Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání a třepení konečků

Autor Vypadávání a třepení konečků
majkies
ahoj, již to bude půl roku, co mi vypadávají vlasy nad míru. Měla jsem je krásně husté a teď je mám šíleně řídké! Snažila jsem se brát vitamíny a používat různé šampony, ovšem vše bez výsledků. k tomu před 2měsíci se mi začaly šíleně třepit konečky. Když si je zasříhnu, tak jsou do 3dnů zpět roztřepené. Nemáte nějakou radu co s tím?? už jsem bezradná a vyzkoušela bych snad absolutně cokoliv, jenom aby mi to pomohlo...
Evelyn
Když se ti vlasy třepí, tak to rozhodně musí v těle něco chybět (Co nehty, ty máš v pořádku? Jestli ne, jsme na správné cestě). Bohužel konečky jsou mrtvé a vitamíny se projeví teprve když vlasy trochu odrostou. Doporučuju nepřestávat s vitamíny, například Biosil plus má velmi dobrý poměr cena - výkon. Dále (troufneš-li si) by to chtělo radikální změnu účesu, myslím tím úplně zkrátit, aby se odstranila ta část vlasů, kterou už nepůjde zachránit. Posilující jsou taky zábaly z heny nebo olivového oleje.

To všechno je nutné dělat pravidelně a opakovaně nejmíň dva měsíce, protože vlasy si dávají na čas. Mezitím je přísně zakázáno se stresovat. A jestli to nebude stačit, jsou na čase nějaká odborná vyšetření - železo? Funkce štítné žlázy? Hormony? A tak dále...
majkies
Nehty mám vpořádku, zdravé jako vždycky. Před konečky se mi také dělají bílé tečky a pokud na ně sáhnu, tak se mi ihned odlomí... Byla jsem s tím za preventivním lékařem a předepsal mi šampon s kortikoidy, tak uvidím. Doufám, že bude mít blahodárné účinky.
Evelyn
Tak uvidíš, ale vitamíny a zábaly bych být tebou taky zkusila, nejenom ten šampon. Člověk nikdy neví, co pomůže.
elfka
Kdybyste měl někdo zájem prodávám Quinafort od klorane - na padání vlasů a na rychlejší růst nových a pevnějších vlasů více na odkazu: http://www.manitera.cz/komplexni-pece-o-telo/kuze- vlasy-nehty/vypadavani-vlasu/klorane-quinafort-kur a-proti-vydavani-vlasu-pro-zeny-12-x-5-ml-p-19623. Na netu je to za 698 +poštovný Měla jsem dvě balení a jedno už mi pomohlo a z toho druhýho - je tam 12ampulek a já jsem z toho načla jen jendu a půl. Tak to prodávám za výhodné balení za 550kč 11 a půl ampulek. Je to zázračný přípravek, mám to z GHC kliniky.
nechám to za 550 +80poštovný, takže kdyby někdo chtěl jsem na mailu: e.laichmanova@seznam.cz
katie01
Prosím, potrebujem niečo na konečky, mám ich strašne rozštiepené , niektoré sú aj na 6ks....Nemáte dobrú skúsenosť s nejakým prípravkom? (vnútorná výživa)...chystám sa do lekárne, ale tam je toho veľa, nechcem zas vyhodiť peniaze za nič (naposledy to bola Donna Hair...ani Panthenol, ani Biosil mi nesedí)...Ďakujem.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání a třepení konečků

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019