Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání vlasů na levé straně hlavy

Autor Vypadávání vlasů na levé straně hlavy
kb2
Čau, chci se zeptat, jestli má někdo podobný problém, je mi teprve 16 let a vypadávají mi vlasy především na levé straně hlavy, hlavně nad ušima..ztrácejí barvu, po vypadnutí jsou šedé až bílé, už jde poznat že mi vlasy v tom místě prořídly, trvá to zhruba od mojich 15 let a denně mi vypadne až 20 vlasů.
Nevím už co mám dělat...Když si prohrábnu vlasy tak už sou u kořenů šedé, ale jen nad tím levým uchem, na zbytku hlavy mám vlasy husté. Prosím poradte mi někdo.
Evelyn
Tady je každá rada drahá - a co říká lékař? Zřejmě máš nějaký nedostatek pigmentu na té levé straně.
Dvacet vlasů denně je ale normální vpadávání. Horší je podle mě to vypadávání, tipovala bych, že máš špatné prokrvení té části hlavy a může to i být signálem něčeho vážnějšího. Radši se zeptej kožního.
A když tě vyhodí, že ti nic není, tak zkus nějakou alternativní léčbu, třeba čínskou medicínu.
Evelyn
doplňuji po delší době - někde jsem četla článek, že alopecia areata dost často probíhá v místech, kde procházejí zubní nervové dráhy a že záněty zubů velmi padání vlasů ovlivňují. Když jsem to dočetla, uvědomila jsem si, že mi nejhorší alopecie začala, když jsem začala mít i potíže se zuby.

Nevím, jestli to není spíš důsledek než příčina, protože to je vlastně taky věc imunity, ale rada při takovém lokálním vypadávání zní, zajít k zubaři a nechat si důkladně prověřit, jestli někde není zánět. Když to nepomůže, tak budete mít aspoň ošetřený chrup.
Jessie
Tak u mě přesně naopak. Vždycky jsme trpěla velkou kazivostí zubů, ale poslední čtyři roky se mi to upravilo a už tak dlouho jsem neměla žádný kaz. Ale vlásky přesto padají už 2,5 roku
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání vlasů na levé straně hlavy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019