

Pokud chceš získat prvotní informace a doporučení, jak máš řešit tvou vlasovou situaci, obrať se přes on-line formuláře nebo e-mail se zaslanými fotkami na renomované a chválené zahraniční kliniky či doktory. Až obdržíš od nich (samozřejmě bezplatně) doporučení (kolik štěpů, v jaké hustotě, cena, atd.), tak můžeš některou z nich osobně navštívit. Níže jsem uvedl několik kontaktů:

Hattingenhair (Švýcarsko): http://www.hattingenhair.com/beratung.html
Dr. Feriduni (Belgie, Hasselt): http://www.hairdocs.info/ daphne.pansaerts@dr.feriduni.be
Dr. Devroye (Belgie, Brusel): http://www.hairtransplantnetwork.com/share-info/vi rtualconsultation.asp?SiteRef=HTN&DrID=34
http://www.hairtransplantsurgery.com/index_en.html
BHR Clinic - Dr. Bisanga (Belgie, Brusel): http://bhrclinic.com/online-consultation/
MYWHTC - Dr. Patrick Mwamba (Belgie, Brusel): customer.care@mywhtc.com
Dr. Heitmann (Nizozemí, Amsterdam): http://www.doctorheitmann.com/de/
Hasson & Wong (Kanada, Vancouver): http://www.hassonandwong.com/consultation/hair-tra nsplant-consultation-online.php

Více ti už asi poradit nedokážu.
Lonely11
Mne doporucili v Holandsku 1600stepov na klinike hasci.com. Idem si to poriadne nastudovat a vopred ti velmi dakujem ze si mi o tom napisal viac.
Juristic
Ad Terminátor:

zdá se, že terminátor je apriori proti českým klinikám. Prosím o pár vět, jaké k tomu jsou důvody.
Lonely11
Juristic: Ty poznas nejaku dobru kliniku v Cesku s ktorou su ludia spokojny a tie vysledky su vynikajuce?
terminator
To Juristic:
Určitě nejsem apriori oproti českým klinikám. Ale vycházím jednak z vlastních zkušeností s transplantacemi v ČR a umím číst a srovnávat. To srovnání si může udělat ostatně každý.

Rozdíly oproti zahraničí:
a) maximální množství transplantovaných štěpů - u nás metodou FUT (strip) maximálně 1.600 štěpů, v zahraničí není problém i přes 5 tis. štěpů, u nás metodou FUE (maximálně do 1000 štěpů), v zahraničí i okolo 3000 štěpů
b) hustota tranplantace - u nás v rámci jednoho zákroku velmi řídké (důvodem je prý nutnost zachování prokrvení), v zahraničí "dense packing", tj. maximální možná hustota
c) za nižší cenu lze získat podstatně lepší výsledek (při menším množství nutných zákroků a tím za daleko kratší dobu)

To Lonely 11:
Na Hair Science Institute tě doporučili 1600 štěpů. Srovnával jsi to s tím, kolik štěpů tě doporučili na GHO Clinic a u Moser clinic?
Juristic
To terminator a lonely11: nevím, ,do Interclinicu bych nešel,to mi přijde jako řezničina. takže pokud v ČR, tak GHO. Kdysi jsem byl na konzultaci v GHC, které to také okrajově dělá /to ještě GHO nebylo/, a to byl naprostý děs, 2 chlápci ,co neporadili,ale spíš dělali dealery zázračných vodiček.

Mé štěstí je, že zatím vlasy odcházejí pomalu,takže tisícovka by mohla stačit, kvalitu mi taky zlepšil / i když spíš dočasně/ regaine.
Lonely11
Juristic a preco GHO? Videl si vysledky pred a po? V GHO vedia tak 30-35 stepov na jeden centimeter2, co mi pripada dost malo.A GHC klinika za jeden vlasovy step 320 KČ tie vlasy musia byt zlate
Juristic
Lonely11
Juristic a preco GHO?


to Lonely11 opakuji ještě jednou: protože nikoho lepšího v ČR neznám, pokud ty ano,rád se dozvím. myslím, že nabídka je u nás malá , harcovat se někam do Vsetína nechci,mám pocit, že v týhle branži je to taky trochu o psychologii prodeje a já nemám důvěru v někoho, kdo nabízí své služby na malém městě. Možná je to k mé škodě,ale tak to je.

Takže zbývá GHO, GHC, Interclinic a Asklepion, ten doporučuje Interclinic. Zapomněl jsem někoho?
xyz
Gho maju novu stranku.Ale pred a po ako vzdy.
Lonely11
Juristic a videl si uz na niekom vysledky vlasovej transplantacie v GHO klinike? Ja jedine co som videl su fotky ktore su na strananke GHO a nic viac a tie fotky nie su take ktore by ma presvedcili o tom ze si spravit transplantaciu v GHO. To je ako kupovat auto z fotky a pritom ti prinesu uplne nieco ine s cim nebudes spokojny
Koutař
Lonely11
Můj výsledek transpl. najdeš na stránce Osobní zkušenosti a výsledky transplantace vlasů na straně 10
terminator
To Lonely11: Můžeš napsat, kolik ti doporučili štěpů na GHO Clinic a u Moser clinic? Tu otázku tady pokládám už asi potřetí a zatím si se nevyjádřil.
terminator
To Juristic: Nechápu, proč se všichni na tomto fóru točí pouze na malém českém písečku, když ta nabídka v oblasti transplantace vlasů u nás je tak malá? Copak je takový problém skutečně vycestovat kvůli transplantaci vlasů do zahraničí na nějakou kliniku, která poskytuje trvale konstatní kvalitní výsledky v oblasti transplantace vlasů (zdokumentované)? Cenově to nevyjde včetně dopravy dráž než v ČR.
Lonely11
Terminator: V GHO mi odporucili 1100 a v Moser clinice som este nebol mam naplanovanu konzultaciu v juli. Ale vyplnal som tento tyzden online formular do Svajciarska kde to vyde o polovicu lacnejsie ako v GHO plus najdes na internete a forach fotky pred a po ludi ktory to tam absolvovali a tie vysledky su vynikajuce.Konzultaciu ti vedia spravit aj vo Viedni.Vo Svajciarskej klinike mi to vypocitali na 3000-4000 folikul.A suhlasim s tebou ako som pozeral ceny v zahranici to vyde o polovicu lacnejsie aj ked si zaplatis tu letenku ktora nestoji dnes uz tak vela.Len ako hovorim treba si to viac nastudovat a tie fora kuk ako si aj ty pisal
Lonely11
Koutar: A spokojny s vysledkom?
terminator
To Lonely: Ta švýcarská klinika, kterou jsi oslovil, je Hattingenhair, na něž jsem ti uvedl v mém výše uvedeném příspěvku kontakt?

Jak sám vidíš, rozdíl v počtu doporučených štěpů je velmi odlišný. Neviděl jsem tvé fotky, takže těžko mohu posoudit, kolik štěpů bys v reálu potřeboval, ale pokud jsi NW4, tak bych se ke zhruba těm 3000 štěpům přikláněl.
Lonely11
Ano to Hattinghair, uplne na urovni plus vychadza to lacnejsie o dost,myslim si ze je to prakticky to iste co robi Moser clinica
terminator
To Lonely 11:
Doporučoval bych ti s Hattingenhair domluvit si s nimi osobní schůzku. Já jsem je osobně navštívil v Schaffhausenu (Švýcarsko - cca 1 hod. vlakem z Zürichu). Jde to zvládnout i autobusem (jeden den vpodvečer odjezd autobusem z Prahy do Zürichu, ráno příjedz do Zürichu, z Zürichu cesta vlakem do Schaffhausenu cca 1 hod., návštěva Hattingenhair, v podstatě dále celý den volno, navečer odjezd z Zürichu do Prahy, příjezd do Prahy ráno druhý den). Určitě se dozvíš maximální množství informací. Někde v tomto fóru jsem již o tom psal. Já jsem tuto kliniku také osobně zvolil pro svoji transplantaci vlasů, protože mi připadá opravdu velmi dobrá.

Osobně bych ti však doporučil pro srovnání oslovit i ostatní (nebo některé) z klinik, které jsem v tomto threadu uvedl. Jde o to, aby sis udělal srovnání. Transplantace vlasů je drahá záležitost a ovlivní výrazně tvůj vzhled, takže je vždycky dobré srovnávat.
Lonely11
Mozem potvrdit ze aj Moser clinica je dobra, videl som aj vysledky niektorych ludi nazivo len co oni maju minus je vysoka cena. Oni to len robia v Svajciarsku? Ja som si uz vybavil konzultacie vo Viedni v jeden den dve v Moser clnice a potom Hattingenhair
Koutař
Lonely11
Ano jsem spokojený. I co se týče hustoty která se tady zmiňuje. Co se týče množství štěpů na jeden zákrok, můj názor je, že je lepší to nehnat do tisíce štěpů na jeden zákrok, jelikož se může stát že se to třeba nechytí tak jak má, nebo nevím, cokoliv, a co pak. Ale jen můj názor. V té Švýcarské klinice se dělá jaká metoda transplantace? Zní to totiž zajímavě.
. 1 . 2 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vas nazor na tento clanok o GHO a vyjadrenie doktora?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018