O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Vlasy S - mám požádat o policejní ochranu?

Autor Vlasy S - mám požádat o policejní ochranu?
Lukáš Vodička

Potřebuji poradit. Začínám mít strach. Nejdříve mě od práce pan Strunecký (má něco společného s Vlasy S) vyrušil telefonem. Nevím co chtěl. Právě jsem usilovně pracoval a na diskuse o mém mimopracovním hobby, kterým je administrace dvou diskusních fóreček jsem neměl čas ani náladu. Živím se prací pro klienty a potřebuji plnit termíny.

Pak (za cca 2 hodiny) ale zazvonil zvonek. A milý pan Strunecký za dveřmi. Podotýkám, že v činžovním domě, jehož hlavní vchod se zamyká a je na kouli. Zezdola nezvonil (zvonek má jiný tón), až přímo u dveří mého bytu.

Jak se dostal do domu? Co mi asi tak mohl chtít (přibouchnul jsem mu dveře před nosem)? Mám se začít bát?

Doufám, že to jen jakýsi podivný generační střet on-line a off-line světa. O propojení nestojím. Věci internetové diskuse nehodlám řešit skrytě v nějakém osobním přesvědčovacím (nátlakovém?) hovoru...

Pokud se někomu něco nelíbí - nebo třeba i líbí - nechť se vyjádří TADY!

TADY, TADY A JEŠTĚ JEDNOU TADY. Nikde jinde (pokud se na tom TADY předem nedohodneme.)

S tou policejní ochranou je to samozřejmě přehnané, ale co mám tedy dělat?

Poraďte!
Wok
Třeba se chtěl dohodnout, že když smažete ňáké příspěvky, tak...
+ já bych mu vysvětlil ať toho okamžitě nechá
+ každopádně dobře že je to tu napsané
Márty
Já bych smazal na téhle stránce vše, co se týká přípravku VLASY S, věřím, že pan Strunecký by pak pochopil, že nemá otravovat lidi v soukromí a snažit se sem vloudit nenápadnou reklamu na svůl šmejd.
Wok
Mail má na stránkách tak napsat o co jde a ať se to už neopakuje by snad šlo, mazat pro mě za mě, ale co ti co nevědí...
kokotar
izolace je projevem slabosti
ja bych panu Struneckemu otevrel a vyslechl si jeho nabidku - treba by jste mu mohl delat dealera - za kaade prodane vlasy s by vas profesorka obdarila svou kosmickou silou ze svitu luny za uplnku

ted vazne, myslim, ze na telenonatu neni nic spatneho, kazdy brani sve obchodni zajmy
Dead Kodet
Ja bych se ho nejprv zeptal o co mu jde (jen tak ciste ze zajmu) a pak bych ho nejspis proste poslal do ******.
jarek
Cituji: Dead Kodet
a pak bych ho nejspis proste poslal do ******

.... tam už ho Lukáš asi poslal po telefonu, ale ta přísavka měla tu drzost, že mu vlezla skoro do bytu :-/
Lukáš Vodička

Už před rokem mi pan Strunecký volal do auta a málem jsem naboural. Křičeli jsme na sebe. Tehdy jsem pochopil, že s tímto člověkem si nemám co říci. Nechci, aby tu diskutovali (a už vůbec ne se mnou) výrobci.

Jde tu o sdílení zkušeností, tedy jistou protiváhu k jednostranné komunikaci výrobce - spotřebitel, prováděné obvykle formou reklamy.

Dokonce nechci, aby se výrobci k této diskusi vyjadřovali (byť by to někdy mohlo být zajímavé.) Jejich stanoviska jsou přeci předem jasná. Na svůj výrobek si nikdo neplivne. Ano, od výrobců se chci z tohoto pohledu skutečně izolovat. Navíc mám spoustu jiné práce.

Inzerce jistě, ale jasně označená a za peníze.
mrm
Nejsem tady nováček, ale poprvé jsem se registroval.
Vlasy S už používám delší dobu. Při jejich používání pozoruji viditelný úbytek počtu vypadlých vlasů (ráno na polštáři, při česání, při mytí). Subjektivně je to spíše tak, že bez Vlasů S mám pocit, jak mi padají a vlasy a při jejich používání na padání vlasů zapomenu (a to je ani nepoužívám důsledně každý den). Po použití jsou vlasy trochu jakoby lehce nagelované (tomu asi říkají tužící efekt), u mě to ale okolí ani nepozná )klidně používám i přes den).
Uznávám ale, že manželé výrobci+prodejci jsou trochu podivíni. Jsou ale poctiví a tak asi špatně snáší neoprávněná obvinění.
Ještě rada k aplikaci: koupil jsem si v lékárně malou stříkačku (asi 5ml), ta se přesně dá prostrčit do hrdla lahvičky, natáhnu tekutinu (4ml) a pak si po troškách stříkám tekutinu přímo na kůži hlavy mezi vlasy a rozmazávám rukou. Dávám jen na problematická místa. Když už stříkačka na tekutinu nedosáhne, nalévám si ji z flaštičky do víčka, natáhnu do stříkačky, zbytek z víčka neleju zpět.
lucie25
Nm
O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Vlasy S - mám požádat o policejní ochranu?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018