Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání vlasů (žena 22 let)

Autor Vypadávání vlasů (žena 22 let)
Pavel
tomik

No nevím, já bych si teda rozhodně takto z placu netroufnul doporučit ženě užívání finasteridu...
tomik
Pavel
Já taky ne, ale nějaký doktor říkal, že by to nemělo vadit.
Ale možná by bylo lepší zkusit Minoxidil ;-) Nemůžu si pomoct, ale podle mě látka, která udělá nějvětší změnu k lepšímu ;-)
jarek
Lucka, tomik
Léky obsahující finasterid - to znamena i Penester nebo Propecia, nejsou určeny pro ženy!
Pavel
tomik
No nevím jestli Finasterid ženám nevadí - je pro ně kontraindikovám z důvodu nebezpečí otěhotnění - nevím jestli si to vyložit tak že je mimo případné ohrožení plodu i jiné nebezpečí....Mimo to, vezmeme-li do úvahy, že za Lucčiným padáním je DHT a ne samotný testosteron, tak jakou dávku finasteridu denně určit? Přirozená hladina testosteronu u žen je několikanásobně nižší než u mužů, proto by i mužská dávka 1mg Finasteridu mohla být koňskou :o) Já bych do toho nešel, snad by mohly být účinější, jak už někdo jinde psal léky obsahující estrogen...
Jarek2
zoufalá
Ne všechna padání vlasů jsou nutně způsobena DHT a není je tedy nutné léčit finasteridem (zvlášť u žen!). Padání vlasů může mít mnoho příčin, proto je nejlepší s tímto problémem vyhledat kožního lékaře. Jestliže od něj odcházíte s pocitem, že vás odbyl, nezbývá než vyhledat jiného, vaše vlasy za to přece stojí.
Znovu zde uvedu svůj příspěvek z rubriky Vypadávání vlasů - STRES:
Stres může způsobovat padání vlasů nazývané Telogen Effluvium, jedná se asi o druhou nejčastější příčinu padání vlasů. Telogen Effluvium je plně vratné, tzn. po odstranění příčiny padání vlasů dojde k jejich obnově. Více se lze dozvědět na této adrese (česky bohužel mnoho informací o tomto problému není):
http://www.americanhairloss.org/types_of_hair_loss/effluviums.asp
zoufalá
Jarek2
Docela jsi mě povzbudil, že třeba by to nemuselo být způsobeno DHT. Děkuju moc za naději. Kéž by to bylo jen tím stresem.
zoufalá
Váhám jestli si mám koupit neocapil, nebo kůru od Vichy pro ženy. Chtěla bych zvolit něco, co se nemusí vmasírovávat. Je něco takového, nebo se vše musí vmasírovat? Chtěla bych to jen nakapat a hotovo.
A co je účinnější ten Neocapil, nebo vichy?
Díky
Bohuš
Pavela
Já taky ne, ale nějaký doktor říkal, že by to nemělo vadit.
Ale možná by bylo lepší zkusit Minoxidil ;-) Nemůžu si pomoct, ale podle mě látka, která udělá nějvětší změnu k lepšímu ;-)
jarek
zoufalá
Účinnější je neocapil, navíc ten nemasíruješ, ale jenom rozetřeš.
Sisi
Jsem na tom s vlasy taky dost blbě. Používám Minoxidil (Regaine) už asi dva roky. Sem tam mě po něm taky trošku bolí kůže a proto bych s ním ráda přestala, jen se bojím. Můžu říct, že se při jeho používání objevily nové slaboučké a trochu krepaté vlásky, ale jsem vděčná i za ně. Po vysazení bych o ně přišla. Jinak vážně uvažuju o transplantaci.
Žaneta
Jedna lékarnice poradila mé kamaradce jednu babskou radu na nádměrné vypadávání vlasu, která po 3 měsících opravdu zabrala. Recept je zde : 1 stredně velká cibule,1 pol. lžice medu, cca 3 p/lžice ricinového oleju. Cibuli rozemlet na kašu, med lehce ohřát aby byl teplý a smíchat vše s ricinovým olejem. Vmasirovat do pokožky i vlasu, udělat zábál do teplého ručniku. Nechat pusobit 1 hodinu. Tento zábal kamaradka dělala 2 x týdně po dobu 3 měsícu a má po problemech. Zkoušim to taky a držim všem palce.
tomik
Žaneta
Na zlepšení kvality vlasů určitě dobré, na vypadávání jiné než AA určitě taky, ale neřeší to asi problém AA.
jarek
Žaneta
Možná je to dobrá věc, ale pro nás nepoužitelná :'-(
určitě by se pak hůře vstřebával minoxidil
JANE
Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Je mi 25 let a už asi čtyři měsíce mi padají vlasy a ze začátku jsem tomu nevěnovala pozornost. Teď jsem se ale bohužel dostala do situace, kdy mám o polovinu vlasů méně a padání ne a ne přestat. Něco podobného už jsem před rokem měla, ale ne tak dlouho a taky to přestalo. teď jsem zašla na kožní a k užívání dostala Alpicort a Methionin, ale jak se zdá, nezabírá to. Smutné je, že všechny případy jsou si tak podobné a nikdo nezná spolehlivé řešení tohoto problému. malinko z toho začínám panikařit, protože si sama sebe nedokážu představit bez vlasů, právě když jsem byla ta šťastná blondýna s velikou hřívou.
Rena.R
zoufalá
Rena.R
ahoj,,vichy sampon ,,je ok,,ale vstrebavat do pokozky ho nechavam 10minut.pak si vlasy dukladne oplachnu.
danah
Ahoj,mám skvělou zkušenost s Aloe Vera gelem. Užívala jsem ho vnitřně k posílení imunity, a za měsíc mi přestaly padat vlasy. Moje kadeřnice si všimla, že mi rostou i nové vlasy!! Danah
Lucwyl
Ahojky-je to hrozné,mám pulroční mimčo a vlasy mi padají neuvěřitelným zpusobem.Stve mě,že už přestali vyrábět ty panthenolový injekce,které na 100%pomohly.Nyní zkouším brát zinek s panthenolem alespon jako vitamíny.Máte s tím už někdo zkušenost?
protivjetru
ahoj, můj problém s vypadáváním vlasů je nejspíše dědičný, protože všechna lékařská vyšetření jsou negativní. Tady asi každá rada marná, že?
tomik
protivjetru
a co myslíš že tady řešíme, převážně "dědičné" vypadávání vlasů ;-)
protivjetru
pane jo...jde mi z toho hlava kolem, nevím co si na tu hlavu dříve napatlat:))
tomik
Rena.R
poslední dobou mám pocit že moje hlava "vypije" cokoliv, kdybych nechal VICHY Desrcos posilujici šampon působit 10 minut, myslím že by už nebylo co oplachovat :-)))))
protivjetru
Tomiku, proč muži řeší vypadávání vlasů...vždyť plešatí jste tak sexi....
tomik
protivjetru
no to bude asi tím, že ve 22 to vypadá dost blbě a můžu ti říct, že vypadám mnohonásobně lépe, když mám hlavu plnou vlasů ;-)
Je to prostě nepříjemný, když Ti každej kouká na hlavu ... atd
Když vlasy vyrostou tak se teda taky všichni zas koukaj, ale to už je jiný pocit ;-) :-))))))
protivjetru
z tvých příspěvků je znát, že se o problém hodně zajímáš, mně padají vlasy už 15 let....je to dost nepříjemné a taky už jsem vyzkoušela všechno možné. Na téhle stránce jsem poprvé a čtení je to pro mě hodně zajímavé
tomik
protivjetru
všechno určitě ne ;-)
tak si to tady pořádně přečti :-)))
zkoušela jsi minoxidil ? (Regaine nebo Neocaipl)
protivjetru
Neocapil jsem užívala už před léty, nepomohl. Ale potom se přiznám jsem ztratila trpělivost a přestala jsem ho užívat, protože výsledky nebyly vidět. To možná byla chyba ..
protivjetru
Tomik..teď používám Biohar...jestli znáš
jarek
protivjetru
Nojo Biohar, to je už docela starý výrobek, ale není na AA, takže nám by nepomohl :'(
protivjetru
jarek
...dost dobře nechápu co přesně znamená AA..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání vlasů (žena 22 let)

Téma je uzavřeno, proto nemůžete odeslat příspěvek.
Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018