Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vlasová mezoterapie

Autor Vlasová mezoterapie
lendulka
Máte někdo zkušenosti s vlasovou mezoterapií? Přečetla jsem si o ní a chtěla bych jí vyzkoušet. Je to ale dost drahé. Jde o vitamínové injekce přímo do vlasové pokožky.
Minee
Ahoj, mám alopecii areatu, dnes jsem šla asi po roce na kožní, protože se to začalo rozšiřovat, doktorka mi rovnou naordinovala mezoterapii. Tak jsem se chtěla zeptat zda to už někdo máte za sebou a jaké jsou účinky?
Dělá se to speciální pistoli, kdy se nějaký roztok vpichuje přímo do ložiska. Za 4 týdny mám přijít znova na další ošetření. A jelikož se o žádné ceně vůbec nezmínila tak počítám s tím, že to platí pojišťovna.
Díky
Tara83
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s aplikací séra s vitamíny a kmenovými buňkami do vlasové pokožky. Nabídla mi to má kožní lékařka.T.
Metas
Tara83
unas akurat jednemu moderatorovi to robili nedavno, tak uvidime vysledky, tiez ma to zaujalo a hlavne, ze som o tom nic nepocul doteraz..
v clanku sa pise:
...hlavne som podstúpil špeciálnu kúru na rast vlasov. Za posledných päť rokov som stratil veľa vlasov a vôbec nie som nadšený z toho, že sa mi robí plešina. Dal som si teda do hlavy napichať niečo, čo má stimulovať vlasové korienky, aby sa zregenerovali a vlasy mi znova vyrástli.“
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/sportak-marc el-merciak-chce-prerazit-soubiznise-co-vsetko-robi .html
Milada
Je to drahé a bolestivé, vyzkoušej nejdřív něco méně drastického. Já vyzkoušela Clinical Cair Hair a jsem velice spokojená nové vlásky začaly růst již po 2 týdnech a přestaly padat to byl můj hlavní problém.
Tara83
No já jsem vyzkoušela už všechno možné a je to pořád stejné. Již jsem byla na jedné aplikaci a opravdu nic moc, co se týče bolesti. Clinical Hair jsou tablety? Přijde mi, že to má vše stejné složení, nebo alespoň podobné. Brala jsem Methionin, Revalid, Biosil...no fůru toho.
Tak jsem zvědavá, jestli někdo napíše zkušenosti s tou mezoterapií.
metromarosko
Zdravim..pani,mate niekto skusenosti s touto kurou,vlasovou mezoterapiou??moze to pomoct ci iba dalsi pokus ako vyhodit peniaze do vzduchu??
Ed1ta
Podle fotek by to mohlo být úžasný...zkušenost s tím nemám, jen jsem to viděla na slevovým portálu tosevyplati, kde to bylo myslím za necelých 600...když jsem to viděla, dost mě to zajímalo, protože dříve jsem o tom slyšela jen na obličeji, kde můžu říct, že to funguje, máma na to chodí, nemá ještě celou proceduru za sebou, je to víc sezení, ale jsou vidět výsledky
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vlasová mezoterapie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019