Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vemte mě mezi sebe

Autor Vemte mě mezi sebe
joharkus
Zdravím všechny stejně postižené ženské.Nebudu vám zdlouhavě popisovat něco znáte ze svých zkušeností.I já se poslední půl rok potýkám se stejným problémem,padání vlasů.Když to začalo říkala jsem si no jo a je to tady ,,stáří,, je mi 49 let a tak jsem to brala celkem s nadhledem .Ale dnes mě už ten nadhled přešel.Byla jsem zvyklá na hustou hřívu a čím více jsem s vlasy dělal různé brikule (barvení apod ) tím snad byly hustější.Dnes mám pomalu hrůzu s toho když je mám jít jen umít protože vážně trpím snad s každým vytaženým vlasem zvlášť. Hledala jsem nějaké info na internetu a narazila na tyto stránky.A tak se k vám ,,sestřičky ,,hlásím . I já brakla antikoncepci ale před 2 roky přestala menzesovat tak jsem antikoncepci vysadila .Říkala jsem si nač ji brát když už to není potřeba a teď se tady dozvídám že to asi byla co se těch vlasů týče chyba. Kdyby to bylo tak jednoduché tak bych klidně začala antikoncepci brát kdyby mi to mělo problém s padáním vlasů vyřešit.Ale zkoušela jsem to asi po roce z důvodů návalů mi můj gynekolog doporučil nějakou jinou a ntikoncepci ,ale bohužel jsem při ní krvácela každých 7 dní.Tak mi napsal jinou s tím že budu krvácet jen jednou za měsíc.Zapoměl mi ale říct že asi od prvního do posledního dne v měsíci .A tak jsem raději s antikoncepcí přestala .To jsem ovšem ještě netušila že by to mohlo mít dopad na mé vlasy.Teď jsem tedy ve stádiu že jsem si nechala udělat krevní testy .Na štítnou žlázu a hormonální hladinu, to je prý v pořádku tak čekám na ostatní výsledky .Jen jak to tady od vás čtu připadá mi to jako boj s větrnýmy mlýny.Dostala jsem prozatím Methionin -doplněk stravy na posílení duševní a tělesné kondice. No asi aby se neřeklo nemyslím že by to mělo nějaký pozitivní
vliv .A tak bych bykla ráda když mě vezmete mezi sebe,AŤ v tom boji nejsem tak sama .Děkuji Marcela
bosorečka
ahoj, mě je 27 a taky mi začaly padat hrozně vlasy mám už temeno skoro jak koleno a to jsem měla krásně husté kudrnaté vlasy. problém začal po vysazení antikoncepce a myslim že denodenní vlasy do gumičky se na tom taky podepsaly. Byla jsem u dermatologa. Vyhodil mě s tím, že mám ještě vlasů dost a ať to maskuju účesem a neotravuju a přijdu až to bude ještě horší. Achjjo jsem bezradná. Nasadila jsem revalid tablety a šampon. Nevím jestli mi to zabere. Co říkal doktor tobě? Myslíš že se to vrátí do normálu a zase zarostu? Držím palečky!!!
Evelyn
Bosorečko, máš špatného dermatologa. To, že to máš maskovat účesem, je od něj neprofesionální a jestli se k němu objednáš znovu a on bude znovu hnusný, seřvi ho, co si to k tobě dovoluje. On se jen snaží hodit na tebe vinu za to, že potíže s vlasy neumí řešit.

Joharkus:
Jsi na začátku, ale třeba budeš mít štěstí a zbavíš se potíží tím rychleji. Jestli ne, tak tě může aspoň hřát vědomí, že jsme v tom s tebou a že máš tuhle diskusi, kam si můžeš jít poplakat, když tě jinde nepochopí...
bosorečka
Díky moc, dermatologa jsem sprdla hned při první návštěvě. Revalid docela zabral. Beru ho měsíc a vlasy přestaly padat a jsou mnohem zdravější, pevnější a lesklejší. Problém je ten, že nový jaksi nezačaly růst. Tak snad se taky dočkám. Krásné vánoce Vám všem a hodně vlasů do nového roku :-)) mimochodem mám na temeni tak divně zbarvenou kůži jakoby do žlutooranžova. Znáte to někdo? čím by to mohlo být?
Evelyn
Bosorečko, narůstání vždycky trvá mnohem déle než padání. Mně všechno (tedy ne všechno, ale cca 30% vlasů) vypadalo během půl roku a teď už rok a půl pomalu po kouscích obrůstám.
Zbarvení kůže je asi zvláštní, ale těžko říct, co to může být... přece jen jsme tu laici.
Dead Kodet
bosorečka
zluto oranzova? to muze byt dusledek inflamace. takova zarudla kuze.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vemte mě mezi sebe

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017