Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání vlasů (žena 22 let)

Autor Vypadávání vlasů (žena 22 let)
Lucie
Dobrý den, celé léto až doposud mi více než je zdrávo vypadávají vlasy. Je mi 22 let, ve stresu nejsem a s vlasy zacházím stále stejně. Při mytí vlasů mi v ruce zůstávají "pramínky" a při následném česání padají opět. Nevím si rady. Prosím o radu. Děkuji.
zoufalá
Ahoj, prosím vás také vás bolí prořídlá místa na hlavě? Já když večer ulehám do postele,tak jak si položím hlavu,tak mě ta kůže i bolí. Cím to je? Máte to taky někdo?
Děkuju
Honza
zoufalá
Doporučuji zajít ke kožnímu lékaři.
A mít od obvodního veškerá vyšetření k tomuto potřebná.
Od vyšetření moči a krve až po štítnou žlázu. Nejsem lékař.
V tomto případě je nutno navštívit kožaře, který zajisté zjistí
příčinu.
zoufalá
Děkuju, že někdo zareagoval na muj přispěvek.
Já u lékaře samozřejmě byla, jenže se mnou je děsnej problém. já sem u lékaře tak vystresovaná, že se vždy zapomenu zeptat na to, co potřebuju. V centru zdr.vlasů jsem se o bolesti ale zmínila a paní doktorka mi řekla, že to je subjektivní pocit - no tak nevím, co přesně mi tím vlastně paní dr. řekla. Jinak je pro mě jík ke kožnímu spíš trest. Vůbec nemám pocit, že tam je lékař proto, aby mi pomohl.
Krev mám v pořádku - naštěstí.
Ale jinak psychicky jsem na tom hůř a hůř, stydím se chodit mezi lidi a oplakávám každy vlas.
Jana
Já mám také pocit, že mě bolí kořínky u hlavy. Protože mám problémy s padáním vlasů také, paní doktorka na kožním mi řekla, že cibulky nejsou dostatečně prokrvené a to má za následek pocit bolesti.Snažím se každý den masírovat pokožku a daná místa tím alespon trochu prokrvit, možná je to lepší, ale jsou dny, kdy se daný problém opět dost projeví. Bude to mít určitě souvislost s padáním, mě vlasy trápí už něco přes pět let a celou dobu tuto bolest u hlavy pocituji.
zoufalá
Jani děkuju.
Mě vlasy padají po celé hlavě, ale tu bolest citím jen na temeni. Budu teda masirovat.
A hlavně musím najít odvahu a objednat se na kožní. Tak strašně nerada tam chodím. Je tu někdo komu už na kožním pomohli?
Ale aspoň mi nechali vyšetřit krev, to je pravda, ale jinak nic.
tomik
zoufalá
Tak to jsi dosáhla velmi dobrého úspěchu, když ti nechali vyšetřit krev.
Když tam přijde muž, tak akorát řeknou ohranou písničku a to je vše ...
zoufalá
Tomiku toho úspěchu jsem si vědova :-)
Když jsem se poprvé objednávala na kožní čekala jsem jak mi vyšetří pokožku hlavy, podívají se na kořínky vlasů a tak ..... no místo toho jsem se dočkala jen zatahání za vlasy - jako jak vlasy drží a to mě tak odradilo od dalších prohlídek. Člověk je rád za každý nevypadlý vlas a oni mě tam tahaj za vlasy.
Když přijde na kožní s tímto problémem holka, doktor se pomalu ani nezveda od stolu a okamžite předepisuje hormonální antikoncepci.
Ach jo, už jsem fakt zoufalá....
tomik
zoufalá
nj ale když tam přijde kluk je to určitě ještě horší, já to znám z vlastní zkušenosti, oni to prostě ani řešit nechtějí, takových případů je, proč by s tím ztráceli čas, proč by četli o nových věcech, doporučují pořád to co x let.
Ivan
Já jsem si k doktorce zašel, koukla mi zvětšovacím sklem na hlavu a napsala mi recept na nějakou vodičku. To "bolení" může být i takové jemné brnění hlavy a prý to je něco jako lupy, ale lupy to nejsou. Mám tu vodu používat měsíc a pak Vám dám vědět. Složení bohužel neznám, ale jestli si půjdu pro dfalší, tak ten recept ofotím...
Ivan
Jo ještě, taky mi doktorka vzala krev na vyšetření, jestli to nemůže být třeba štítnou žlázou, naštěstí je to OK. Nejspíše to u mě bude stresem. Uvidíme....
zoufalá
A na ty lupy - brnění - bolení, bych mohla zkusit Mediket plus?
Nebo je o tolil lepši Nizoral?
aa
možno je to fakt totálna blbosť ale predsa.... už asi mesiac a pol nejem čokoládu "na tony" a zdá sa, že vlasy začali padať menej... je to fakt len zhoda náhod??
zoufalá
Poradíte mi?
Dle krve mám hormony štítné žlázy a pohlavní hormony v pořádku, ale vlasy mi padají, můžu mít AA i když ty hormony jsou OK? díky
komentátor
zoufalá
myslím že ano. Nezáleží jen na hladině hormonů, ale zvláště na hladině jejich derivátů DHT. Specifika ženské aa ale neznám.
zoufalá
A to se dá taky vyšetřit z krve? O to bych si měla říct na kožnim? děkuju
tomik
zoufalá
každý v sobě máme testosteron a jeho derivát DHT, ale bohužel někdo znás má geneticky dáno, že některé jeho vlas. folikuly budou DHT "ničeny".¨
Můžeme zamezit přeměně testosteronu na DHT (ne na 100%), můžeme prokrvovat pokožku hlavy a okolo vlas. kořínků .... atd, atd :-)
tomik
zoufalá
Zkus VICHY Dercos posilující šampon s aminexilem (270 Kč).
zoufalá
Tomiku už jsem o tom šamponu uvažovala, nevíš může se po něm stát, že po prvních použití začnou vlasy padat ještě víc? Já totiž vyzkoušela šampona Anaphase (ducrey) a to bylo příšerný. Vlasy nešli vubec rozčesat, vypadlo mi jich hned po umytí víc než jindy a celá hlava mě svědila.
Kožní mi na to řekla, že prvních 14 používaní mi může padat vlasů víc, že je to kvůli tomu, jak se hlava prokrvuje, tak vypadnou ty vlasy, které by jinak vypadli do 3tejdnů.
Dál jsem na ten šampon už nešahla.
tomik
zoufalá
Dercos je příjemnej ... ;-)
Vlasy jsou potom takové .. hezké na dotek :-) (nevím jestli po prvním použití ale teď jo)
zoufalá
Jo díky, jsi hodnej.
Vyzkoušej Anaphase :-)
-a prohodíš ho oknem. Ba ne, třeba někomu vyhovuje, ale ja ho proklínala.
Ivan
Ještě jeden dodatek, sice to není žádný přípravek, ale pokud člověk na vypadávání přestane myslet, mělo by to "být lepší". Určité procento hraje i psychika. Nemyslet na to !
tomik
Ivan
To je sice pravda jenže to je někdy docela problém nemyslet na to znám to z vlastní zkušenosti !
Ale asi před rokem, když jsem na tom byl nejhůře, tak jsem na to myslel skoro pořád a najednou veliká změna k lepšímu .. takže když se to má stát, tak se to stane :-)))
Braňo
aa
Vieš aj ja keď som vlasy liečil som v tej dobe jedol veľa čokolády,lebo som chcel pribrať a vlasy nepadali.Ale používal som veľa prípravkov,takže je to len možnosť...:o)
tomik
aa
taky si myslím, že čokoláda na to nemá vliv ...
Lucka
Ahoj,jsem 20-ti letá studentka a už asi 2 roky pomalu ztrácím vlasy. Byla jsem v Praze ve FN, kde mi vzali vzorek kůže i s vlasem a zjistili,že mám přebytek mužského hormonu testosteronu,ale neřekli mi,že se to dá nějak léčit. Taky mi řekli, že to může být dědičné,ale tomu nevěřím,nikdo to neměl. Musí to přece nějak jít,můžete mi někdo poradit, jak bych třeba stimulovala cibulky k novému růstu? Díky
tomik
Lucka
Jestli máš hodně testosteronu, tak by ti mohl pomoct Penester nebo Propecia .. nebo cokoliv co obsahuje finasterid.
Tobě nejde o stimulaci cibulek ale hlavně je zachránit. Ale na stimulaci by Ti pomohl také Neocapil nebo Regaine:-)
Nezvolil/a jméno
tomik
to ale neni pro ženy ne Penester a Propecia?
tomik
Myslím, že není problém, aby ho užívala i žena ... pokud za to může orpavdu testosteron ... teda spíš DHT ...
Nezvolil/a jméno
Tomiku jsi fakt skvělej, jak ochotně poradíš.
Akorát jsem furt nepochopila, kdo mi řekne, že to je testosteronem, nebo teda DHT? Jak to lékař u ženy pozná? O jaké vyšetření si mu mám říct, abych už konečně věděla, zda za to u mě může DHT.
Díky za odpověd
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání vlasů (žena 22 let)

Téma je uzavřeno, proto nemůžete odeslat příspěvek.
Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019