Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Výrobce vlasové kosmetiky Termál

Autor Výrobce vlasové kosmetiky Termál
zdemak
Nedávno jsem četl o výrobci vlasové kosmetiky která podporuje růst vlasů,vyrábějí jak šampon tak i krém ,tyto dvě složky podporují růst vlasů,kosmetika se jmenuje /snad to je dobře napsané Termál je to Český výrobce/našel jsem to na internetu a nějak se mě to ztratilo můžete mě o tom podat správu,děkuji zdemak
Radka
Chtěla jsem se zeptat na kostmetiku termál, používala jsem revalid, ale vůbec nepomohl. Pomáhá tento výrobek k růstu nových vlasů?
Nezvolil/a jméno
Nikoli, je to jen sprostá reklama. U mužů je jediným způsobem konzervativního léčení finasterid nebo dutasterid (léky, co toto obsahují), jde o celoživotní užívání (nebo kastraci -;) ), farmakologické vyblokování dědičné tvorby 5 alfa reduktázy, která štěpí testosteron na dihydrotestosteron, přímý vyvolavatel mužského typu plešatosti , u žen jsou lepší hormony - estrogeny, přímo blokující testosteron jako takový, v těhotenství a kojení je finasterid kontraindikován a ani jinak není pro ženy moc vhodný. Jako lokální, podpůrný lék jde použít preparát s minoxidilem (cenově mnohem lepší je Neocapil než Regaine, ovšem je na předpis - ten ale vcelku bez problému dostane každý), a to pro obě pohlaví. Je to jako srovnání léčby cukrovky: inzulín=finasterid nebo estrogeny, dieta=minoxidil lokálně. Nevěřte reklamám, to tady již po desetiletí bylo. Proč to Thermal nedá volně do prodeje? Jde o obyčejné dealery placebo vodiček.
Nezvolil/a jméno
Je to velmi hezký napsaný. Stejný názor by jsi asi měl asi i na Biohar že? Díky
tomik
Nezvolil/a jméno
Jen doplním, že Neocapil už není na předpis. Ale já osobně bych mu dával mnohem lepší výsledky než finasteridu.
Buhužel je problém vyřešit, aby působil pořád .. ale zkoušíme ... a uvidíme ;-)
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Výrobce vlasové kosmetiky Termál

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018