Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Všem, kteří mají zkušenost se serenou repens

Autor Všem, kteří mají zkušenost se serenou repens
tomik
David
No asi tak nějak jak jsi to napsal :))))
Ivanka
Muhajicek

Odhadujete špatně. Myslím,že jsme se tu strapnili oba. Ale Vy my tu ručičku asi nepodáte, co? To že se mi líbí plešatí mě neuráží a ani můj dobrý úmysl. Já se omlouvám všem co si tady přečetli tuhle "diskuzi" a jdu si taky dát to pivo na dobrou noc :-). Takže všem přeju dobrou noc!
David
já taky mizím... dobrou
Muhajicek
Ivanka
Já Vám jí teda podám...ale nebude Vám vadit, pokud Vám ji nepodá plešatec ?:D Škoda jen, alespoň se mi to tak zdá, že jste mě vůbec nepochopila, to je největší "prohra" a "trapas" téhle „diskuse“ :D
Ivanka
Muhajicek

To jsem ráda, tak já Vám ji taky podávám. Nebude, to jste mě totiž asi taky nepochopil. Já se ale snažila:-). Asi jsme se nepochopili vzájemně. A pro mě je výhra, že jste mi tu ručičku nakonec podal.
Muhajicek
Ivanka

Ted mě napadlo, to asi to pivo.., za jak dlouho bychom se zabili, pokud bychom byli nuceni být společně nějakou dobu. Něco jako ty estrády "VyVoleni" :D
Ivanka
Muhajicek

Já myslím, že bychom se nezabili. Na to jsme doufám oba dostatečně inteligentní. Třeba bychom se pochopili. Já se ve skutečnosti hádat nedokážu, končim jak na mě jen někdo zvedne hlas, nemám na to nervy, to tak maximálně po netu.
Muhajicek
Cituji: Ivanka
Třeba bychom se pochopili

Tedy, pakud by to byl tenhle scénář, potom je celkem škoda, že tento stav nelze nasimulovat :D
Ivanka
Muhajicek

Ach jo, vždyť ten mír kazíte. Ale uniklo mi jaký stav chcete simulovat. Tak že bychom si to zkusili ještě jednou?:-) Já fakt konflikty nesnáším a i když k nějakýmu dojde snažím se ho rychle zamést. Ten net to holt zpomalil. A už mě necitujte, prosííím.
Muhajicek
Ivanka
:D, ale vždyť já to myslel dobře :D Píši, že by to nebylo vůbec špatné, kdybychom byli vážně nuceni takhle vyjít, to jen ale v případě...jak píšete.., kdybychom se pochopili :D Nepůjdeme raději spát ? :DD
Ivanka
Muhajicek

Bylo by to zajímavý... Radši jo. Já tedy spát nepůjdu, budu se učit, nějak se mi prodloužilo zkouškový:-) Tak ještě jednou přeju dobrou noc.
Muhajicek
Ivanka
Vykašlete se na to, oni Vám to stejně "zapíší" :D. Raději jděte taky spát, abyste byla "čiperná" na toho prostovlasého playboye.
Ivanka
Muhajicek

To bych si nebyla tak jistá, že to stejně zapíší. A playboyovi se líbí vzdělaný holky.
Muhajicek
Ivanka
jeste se zeptám na jednu věc.., co vlastne studujete ?
Ivanka
Jo a nebudete se smát, když Vám to řeknu?..Zemědělku.
Muhajicek
hehe, není důvodu se smát, snad jen.., že jsem tak nějak tušil, že obor typu filozofie nebo psychologie to nebude :D. Já znám jednoho inženýra zemědělství a ten soukromničí s kravičkami, vůbec se neholí a lidé mu říkají Krakonoš :D Jo a ještě „prej“ lije lidem do mléka vodu, myslíte, že se tohle taky naučil na zemědělce ? Taky budete podnikat ? :D Tak se tedy dobře naučte a ještě lépe vyspěte.
Ivanka
Muhajicek

No je hezký zabývat se kravičkama, ale v soukromu v ČR asi moc ne. Podnikat se nechystám. Voda v mléce se dá snadno zjistit podle bodu tuhnutí. Optimální je -0,515°C čím víc je naředěné, blíží se bod tuhnutí 0°C. Kdyby to mléko vykupovala mlékárna, hodně rychle by na to přišli. A na zemědělce se to určitě nenaučil, my jsme čistý duše, tedy alespoň já:-)
Braňo
Nepomýlili ste si tému?
Muhajicek
Braňo
Asi áno. Odpustíš nám to :D ?
Braňo
Muhajicek
Musel som zasiahnúť,lebo to tu zavrie pán Vodička!!!....:o)
tohle ne
muhajicek

tak to prrr, kamarade, to bys me vazne nas....

"plest je jabka s hruskama" ... je MOJE hlaska, na kerou mam vysadni pravo jenom a jenom ja!!! :-D :-D

proto bych ti chtel rict - TOHLE NE
tohle ne
koukam, ze uz k obedu nebudu pit vino, zvlaste kdyz sem pivar (ikdyz co se dalo delat, bratr dovez naky rudy brecky z dovoleny, toz sem nemoh urazit) - ta hlaska je samo "michat jabka s hruskama"
Muhajïcek
tohle ne

S dobrými hláškami neradno skrblit a vystavovat si na ně copyrighty.., naopak..je třeba je šířit mezi lid a bohatit tak mluvu mateřskou..:DD hehe.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Všem, kteří mají zkušenost se serenou repens

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019