Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Všechno zlé je pro něco dobré

Autor Všechno zlé je pro něco dobré
Alexandra
Zdravím všechny!

Je to pouhá náhoda, že jsem zabloudila do těchto míst a jsem překvapená, kolik lidí "trpí" stejným problémem, jako já.

Je mi 38 let a s tímto problémem se potýkám od svých 13ti let. Podobně, jako u mnohých jiných, nejdříve ohraničené malé lysinky po celé hlavě, které postupně zarůstaly, později, po porodu, přesněji rok po porodu, jsem během měsíce přišla o všechny vlasy, opět narostly a rok na to jsem je pozbyla znovu. Za další čas se přidala ztráta obočí a řas, následně komplet ochlupení.

Trvá to už 18 let a v současné době se ani známky zlepšení nedostavují a já to pokládám za setrvalý stav. Vyzkoušela jsem všechny možnosti léčby, dokonce jsem byla v Zurichu u MUDr. Druba, který je vyhlášeným specialistou na AA a na konzultaci v Seattle.

Nejhorší pro mě vždycky byla doba, kdy ještě lysiny zcela nezarostly a přesto se začaly tvořit další. Dost mě to deptalo, tak jsem si hlavu oholila, kdo se má koukat na ten prořídlý porost...

Už přes 15 let nosím paruky z pravých vlasů a ani mi to nepřijde, člověk si zvykne. Navíc se pravé vlasy dají barvit, fénovat, kulmovat...Občas zaexperimentuji, že se až sama divím. Ale mám spoustu známých, kteří o mém problému nic nevědí a obdivují mou hřívu. Dokonce jsem s AA nafotila kalendář.

Občas je mi líto, že nemůžu skákat šipky do bazénu a jiné blbiny, ale čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, že mám štěstí, protože můžu chodit a nejsem slepá.

Byla jsem 3 roky s přítelem, kterému má holá hlavička připadala sexy a díky jemu jsem se i já přestala nesnášet za to, jak vypadám.

Chci říct, že přeji všem, kteří mají podobný problém, jako já, mnoho štěstí a pohody a vězte, že když Vám osud sebral vlasy, nadělí Vám něco jiného:-) Nemůžeme mít všechno, ne?
Evelyn
To je tak pozitivní, že se za své občasné depresivní stavy skoro stydím. :-)
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Všechno zlé je pro něco dobré

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019