Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání způsobeno antikoncepcí?



Autor Vypadávání způsobeno antikoncepcí?
sydneyww
Ahojky, ráda bych vám napsala svůj příběh se šťastným koncem, pevně věřím, že vám moje zkušenost může pomoct!
4 roky mě trápilo vypadávání vlasů,od mých 16ti let, kol. 150 vlasů denně, při mytí 400,děs! Vše začalo asi měsíc po nasazení antikoncepce,na název si nevzpomínám, celkem jsem vystřídala 3druhy, takžejsem nejprve zavítala na gynekologii, kde mě doktor utvrdil v tom, že antikocepcí to v žádném případě není, neexistuje! Hmm, to stejné jsem bohužel za celé 4 roky slyšela téměř ode všech doktorů,jak už v ordinaci,tak taky v internetových poradnách. Byla jsem mladá a hloupá, takže jsem jim nejprve věřila, takže začal 4roční maraton běhání po různých doktorech,nespočet kožních, endokrinologie apod., a taky samozřejmě nespočet různých testů. Vše samozřejmě v pořádku. Sebedražší přípravky nezabíraly ,,vodičky, léky, vitamíny, přírodní kosmetika, změna stravování atd atd.., opravdu jsem vyzkoušela kde co, vrazila jsem do toho peněz, že se mi chce brečet z toho a výsledek žádný. A tak vlasy padaly vesele dál a to celé 4 roky, psychika těžce v háji, sebevražedné myšlenky dennodenně, takze jsem si absolutně neužívala života tak, jak se k mému věku patřilo, brečela jsem pokaždé, když jsem si umývala vlasy a pro jistotu jsem se taky téměř ani nečesala,protoze jsem nesnesla pohled na tolik vypadlých vlasů.tak to jen tak pro pořádek,aby jsem vás uvedla v obraz, že to opravdu nebyl jen rozmar puberťačky ale opravdu vážná situace!

V listopadu 2013 jsem se rozhodla změnit antikoncepci,chtěla jsem nízko hormonální, ovšem začala jsem z ní hodně přibírat,asi 2 cm v bocích během 10 dnůa jelikož jsem v té době držela dietu, byla pro mě jasná volba vysadit ji. Stejně jsem to už dýl zvažovala, protože díky vypadávání mých vlasů jsem měla opravdu hodně načteno o tom, jaká je antikoncepce svinstvo, ovšem bála jsem se toho, že po vysazení vlasy začnou padat ještě víc,jelikož když jsem ji začala brát v 16cti, a po tom měsíci mi začaly vlasy vypadávat hned jsem ji vysadila,ale vlasy padaly ještě víc,takže jsem běžela na gyndu, kde mi doktor řekl, to co je psáno výš a dal mi opět recept na antiko,blbec.

No, takže jsem ji teda vysadila a samozřejmě vlasy se rozjely! Padaly o 100 procent víc než při braní, bylo to příšerné! Ale já se nevzdala! A teď?????? PO DVOU MĚSÍCÍCH? Jsem nejšťastnější člověk na světě, po čtyřech letech se mi podařilo zastavit to! Je to jen a jen moje zásluha,doktoři mi absolutně nepomohly, v ničem! Mou radost pochopí jen člověk, co zažil vypadávání vlasů..Ještě teda bych ráda dodala, že jakmile jsem vysadila antiko, nasadila jsem hřívu černého vraníka a masku od Kapyderm, která podporuje růst vlasů. Určitě tyto přípravky taky trochu pomohly,ale hlavní příčina byla antikoncepce, to jsem si jistá na milion procent! Při jejím užívání jsem mohla brat, co jsem chtěla třeba svěcenou a nic!

takže moje rada? Antikoncepce nesmí do domu! Je to svinstvo největší, 4 roky jsem se kvůli ní trápila! Doufám, že některým v Vás moje zkušenost pomůže, protože např. Já, při mém hledání příčiny jsem takovýto příspévěk v diskuzi postrádala.

Ps: Doktoři jsou naprostí nevzdělanci, co se vlasů týče, čtěte reálné zkušenosti,reálných pacientů v diskuzích a fórech! Ještě jsem si teď vzpomněla na takovou perličku,kdy jsem psala do intr. poradn gynekolpgovi,zdali by to mohlo být antikoncepcí a on mi odepsal: pokud padání přetrvává i po vysazení HA,příčina v HA není, protože všechny hormony z těla odejdou po prvnímenstruaci od vysazení..,tupec.Nejradši bych teď za všema těma odborníkama zašla a řekla jim svoje!

Tak toď vše, držím palce,moc dobře vím,jak moc velké je to břemeno, proto kdyby náhodou chtěl někdo z vás poradit, či pomoct či doporučit něco či někoho klidně mi můžete napaat na sydneyww zavináč seznam tečka cz..ráda pomůžu troufám si říct, že mé znalosti o vlasech jsou za ty 4 roky celkem obstojné,mám hodně hooooodně moc načteno a taky mám hodně zkušeností, jak s různými vyšetřeními,trichologie apod.tak i s různými přípravky ,ačkoli ne moc dobré ,..tak se mějte, nevzdávejte to!
mici
Zdravím, také mě trápí padání vlasů ,už třetím rokem. Začalo to vysazením antikoncepce Diane 35 a od té doby mám snad dvě třetiny vlasů pryč a to co zbývá je slaboučké chmýří. Vyzkoušela jsem všechno možné, nic nezabralo. Nedávno mi bylo doporučeno užívat tabletky Hříva černého vraníka /čínská medicína/, máte s tím někdo zkušenosti?
Kometa
Ahoj, chtěla bych s vámi nasdílet zkušenost, která mne stála spoustu peněz a hlavně nervů - 5 let života. Po vysazení antikoncepce mi začaly strašně padat vlasy, po osmi měsících, co jsem obíhala gynekologii, kožní a podobně mi nikdo nic rozumného neporadil. Valná většina lékařů neměla vůbec zájem a ostatní na mne zkoušeli "osvědčené metody" vitaminů, které byly naprosto k ničemu. Nic v krvi, štítná žláza v pohodě, na hlavě nic viditelného a vlasy ubývaly... vlasy mi padaly takovým stylem, že jsem si musela pořídit přičesky. Pokožka na hlavě mne nárazově čas od času nekontrolovatelně svěděla, ale nebylo na ní vůbec nic patrného - žádné lupy prostě nic. Trošku mi pomáhal Sarapis apod. Výsledek na který přišla lékařka, kterou jsem našla na internetu (po 5 letech už nastupovala celkem hysterie) diagnoza celkem jednoduchá - Seborrea grassa. Aneb vysazením antikoncepce se mi začal vytvářet ve vlasových koříncích kožní maz, který byl rozkolísáním hormonů velmi intenzivní a neodtékal na povrch vlasu. Každý vypadlý vlas měl na kořínku bílou "bambulku", o které jsem dlouho nevěděla, jestli jsou to kořínky či co vlastně...Maz mi vlasové kořínky naprosto ucpal a vlas vypadl. Existuje na to jednoduché řešení, váš vlas vyšetří pod mikroskopem - zajděte si na trichologické vyšetření a tam vám třeba poradí. Koupila jsem si doporučený šampon, vodičku a za měsíc jsem pozorovala výrazné zlepšení. Dnes mám vlasy jako nové..... Je to potřeba hlídat, je to potvůrka, která se může vracet. Tak třeba pomohu i někomu z vás... hodně štěstí!
NajkErr
Antikonce a zdravi to je konec no, co všude čtu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vypadávání způsobeno antikoncepcí?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017


TOPlist