Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vliv coly + detaily bezcukerné diety + nystatin

Autor Vliv coly + detaily bezcukerné diety + nystatin
JiriDosly007
Ahoj, už delší dobu sleduju toto fórum, našel jsem tu dost inspirujících (a často i hodně přínosných) tipů. Jedním z posledních, které už nějaký měsíc zkouším, je bezcukerná dieta (před tím nystatin). V rámci té bezcukerné diety jsem přestal pít colu, na které jsem byl prakticky existenčně závislý. Přesedlal jsem na lehkou colu (ježto je bez cukru). Zajímal by mě váš názor, jestli (lehká) cola nějak (významněji) škodlivě ovlivňuje vlasový porost. Osobně si myslím, že by (v rozumném množství) vliv mít neměla - krom obvyklých věcí kyselina fosforečná a sladidla, co myslíte vy? (samozřejmě je jasné, že do zdravé stravy obecně určitě nepatří)

Pak bych měl ještě druhý dotaz týkající se bezcukerné diety - jak moc přísně by se měla dodržovat (aby měla pořád valný efekt)? Já se cukrům vyhýbám, ale zároveň si jsem vědom, že ne úplně 100% - jednak je cukr i v ovoci typu grepů (kterých jsem se nevzdal), třeba v rajčetech, v čokoládě s 99% kakaa, třeba taky v hořčici, v zálivce k salátu nebo ve slaných omáčkách (byť je třeba zbytek obsahu bez chemie - z bio obchodů) - snese se to?

Jinak bezcukernou dietu doporučuju, krom příznivýho dopadu na vlasy má příznivej i dopad na zuby. Akorát u těch vlasů mám obavu, aby to nebylo krátkodobý vlivem nystatinu, máte s tím někdo zkušenosti prosím?

Díky za názory!
marcus
Nedávno se to řešilo na IH fóru, Cola Light je snad ještě horší než ta standardní...
Jinak cukr v rajčatech bych určitě neřešil, na druhou stranu s ovocem už s mírou. Já se cukrům vyhýbám jak jen to jde a má to pozitivní vliv na celé tělo.
aneken
Sleduj, jestli to obsahuje aspartam. to je jedno z umelych sladidel, vetsi humus nez cukr.

jinak zrovna vcera jsem se rozhlizel, jestli maji nejake zvykacky - at uz bez curku nebo klidne s nim, ale bez sladidel. asi jsem byl ve spatnem obchode, ale nemeli jednou, ktera by nebyla "sugar free". vsechny aspartam obsahovaly. nejaka modni vlna nebo co.
Jee
marcus
na druhou stranu s ovocem už s mírou


Nakonec bude i ovoce špatný pro vlasy - pane bože, co si tu ještě lidi nevymyslí za nesmysli
heyda
Přesedlat z normální Coly na Colu free sugar a myslet si, že je vyhráno a tělo se bude cítit dobře, mi přijde jako dost dobrej joke
gerari
aneken
Sleduj, jestli to obsahuje aspartam. to je jedno z umelych sladidel, vetsi humus nez cukr.


Tomu nevěř, na aspartamu není nic špatného. Zajdi si na server galenus a dej hledat aspartam - dočteš se o tom.
goldhelen
Jee
Nakonec bude i ovoce špatný pro vlasy - pane bože, co si tu ještě lidi nevymyslí za nesmysli


Ano ovoce je špatné na vlasy ,pokud někdo řeší hormonální padání vlasů..dnes už se ví a je potvrzeno ,že sacharidy tedy i cukry z ovoce-fruktoza bourají hormony a tím pádem pak padají vlasy....
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vliv coly + detaily bezcukerné diety + nystatin

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019