Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vlasová kosmetika Alizard

Autor Vlasová kosmetika Alizard
Veronika
Přeji všem pěkný den. Strašně mě potěšilo, že na internetu existuje něco jako tenhle portál a já tak nemusím se svými vlasovými problémy obtěžovat všechny drahé blízké :-). S vlasy jsem problémy v životě neměla a to jsem jim dávala pořádně zabrat,, ale asi měsíc po vysazení HA, kterou jsem dost špatně snášela, mi vlásky začaly pořádně padat přidalo se i akné, prostě radost pohledět a hlavně ta psychika. Někde na internetu jsem se dozvěděla o trichologii a navštívila salon paní Hradecké, ta mi řekla, že moje problémy jsou způsobené tuhým mazotokem a zánětem vlasové pokožky a dala mi na to vlasovou kosmetiku Alizard. Používám ji necelý měsíc ale mám pocit, že pelichám stále stejně intenzivně, navíc se mi zdá, že pokožku hlavy mám podrážděnou a taky se mi objevilo dost lupů.... prostě nevim,nevim. Uvítám jakoukoli informaci od toho, kdo má právě s kosmetikou alizard nějaké zkušenosti, předem díky.
MagdaZ
Veronika
Ahoj! Před mnoha lety v jedné prodejně s přírodními preparáty jsem se s touto kosmetikou setkala,hdoně je ten pán propagoval,nakonec jsem se k ní neodhodlala(tehdy i z důvodu velké ceny),teď nedávno jsem na internetu na ni taky narazila a vzpomněla jsem si na ni a taky mě zajímá,jestli s ní má někdo zkušenosti a jaké udělal závěry? Přípravků mnoho, ale...?
gogo
"tuhý mazotok" a to je jako co?
MagdaZ
Veronika
Veroniko, prosímtě jestli sem nakoukneš,můžeš napsat po asi dalším měsíci jak ti vyhovují přípravky Alizard, jestli je ještě používáš? A kapsle "Glycovit dermaseb"(měly by být od stejného výrobce) a měly by "...předcházet kožním zánětům mazových žláz" znáhodou neužíváš? Jestli se ještě ozveš,díky za info!
Margarita
Zdravím všechny!!!Kosmetiku Alizard již několik měsíců používám,též na doporučení tricholožky.Teď jsem nějaký čas nebyla na těchto stránkách,čekala jsem na výsledky,neb léčba vlasů a vlasové pokožky potřebuje čas.Ovšem já jsem s Alizárdem spokojená,obzvlášť mi vyhovuje jejich maska.Veroniko,máš na ten mazotok i šampon,který se aplikuje na suché vlasy?Já jsem totiž dostala několik přípravků a ty používám dle rozpisu,mytí hlavy mi tak zabere spoustu času,ale stojí to za to.Mám dva druhy šamponu a dva druhy vlasové vody,k tomu ještě tu masku.žádné problémy jsem neměla a nemám.Kúru Alizárd mám nasazenou od jara.Pozoruji velkou změnu na kvalitě vlasů,avšak kvantita stále vázne:-(No,ale aspoň už nemám tak strašně slabé vlásky:-)Samozřejmě se také cpu všelijakými vitaminky.Ale Glycovit od Vivipharmy,jako je Alizard,jsem ještě nezkusila.Teď dobírám Nutricap.Přeji hodně štěstíčka s vlásky!!!!
MagdaZ
Margarita
Margarito, pročítala jsem si na internetu stránky přípravků Alizard,zaujalo mě,že tam rozlišují podle různých druhů mazotoku, používáš i vlasovou vodu?A ještě jsem se chtěla zeptat, četla jsem tam, že šampon se aplikuje na suchou pokožku?? To se mně zdá špatně proveditelné,nevím jestli jsem to správně pochopila,ale jak si rozetřu šampon do nenavlhčené pokožky?Dík za případnou odpověď a přeju,ať ti ti pomáhá!
Veronika
Zdrvím, tak jsme to nechala nějakou dobu uležet a čekala co bude. Margito jak dlouho Ti vlásky padaly,já alizarduju už přes dva měsíce a vlásky pořád padají jak o závod tak 200 za den, sice jsou kvalitní, ale padají :-(. Šampon mám sice jen jeden a jednu vlasovou vodu, protože vše na mě bylo přece jen příliš drahé, ale začínám být trochu nervozní.
Taky jsme byla i na kožním, sice kvůli jinému problému, ale vlasy jsem taky zmínila- doktorka mi řekla, že to beru moc tragicky a předepsala mi alpicord. Tak nevim jestli si ho mám vzít a zkusit zkombinovat s tím co už používám nebo se na to raději vykašlat. Nemáte někdo zkušenosti?
Dany
Zdravím,
moje zkušenost s Alizardem :
v zimě minulého roku jsem navštívila placenou tricholožku - na základě jejího "vyšetření" mi doporučila používat šampon na jemné vlasy (prý mám velmi citlivou pokožku) za 1.000Kč (snad neva, že uvádím ceny, ale je to dobrá informace pro ostatní, které o tom uvažují, na netu se stejně asi ceny dají sehnat)-používat jsem jej měla před mytím vlasů na suché vlasy (vmasírovat a nechat 5 min působit) a pak si s ním vlasy normálně umýt + kondicioner (který dle mého na těch pár chlupů nepotřebuji :) za 500Kč. Měla jsem po tom hrozné vlasy...splihlé a padaly stejně. Ona mne tedy upozorňovala, že nejdříve musíme dát do pořádku pokožku hlavy a pak bojovat proti padání vlasů. Tzn. vlasy padaly stále a obojí mám v poličce v koupelně a nepoužívám to.

Letos v létě jsem navštívila soukromou kožní doktorku a také ona pracuje s Alizardem. Řekla jsem si, že do toho nejdu...nakonec jsem šla. Ona mi zase naopak řekla, že trpím serberhoickou dermatitidou a na základě toho mi vlasy padají. Koupila jsem si u ní vlasovou vodu (užívat 2xtýdně-proti mazotoku) + vlasovou vodu (používat každý den-na padání vlasů) + šampon (masírovat před použitím svého obyč šamponu)...cirka 1600Kč. Vlasy mi padaly stále...po 3 měsíčním užívání jsem s tím přestala.

Do třetice... jsem byla u své klasické doktorky v CZV a ta mi řekla, že Alizard je jen kosmetický doplněk-něco ve smyslu-neublíží, nepomůže...a seberhoická dermatitida nemůže mít v žádném případě vliv na padání vlasů.
Myslím, že jeho používání může zlepšit kvalitu vlasů...ale pochybuji o jeho zázračných účincích při padání vlasů.

Ale zase...je možné, že na každého může působit jinak...kdoví...:)) člověk asi musí zkusit vše.

ahoj všem.
Pe?a
Zdravím všechny! Tak jsem si pročítala všechny vaše příspěvky a dotazy. Kosmetiku Alizard používám zhruba od března, kdy jsem také narazila na kadeřnický salon paní Hradecké a musím říct, že jsem s touto kosmetikou víc než spokojená. Už 4 roky, od svých 18 let, nosím na hlavě prodlužko, a to mým slabým vláskům dalo pořádně zabrat. Byly tu rady abych to sundala, ale bohužel jsem si na to tolik zvykla, že to nešlo. Tak jsem hledala nějakou odbornou radu. Kadeřnický salon jsem objevila jen náhodou při parkování, bydlím totiž kousek od něj. :o) Zoufalá jsem tam zašla a dostalo se mi odborné pomoci. Nejenom, že mi poradily co za přípravky, ale také jsem tam začala chodit na prodlužko. Netvrdím, že mám za půl roku super a zdravé vlasy, ale vidím určitý posun! Nemůžeme čekat zázraky po dvou, tří měsících, chce to vydržet podstatně déle! Byla jsem upozorněna,že zázraky se nedějí přes noc, bohužel. Věřím, že když vydržím, že mi to přinese požadovaný efekt. Samozřejmě, že nikdy nebudu mít hřívu, ale budu mít zdravé nemastné vlasy, a budu spokojená! Ještě bych ale chtěla připomenout, že vnější kosmetika nenahradí to ostatní. Tím ostatním mýslím i upravit stravování, vitamínky... Přeji Vám všem hlavně trpělivost! Mějte se pěkně.
Helena
Dnes jsem také zakoupila Alizard v jednom vlasovém studiu, prý mi budou padat ze zečátku více, ale jak bude ubývat šampon, potom to naráz přestane. Mám z toho docela strach, aby mi na té hlavě vůbec něco zbylo. Diagnoza seberhoická dermatitida. Moc zkušeností tady s tím nečtu, asi na to padání vlasů není nic co by zabíralo. Je to určitě jen léčka na peníze a kosmetický doplněk.
Janika
Dobrý den, vlasovou kosmetiku Alizard také používám, spokojená s ní ale nejsem. Po 6 týdnech používání jsem měla pocit, že se padání vlasů zlepšilo. Po 8 týdnech ale bylo zase vše při starém a navíc se mi udělalo tolik lupů, že jsem s používáním ihned přestala. Nyní v léčbě kosmetikou Alizard pokračuji, ale jen z toho důvodu, že jsem do ní investovala 5 000,- Kč a je mi líto ji vyhodit. Možná to někomu pomáhá, ale já bych Alizard nikomu nedoporučila. Na padání vlasů mi trochu pomohl Aminexil SP94 od Vichy.
Monik
Ahoj,
rozhodla jsem se, že taky přispěji svou zkušeností. Šampony od firmy Alizard používám asi 3 roky. Když se nad tím zamyslím, je asi pravda, že neublíží ale ani nepomohou. Zpočátku mi ta kúra (šampon do suchých vlasů, pak umytí, pak vodička) atd. přišla super. Přišlo mi, že mam ty vlasy skutčně umyté. Pak jsem kúru přerušila ale používám dál šampony od této firmy, nyní mám z Henny. Je celkem dobrý. Před tím jsem měla ale ořechový a s tím jsem tedy moc spokojená nebyla. Používala jsem i dětský a ten byl fajn, byl ale dražší... (tuším, že kolem 500 Kč). Nevím, možná, kdybych používala jakýkoli jiný dětský šampon, bylo by to podobné. Možná teď zkusím Alizard chvíli nepoužívat a uvidím... Ale nevím, do jakého šamponu jít, máte někdo zkušenost s nějakým dobrým přípravkem?
Díky moc
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vlasová kosmetika Alizard

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019