Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání vlasů (žena 22 let)

Autor Vypadávání vlasů (žena 22 let)
Karin Pernicová
jarek
Jde o cílenou výživu. Pokud jsem dobře četla pravidla, tak zde nic konkrétního nabízet nemohu. Pracuji s přírodním složkou která na konkrétní problém ( vypadáváním vlasů )pomohla nejenom mě. Proto jsem přesvědčená, že může pomoct i Vám.
Mirek
Ahoj vsem. Moji pritelkyni take padaji vlasy. Na temeni a v koutek ma spousty vlasu, takze jak me sama zdelovala, tak ji to pada vsude stejnomerne. Ma jemne blondate vlasy a trpi akne. Ja osobne bych ji doporucil nejake ty vitaminy a mineraly jako treba Revalid, ale nejsem si uplne jist. Nevite nahodou o jaky druh vypadavni se jedna? Jeji mama ma hodne vlasu a jeji otec ma trochu plesinu. Myslim si, ze se nejedna o adrogenni alopecii, ale bude mit neco spolecneho s tim AKNE. Pouziva na to ruzne maste, aby se ji tolik pokozka nevysousela.

Diky moc za odpovedi.
S pozdravem Mirek.
Lenka
Paní Karin, píšete pravdu. Kolem nás je spousta slečen, které chtějí vypadat líp, i když to vůbec nemají zapotřebí. Mohla byste ale, prosím Vás, napsat, co Vám pomohlo? Já jsem si tady pročetla všechny příspěvky a ty Vaše mě zaujaly. Prosím odpovězte. Děkuji.
tomik
Karin Pernicová
Myslím, že tu přídroní složku rozhodně můžete napsat ;-)
A můžete zde také určitě napsat klidně název, když napíšete co Vám pomohlo ...
jarek
Karin Pernicová
Tady si předáváme navzájem zkušenosti o tom co nám přesně pomáhá a jak co účinkuje, takže to sem můžeš klidně napsat
Muhaj
Paninko, klidně povídala i tady, my být jedno ucho.
Karin Pernicová
Dobrý večer všem. Nevím jak toto bude přijato, ale pracuji s přírodním programem Hrbalife. Jde čistě o bylinnou složku . Program vyčistí tělo a dodá všechny potřebné vitamíny, minerály, stopové prvky...prostě vše co tělo potřebuje , aby mohlo fungovat na 100%. Dochází k detokcikaci a tělo automaticky po vyčištění startuje svou samoléčící schopnost. Nejdůležitější je správné dávkování a doba léčby.Dále dodržování určitých pravidel, které účinnost tohoto procesu podporují. Pracuji s tímto programem již delší dobu a výsledky jsou nad očekávání. Vím, že se na program Herbalife dívá přes prsty, ale neprávem!!! Nedovolila bych si Vás oslovit, kdybych nebyla přesvědčena, že může pomoct valné většině z vás.Pokud kdokoliv bude chtít věc probrat osobně, tak zde mám email adresu a ráda Vám pomohu.Karinfla@centrum.cz
Muhaj
Paninko, s očistou těla nelze nesouhlasit, toliko s produktem herbalife jej spojovat jest počinem kšeftařským a nečestně - nehodným Vaší osobnosti. Odešla a my ji slibujeme, že na poklesek její se zapomenouti pokusíme.
jarek
Karin Pernicová
to si měla napsat rovnou, že je to herbalife, to bych to ani nečetl :-/
Karin Pernicová
jarek
Muhaj
Ná Váš postoj a názor máte samozřejmě právo. Já Vám jej neberu, ale nesouhlasím s ním. Herbalif jsem brala jako člověk který to potřebuje. Zkusila jsem to, na co každý druhý nadává,abych si mohla dovolit říct přesně to co teď říkáte.Chytala jsem se stébla, protože jsem zjistila, že celá lékařská věda mi nedává šanci. Říkejte si tomu, jak chcete, ale pro mě to byla poslední možnost, kterou jsem chtěla zkusit.
Také bych ráda věděla z jakého důvodu tento program odsuzujete. Máte vlastní zkušenost? Předpokládám, že jste pouze převzal negativní hlášku od někoho.......jako je to u většiny lidí, kteří takto mluví.
Přesně tohle byl důvod proč já sama jsem to zkusila! Má zkušenost je o 100% někde jinde a za tím si stojím!
Nikdy bych nikoho nepřemlouvala, ale měla jsem dojem, že je zde otevřená diskuze na téma zoufalých lidí, kteří chtějí každý názor. A ať se Vám to líbí, nebo ne. Mě Herbalife pomohl. Já neřešila obchod...já jen chtěla něco co mi , už konečně pomůže:
jarek
Cituji: Karin Pernicová
Také bych ráda věděla z jakého důvodu tento program odsuzujete. Máte vlastní zkušenost? Předpokládám, že jste pouze převzal negativní hlášku od někoho.......jako je to u většiny lidí, kteří takto mluví.

tak to teda šlápla vedle - mám vlastní zkušenost, a vím taky moc dobře jak ten prodej funguje
Karin Pernicová
jarek


Vedle jsem rozhodně nešlápla. Ráda si poslechnu vaší zkušenost. Já se nestydím za svůj názor a stojím si za ním.
Lukáš Vodička

Zamykám toto téma, diskuse se hrubě odchýlila od tématu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání vlasů (žena 22 let)

Téma je uzavřeno, proto nemůžete odeslat příspěvek.
Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018