Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávají mi vlasy i chlupy - potřebuji poradit

Autor Vypadávají mi vlasy i chlupy - potřebuji poradit
JANCA
Potřebuji poradit, Po každém prolnutím vlasů, mi nějaký vlas i více zůstane v ruce. Ale to stejné se mi stává i s chlupy, stačí je chytnout a vždy nějaký povolí, kdekoliv na těle. Co čtu, tak veskrze všichni máte problémy s vlasy, ale mě trápí i chlupy, ne že by mě vadilo že vypadávají chlupy, ale spíš to jejich neustálé uklizení. Někdy pocituji bolení vlasů. Co byste mi doporučili z vlastní zkušenosti.(myslím že rady doktorů, jsou pokaždé jiný, každý upřednostňuje něco jiného apod. A kdo ví z čeho mají víc bodů atd.)
komentator
nevím myslím že je to normální stav a že opravdu záleží na tom kolik jich vypadne (některé se navíc můžou lámat) to stejné platí i pro chlupy. Chlup je vlastně to samé jako vlas. Takže pokud nejde o vypadávání z nějakého konkrétního místa na hlavě (jako u androgení alopecie), skoro bych doporučil nějaké vitamíny a výživování vlasů potravními doplňky. Dúležitý je rovněž stav pokožky. Vitamíny lidi doporučují např hair booster, který není drahý a je dle lidí srovnatelný s jinými dražšími přípravky apod. Zkus se ještě poohlédnout tady na stánkách názorů je hodně. Největším odborníkem je asií tomik, ten to všechno sleduje.
Anonymní
To JANCA: Stejnej problem uplne jako bych to napsal ja,tak jestli ti neco pomuze tak to sem hod,ja se taky budu snazit.Dik
kveta
vlas a chlup je mezi tím rozdíl,pokud se jedná o padání i chlupů,je to hormonální porucha.kadeřnice
kveta
Ještě jedno.Není mi 20cet,když jsem pracovala v holičství, nebylo tolik lidí s takovými problémy.Ríkalo se, jak kluk přišel z vojny, že měl často na hlavě helmu,že mu tím padaly vlasy.Dnes jak koukám na mladé lidi včetně žen ,tak to co se dnes stává skoro normální nebylo.Já si myslím,že je to kyselými dešti a špatným ovzduším,prostě nynějším životním stylem,akorát,že je někdo odolnější.Znám jednoho pána,který má problém ohraničené alopecie lékařka mu píše ženský homon ,který je v lihu,k potírání pokožky.A opravdu vlasy mu narostly.Jsem toho svědkem a nechci vám dávat nějaké výmysly,které nejsou pravdivé. Opravuji hormon,estrogen.Zkuste se zeptat vašeho lékaře,je-li to pro vás vhodné.Držím palce! Květa
tomik
kveta
Nebyl to náhodou Alpicort F ?
kveta
Tomiku je to ženský hormon estrogen taková tobolka ve sklenici s lihem,pozatřepání se rozpustí pak se zase upravík do tobolky
Braňo
kveta
Ahoj kvetka.Mohla by si nám zisťiť presný názov toho lieku?
Maja
Pokiaľ si Janka žena,tak by si sa tým padaním chlpov nemusela trápiť,dnes je in na hladko pokožka.Ale faktom je,že je to dôkaz hormonálnej záležitosti.Pani kaderníčka má pravdu v tom,že chlp nie je to isté čo vlas.A estrogen je obsiahnutý v Alpicorte F.Teda Tomik,Ty si šikuľka,stíhaš čítať,reagovať,máš to pod dokonalou kontrolou.
Maja
Teraz som sa sama na sebe dobre zasmiala.Prepáčte ale nevšimla som si dátumy tejto diskusie,res.len dátumy 18,19..ale ôsmy mesiac-to mi dáko ušlo..
magda
Já nemám žádné vlasy ani chloupky téměř 12 let. Je možné, aby to po tak dlouhé době vůbec začalo růst? Zkoušela jsem vše.Lékaře, léčitele, homeopaty, odbloukování i návrat do minulosti,ale nic. Teď jsem na základě reportáže v magazínu Extra na Primě začala jíst zinkové tablety. Mají po nich prý narůst řasy. Má s tím někdo nějaké zkušenostI?Je něco, co by mi mohlo ještě pomoct?
Dead Kodet
zinek podporuje rust vlasu, ma anti androgeni ucinky, nicmene mechanismus neni presne znam. takze zinek je dlouho doporucovan pro androgeni formu. to ale neni tvuj pripad magdo. tva forma je nejspise ciste imunitniho charakteru. tezko rict tedy. nicmene za pokus nic nedas. ale sance jsou imho blizke zazraku.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávají mi vlasy i chlupy - potřebuji poradit

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019