Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vlasová laboratoř

Autor Vlasová laboratoř
markéta
K vašim tematům jen sděluji, že v Brně je fungující trichologická
laboratoř. Více na wwwvolny.cz/APEX.lab
Nezvolil/a jméno
Tak v této laboratoři jsem byla několikrát. P.Zemánková mě ujištovala,že o androgenní alopecii nejde,už jen proto ,že mi je 30 let . Ženy prý mají problémy v době přechodu.Když jsem se objednávala,tak mi bylo zděleno,že se z této metody určí o jaký typ vypadávání vlasů jde,u mě bylo zjištěno vypadávání stresové.Vlasy mi vypadaly v koutech a na temeni.Typická androgenní alopecie.
Vyzkoušela jsem vodičky ,vitamíny dokonce i hřeben ,který byl doporučen.Nemám se ničeho obávat vlasy budou houstnout do půl roku.Je to více ,jak rok a vlasů je mín a mín. TRICHOLOGII NEVĚŘÍM.
Braňo
Nezvolil/a jméno
Ako na to tak pozerám,tak týto akože odborníci nevedia ani základne veci.Podľa mna 75% lekárov ohľadne vlasov sú v tomto v smere nevzdelaní a ani nemajú záujem niečo riešiť.Je to smutné,ale je to tak
zemánková
Byla jsem upozorněna na info bez jména ze dne 1,12.2005
Slečna podává zcela nepřesnou,neúplnou a zavádějící informaci.
Mikroskopická metoda kterou používám, je exaktní,která slouží jak
ke klinické diagnostice , tak i pro forenzní účely.Úspěšnost terapie je dlouhodobá záležitost,kterou v žádném případě neřeší jedna návštěva, resp. aplikace " vodiček" případně vitaminů a hřebene.Takto reprodukované závěry mé analýzy jsou nevhodné.
A pro úplnost : androg.alopecie vyžaduje komplexní terapii,
nejen klinický trichogram.
A pro Braňo:blahopřeji k Vaší jasnozřivosti, že z jedné zkreslené zprávy dokážete usuzovat na vzdělanost, či nezájem někoho
dalšího.
klient
Před rokem a půl mi taky padaly vlasy a bolela kůže na hlavě. Tři doktoři mi nepomohli tak jsem šla do laboratoře Apex.Překvapilo mně kolik věcí paní poznala z kořínků a vlasů a sedělo to.Pak mi dporučila terapii na tři měsíce. Dost složitou,a po kontrole zase jinou.Tak jsem tam byla celkem 4 x .Už za dva měsíce jsem viděla mírné zlepšení a pak to šlo rychleji. A dnes mám vlasy jako nikdy předtím a drží.
Moc mi pomohla, a mojí mamce taky i když u ní to byla hormonální
věc.Vím už o mnoha lidech v Brně,kterým fakt moc pomohla.Myslím,
že fakt dělá pro lidi.
Marcus
Jo,jsem jejím "pacientem " už třetí rok a super.
I když mi hned řekla,že se jedná o tu androgenní alopecii, že už nikdy nebudu hároš, tak mám konečně čistou kůži,vlasy rostou, padají méně a celkově jsem OK.Chodím jen jednou za rok na přetestování abych věděl co brát a myslím že to funguje.Můj otec byl v mých letech už " Kožak ". Je to věda, dost složitá , ale funguje.Chce to ale dobře poslouchat a dodržet všechno .
Nezvolil/a jméno
klient
prosím tě jak tě bolela kůže na hlavě? Mě taky bolí, když na temeno dolehnu večer do postele, cítím bolest,jako kdybych měla na hlavě modřinu.A je něco z toho co ti doporučila, co bych si mohla sehnat? Myslím nějaké vitaminy. Díky moc
Nezvolil/a jméno
zemánková
Nebyla jsem u Vás jen jednou,navštívila jsem Vás tříkrát,a ujištovala jste mě ,že se nejedná o androgenní alopecii.Ale rozvádět to nebudu.Děláte si tady reklamu a někdo se prostě chytí.
jarek
zemánková
váš příspěvek opravdu zavání reklamou - proč nenapíšete nějaké konkrétní rady?
Pattason
U paní Zemánkové jsem byl dvakrát a musím konstatovat, že se můj výpadek vlasů v průběhu jednoho roku podstatně snížil. Patrně se nezastavil, ale je otázkou, zda-li je to vůbec možné, jelikož mám androgenní alepecií. Paní Zemánková je velice příjemná a slušná dáma a myslím, že si tady reklamu nedělá, pouze, že hájí svojí práci, což je logické. K uvedenému spornému případu bych se vyjádřil zhruba takto: je možné, že došlo ze strany paní Zemánkové k omylu, ale všichni jsme jenom lidi a tedy někdy omylní. Stejně tak je možné, že je pochybení na druhé straně. O tom si tady nikdo objektivní názor neudělá, jelikož se tady pohybujeme ve virtuální anonymním světě. Osobně jen lituji, že jsem do Apexu nešel dříve. A tak mě ještě napadá..podle mě zaspal správce tohoto webu, jelikož měl v okamžiku prvního příspěvku celé toto fórum smazat. Jinak velebím jeho práci, jelikož tyto stránky jsou opravdu skvělé.
Lukáš Vodička

Cituji: Pattason
zaspal správce tohoto webu, jelikož měl v okamžiku prvního příspěvku celé toto fórum smazat

Nezaspal. Viděl to, subjektivně to posoudil a zajímalo ho, co z toho nakonec vyleze. Zvítězila zvědavost...
patrick
Jaké máte zkušenosti s touto laboratoří?

Byl jsem tam také, paní mi řekla, že and. alopecie to není, doporučila šampon, vodičky, hřeben, pravidelné stříhání, v podstatě mi to přišlo jako velmi obecné a univerzální rady. Navíc celou dobu jen něco umazávala na počítači z wordového dokumentu (asi připravená šablona, co se hodilo, tak nechala), který mi nakonec dala, včetně vzorků šampónů, který je prý fajn, a snad ho i distibuuje???

Působilo to na mne velmi neprofeionálně, nebo jinak řečeno zmínila základní pravidla co tady na fóru každý tuší, nabídla produkty (známých distributorů???) a konec. Proto bych se chtěl zeptat na vaši zkušenost.
mopik
Poprvé jsem byl v laboratoři Apex před 4 roky.Paní dlouho vyšetřovala moje kořínky vlasů a pak mi řekla že mám androg. alopecii.Doktor na kožním mě to potvrdil. Přesně mě napsala co má dělat a co taky užívat a dneska mám více vlasů než když sem tam šel poprvé.Teďka chodím jenom na kontroly a vždycky je to něco jiného, a zabírá to.Myslím že ten podrobný postup, který paní radí je důležitý.Pomohla taky nekolika známým a nejvíc moji mamce.Vím že vzorky šamponů dává když je dostane od firem, ale nikdy nedělala žádnou reklamu nějaké firmě.Ptal sem se ale vůbec nic neprodává.A nevím proč Patrikovi vadí předtištěná šablona v počítači, dyť i tak to vyšetření trvá hodinu.Já si myslím že je to nejvíc profesionální , podle toho co z vlasů pozná a jak umí pomoct.
Kobe
A jak taková její specifická léčba probíhá, že je tady takovejch jedinců, kterým pomohla??
mopik
To je u každýho úplně jiný, na dva nebo tři měsíce.Každej dostane vždycky napsaný jak
něco užívat a co dávat do vlasů. Ale taky i ostatní věci co škodí.Budeš se divit, ale těch lidí co jim pomohla je fakt dost.
Kobe
Nerad bych zjistil, ale že většina jede na minoxu a podobných věcec. Nicméně, mít po 4 letech s AA víc vlasů než před lébčou musí být pěkný. Proto by mě zajímalo, jaká vypadá taková léčba. Jelikož takových vlasových center a laboratoří je i v praze moc, ale většinou to končí tak, že ti řeknou, ať bereš neocapil a napíšou ti náký doplňky stravy.
ovca
Kolik to stojí?
pawlis
Prosím Vás, nevíte o podobné ,,laboratoři,, někde na Ostravsku?
AlenkaH
Dobrý den,
ve vlasové trichologické poradně jsem také byla, jestli je tady o tom řeč. Nejde určitě o laboratoř. A v Praze. Myslím že vypadávání vlasů je komplexní záležitost. A dost těžko to vyřeší šampony a vodičky, které mi tam za dost velké peníze nabídli. Z kořínku vlasu se dá poznat jestli je v pořádku nebo ne, ale jak řešit případný problém hormonální, špatná funkce jater, ledvin, štítné žlázy? Přípravky na vlasy asi těžko. Podle mého názoru jde hlavně o prodej kosmetiky.
leonka
Dobrý deň, u tejto pani som bola zhruba pred 7 rokmi. Začali mi prudko padať vlasy a bola som z toho dosť vystrašená. Pani bola síce milá, ochotná, ale " dorazila " ma tým, že mi povedala, že to vypadávanie bude ešte horšie. Odporučila mi rôzne šampóny a vodičky. Po nich sa mi zdalo , že mám vlasy ešte v horšom stave - mastnejšie a jemnejšie.Obvodná doktorka tiež " milo " utrúsila, že veď v dnešnej dobe už predávajú kvalitné parochne. Po roku psychických útrap z toho, že pri každom vmasírovávaní zázračných vodičiek a šampónov vlasov na rukách neubúdalo, som sa na to vykašlala. Prestala som na to myslieť a po asi 2 rokoch sa padanie postupne zastavilo. Teraz po 7 rokoch mi vlasy opäť začali padať, ale už mám skúsenosť, že si to nemám všímať, urobiť si v kľude všetky vyšetrenia, ktoré by s tým mohli súvisieť a veriť , že to prejde. Nevenujem tomu jedinú negatívnu myšlienku, lebo psychika robí divy. Beriem výživové doplnky, zinok , železo, Bion3 a čakám. Prajem aj ostatným trpezlivosť a čo najskôr hustú hrivu.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vlasová laboratoř

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019