Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vitamínové ampule (Bépanthéne + Biotine)

Autor Vitamínové ampule (Bépanthéne + Biotine)
Wousinka
Takže holky,pozitivní zpráva pro Ostraváky a okolní,v lékárně u nás mi bylo řečeno,že pokud dodám recept,budou i injekce,jen nevím za kolik,recept ještě nemám,tak snad jej ve středu budu už mít
daagmar
Ahoj, taky jsem po přečtení těchto příspěvků si nechala dovézt z Francie Bepanthene a injekčně si ho aplikovat. Asi první 4 měsíce se nedělo vůbec nic ale pak mi vlasy začali krásně dorůstat i se zlepšila kvalita. Plánuji po roce tohle celé zopakovat + jsem ještě přikoupila biotin, tak uvidíme. Po všem co jsem už na vlasy zkusila, tohle určině není zbytečná investice, která zase není až tak velká. Fakt se mi vlasy zlepšily i přestali padat, chce to jen trochu trpělivosti.
hanikis
Ahojky, jsem tu poprvé a trápí mě problém stejný jako každá z vás. Vlasy mi padají cca už asi od 15 let. Teďka je mi 21 a to co mi na vlasech zbylo je tak čtvrtina toho, co jsem kdysi měla. Vyzkoušela jsem snad všechno co na trhu je, od různých vodiček, krémů, šamponů, vitamínů - žádný valný účinek..Nejlepší je vždycky slyšet od doktorky, jste zdravá a nic vám není, tak si neštěžujte, že vám padají vlasy. Taková slova člověka vždycky potěší.Jediné co mi tak nějak doktorka zjistila, že mám zvýšené mužské hormony..což mi nijak nevysvětlila, takže tomu moc nerozumím a prý se s tím ani nedá nic dělat..tak nevím??..

Ale hodně mě zaujali právě injekce betapanthene..zkoušela sem je vyhledávat na internetu a našla sem na tomto odkazu, že se dají přímo koupit bez receptu. Jen si teda nejsem jistá, jestli se jedná přesně o ty, které potřebuju. Je to na stránkách goldpharma cz a pak si dejte do vyhledávače bepanthene. Bohužel jsem tu poprvé a nemůžu vložit odkaz.

Proto prosím, kdo už je někdy používal, jestli jsou ty injekce proti padání vlasů. Děkuju
Veve
hanikis
Taky jsem měla bepanthene od goldpharmy, objednej si je, neboj se toho.
hanikis
Moc děkuju za odpoveď, jen prosím tě pokud s tím už máš zkušnosti, kolik balení si mám koupit a pak jak dlouho budu čekat než mi přijdou??
Veve
hanikis
Kup 3 balení, v každém je 6 ampulí, injekce se píchají 3x týdně, buď ob den nebo jak si to rozvrhneš, já chodila v úterý, čtvrtek a buď v sobotu nebo v neděli. Dodali je do 14 dnů a stálo mě to cca 1200 Kč.
hanikis
A nevadí to, že je tam toho 500 mg místo těch 250??sem si právě říkala, že bych si vzala jen balení dvě a pichala si toho jen půlku...ale ty si asi měla taky ty 500??protože sem si všimla, že na těch stránkách nic jiného nedávají..
Zita
hanikis
Já jsem měla injekce Bepanten přes lékárnu na recept a byly určitě 250 mg.Dřív se vyráběl Panthenol, výborné injekce, ted už ho nevyrábí a ten byl 500 mg.Proto si myslím že by ti měli stačit dvě balení když je to 500 mg.A co se týče dávkování, u Panthenolu 500 mg (měla jsem ho dřív několikrát) byl u mě nejlepší efekt všech 10 injekcí za sebou během 10 dní.Pokaždé se padání brzy zastavilo.
Veve
hanikis
Je to vit B5, tak to zkus třeba jak psala Zita, všech 10, tedy 12 injekcí za sebou. Ostatně, když tam popíšeš v angličtině svůj problém, tak ti tam i MUDr. doporučí dávkování.
hanikis
Zita
Já jsem měla injekce Bepanten přes lékárnu na recept
a byly určitě 250 mg.Dřív se vyráběl Panthenol, výborné injekce, ted už ho nevyrábí a ten byl 500 mg.Proto si myslím že by ti měli stačit dvě balení když je to 500 mg.A co se týče dávkování, u Panthenolu 500 mg (měla jsem ho dřív několikrát) byl u mě nejlepší efekt všech 10 injekcí za sebou během 10 dní.Pokaždé se padání brzy zastavilo.

Moc děkuju..zkusím si teda objednat jen ty dvě balení..takže to nemusím dělit po půlkách a normálně brat po té jedné ampuli po dobu deseti dnů??..do kdy se tobě po tomto užívání projevil výsledek??
Zita
hanikis
Po půlkách to dělit určitě nemusíš, podle mě ani není vhodné nachávat načatou ampuli na příště.Jestli 10x za sebou nebo 3x týdně nevím,ten Panthenol mi tenkrár tak naordinovala Dr. a výsledek co si pamatuju tak do 2 měsíců byl konec padání.Bepanthen jsem si nechávala píchat 3x týdně 250 mg podle rad tady a ten efekt takový nebyl.Ta 500 bude podle mě lepší.
hanikis
Zita
Po půlkách to dělit určitě nemusíš, podle mě ani není vhodné nachávat načatou ampuli na příště.Jestli 10x za sebou nebo 3x týdně nevím,ten Panthenol mi tenkrár tak naordinovala Dr. a výsledek co si pamatuju tak do 2 měsíců byl konec padání.Bepanthen jsem si nechávala píchat 3x týdně 250 mg podle rad tady a ten efekt takový nebyl.Ta 500 bude podle mě lepší.


no právě mi to taky nepřijde uplně ideální si jeden den dat půlku a tu druhou zas další..aby se mi tam ještě nedostalo něco co nechci..jediné co já právě řeším je to, jestli těch 500 není nějak moc, aby mi z toho nebylo špatně nebo tak něco..a jestli když si objednám jen dvě balení těch 500 tak jestli to bude stačit..
ladik
Zdravím všechny,tak já mám odzkoušené injekce bepanhtene,stačí si nechat napsat receptík,v lékárně se to objedná z Francie,vy si to zaplatíte .Musím uznat ,že mám velice vynikající zkušenost s těmito injekcemi,1x za týden jsem si nechala píchnout a asi je to neuvěřitelné,ale moje vlasy zhoustly a vyrostly o 4cm během 2 měsíců,po ostříhání změřeno a po vybrání celého balení injekcí (6xampulí),teď máš ještě dalších 6amulí.Takže doporučuji všem,jen nejsouještšě u nás registrované,ale recept je potřeba.držím všem pěstičky at vlásky rostou a zhoustnou jako mě.Hezký den.
ševulka
Milá Simonellko a další zoufalé hromádky,
omlouvám se za opožděnou odpověď.přijela jsem z francie a sláva vlasti výletu, přivezla si i injekce bepanthenu a biotinu, celkově za 6 krabiček - od každého 3 - jsem dala v přepočtu na naše korunky tak 1200,-.no, snad si naši povedení čeští podvodníci nepřirazí příliš a nebudete platit o moc více. ale hlavně, aby nám to pomohlo, že? jinak hlásim předběžně výsledky, mám za sebou 5 injekcí a zní to neuvěřitelně, ale zdá se, že vláskám se líbí moje hlavička a tolik nepadají. nechci to zakřiknout...při česání zůstává na hřebeni tak o půlku méně vlasů, při mytí změny zatím nejsou tak výrazné, odhadem tak o necelou třetinu vlásků méně ve výlevce.
možná je to také kombinace více věcí. podělím se s vámi, třeba pomůžu nějaké smutné dušince. řekla jsem si prostě už dost a že místo metioninu, který mi nikdy výrazně nepomohl, začnu pro vlásky dělat něco víc. také jako ostatní slečny jsem zažila od doktorky podobnou reakci, že mi nic není, štítná žláza v pořádku a dlouhé vlasy jsou na zběžný pohled doktorky přece v pořádku...sice dlouhé, ale značně prořídlé, o to více se o ně bojím - při mytí jsem celá zoufalá počítala kolem 300 vypadaných vlasů, při česání 100. chtělo se mi plakat, ostatně už delší dobu. doktorka mi sice napsala alpicort, vypotřebovala jsem ale 2 lahvičky a nic, navíc jsem si říkala, že ty kortikoidy v alpicortu asi nejsou nejlepší...
- začala jsem tedy 2x denně brát vitamíny biosil,
- koupila si proteinový šampon a kondicionér revalid
- a teď navíc už dva týdny prokrvuju pokožku hlavy pomocí kartáče s přírodními štětinami,
- poté nastříkám a vmasíruji lopuchový výluh
- a mám za sebou 5 injekcí bepanthenu a biotinu...
výsledky?
- zlepšila se rozhodně kvalita, vlásky se zdají být lesklejší a méně jemné
- přestal mi bolet a tahat levý vlasový kout
- vypadá to, že vlásky snad přestávají padat
napíšu průběžně, jestli se stav dále lepší... moc moc držím palečky všem, musíme se na sebe do zrcadla usmívat a chválit každý vlásek, kterému se od nás nechce.
paaapaaa
hanik
Zdravím,
škoda, že tohle téma nějak vázne. Ted jsem si vyzvedla 3 krabičky bepanthenu a 3 krabičky biotinu v lékárně a nestačila jsem se divit. Zaplatila jsem 2700,- Kč .Loni to bylo o 500 míň. A když v příspěvku nade mnou vidím tu cenu přímo z lékárny ve Francii, tak je to teda síla, že na tom mají víc jak 100%. Kbyby to aspoň pomohlo. Loni jsem zrovna do toho chytla silnou střevní virozu, takže výsledek těžko posuzovat. Uvidím teď.
pepino
Proc jsou tady jen zeny?? to je lek jen pro zeny?? :/ presne takhle jsem si to nak predstavoval: prijdu k doktorovi dam mu nakej poplatek ( ne velkem ) a on mi da injekci po ktery mi zhoustnou vlasy
lálina
Dobrý den, mohu prodat injekce panthenol, název Bepanthene, účinná látka Dexpanthenol 500mg, 3 balení po šesti 2 ml ampulích, cena 900 + případné poštovné. Expirace do 2013./Zakoupeno z Goldpharmy/.
terezie
Ahoj holky, také mám Bepantene injekce, píšete tu dávkování 3 x týdně, Já mám injekce objednané přes internet. lékárnu, kde mi "online lékař" doporučil dávkování 1x denně, tak si nevím rady, co by bylo nejlepší, aby ta dávka denně nebyla příliš a ta látka se zbytečně z těla nevyloučila.. Moc děkuji za jakoukoliv odpověď.
irisss
Dobrý den, já si objednala z Francie 6 balení Bépanthéne injekcí 250mg/ml. Zabrala mi jedna kúra (3 balení po 6ti 2ml ampulích), takže mám navíc na prodej jednu kompletní kúru (3 balení po 6ti 2ml ampulích) s expirací do března 2013. Cena by byla za všechny 3 balení 600,-Kč + 50,-Kč poštovné. V případě zájmu mne kontaktujte - zašlu vám fotografie výrobku i kontakt, kde si můžete ověřit mé čestné jednání. Irena
irisss
Obyčejnej kluk
Dobrý den "obyčejnej kluku" ,

moc dobře nechápu Váš dotaz, když je vlastně v mém vzkazu vše napsáno - koupeny kúry dvě - 1. zabrala = 2. kúru tedy již, logicky, nepotřebuji. Myslím, že se nacházíme v diskuzi týkající se vypadávání vlasů, takže je problém pravděpodobně všem jasný a je jasný i vzhledem k tomu, že se zde o ampulích Bépanthene zmiňuje čtenářů více- takže "zasvěcení" vědí o čem píši a co nabízím, ale třeba nemají možnost nákupu ve Francii a dovoz na tzv. "mimořádný dovoz" je zdlouhavý, předražený a zbytečně komplikovaný.

Vaše pochybnosti a podezíravost nejsou na místě - skutečně nejsou všechny Ireny v centrálním registru dlužníků...

Kontaktem s ověřením mého čestného jednání jsem měla na mysli mé hodnocení třeba na MMB, Aukru,..., kde si každý zájemce může ověřit moji solidnost (cca 400 kladných hodnocení nákupu i prodeje, O! záporných).

Do této diskuze jsem nabídla preparát z důvodu pomoci dalšímu nešťastníkovi s padajícími vlasy a ne za účelem podvodného jednání.

Přeji hezký den

Irena
Lacake
irisss
Dobrý den, já si objednala z Francie 6 balení Bépanthéne injekcí 250mg/ml. Zabrala mi jedna kúra (3 balení po 6ti 2ml ampulích), takže mám navíc na prodej jednu kompletní kúru (3 balení po 6ti 2ml ampulích) s expirací do března 2013. Cena by byla za všechny 3 balení 600,-Kč + 50,-Kč poštovné. V případě zájmu mne kontaktujte - zašlu vám fotografie výrobku i kontakt, kde si můžete ověřit mé čestné jednání. IrenaMěla bych zájem. Je ještě nabídka aktuální?
irisss
Lacake
Dobrý večer, děkuji za Váš zájem, nabídka je ještě aktuální, prosím Vás o email a pošlu Vám podrobné informace i fotografie výrobku. Irena
Henry Morgan
Milé dámy, ty injekce jsou i pro může? na tomto fóru vidím samé ženy přestože ho zakládal jistý Tomáš. doktorka mi je předepsala tak nevím jestli si je objednat. Děkuji za názor
Lukyno1

Taky by mě zajímalo, zda je určený i pro muže...?
terezie
Pánové, já bych řekla, že jsou vhodné i pro může, je to vlastně vitamín, mě tedy po nich vyrašily nové vlásky, ale padání se bohužel nezastavilo.. myslím, že jednou za zkoušku to určitě stojí, ať se daří
pavluskamej
Dobry den mohla bych se tu nejak spojit s ,,VEVE,,??byla sem take u lecitele jukla a chtela bych si o tom popovidat..dekuji
mike999
Dobry den ak by niekto mal napredaj Bepanthene, účinná látka Dexpanthenol 500mg.mohli by ste mi napisat.dakujem
lálina
Dobrý den, mohu dodat, expirace do června 2013 přečtěte si mou nabídku z 20.1.2011
iwa3333
Dobry den.chcem sa opýtať ci by mal niekto na predaj tieto injekcie.dakujem pekne
betusska
Ahojte, ak by mal niekto zaujem, predam 5 baleni biotine inj. Bayer (spolu 30 ampuliek), exp. 2018, Doviezla som ich kamaratke z Francuzska, ale ona si ich medzicasom objednala z netu. Cena 34e/850kc + posta.

Biotine inj
Biotine inj
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vitamínové ampule (Bépanthéne + Biotine)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019