Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Zajímalo by mě kolik je u nás plešatých žen

Autor Zajímalo by mě kolik je u nás plešatých žen
Smutná princezna
Dobrý den, jen bych chtěla vědět, jestli nejsem sama a jak se s tím vyrovnáváte a co děláte. Já už jsem rezignovala.
Braňo
Smutná princezna
A čo si počkať na klony?Podľa mna to bude jedinná záchrana pre nás všetkých,čo máme s vlasmi problémy.
Jana
Nemohla by jsi prosím popsat přesněji jakým typem padání vlasů jsi trpěla, a jak řídké vlasy máš nyní? Myslíš, že by pomohla transplantace? Nebo existuje metoda jako např. integrace vlasů.
Moje mamka má také velmi málo vlasů a mě bohužel padání vlasů trápí také.
Anonymní
Pro Janu:
Bohužel žádné.
Jana
Má sestřenice trpí alopecií areata, tedy autoimunním výpadem všech vlasů, takže ji vypadaly všechny vlasy, ale i obočí a řasy. Bohužel doktoři ji zatím neumí pomoci. Víš jakou přícinu mělo tvé padání?
Smutná princezna
Doktoři nic nenašli, předposlední doktor si myslel, že je to prý psychického původu. A poslední doktorka mě dorazila, podívala se na mě a bez jakýchkoliv testů mi řekla, že se s tím nedá nic dělat a co vlastně řeším, vždyť existují paruky. Brečet jsem začala už v ordinaci (taková necitlivost) a skončila jsem až doma cca 300 km.

Připadala jsem si jako pokusný králík: sněžení, laser, prášky, vodičky, Diane, injekce na zvýšení imunity, homeopatie, testy na alergologii atd.... a nic.

Mě chybí vlasy a obočí, zbytek naštěstí mám. Od té doby co jsem si sehnala tu spešl paruku se alespoň po psychické stránce cítím líp (na první pohled není k poznání a nemusím se bát, že mi ve větru uletí; ikdyž je dost drahá a vydrží při dobré péči tak 2 roky). Vím, že to nic neřeší, alespoň už se nebojím chodit mezi lidi, protože někteří jsou moc zlí, ale to asi znáš. Dá se s ní i docela sportovat, teda kromě plavání.
Naštěstí mám hodného přítele, vlastně dnes už manžela, který mě má i přesto moc rád. Kdysi dávno mi řekla jedna doktorka, že až budu mít dítě tak se to zlepší. Kéž by měla pravdu.
tomik
Smutná princezna
To je smutný příbeh.
A kde to bylo, jak ti řekli že se s tím nic nedá dělat ?
Trochu mi to připomělo když jsem byl u nás u kožaře, tak mi řekl, že se s tím nic nedá dělat a doporučil mi Revalid.
Dnes už vím, že bych ho asi za takové doporučení na A.A. poslal někam :-D Je jasné, že jen nějaký Revalid nestačí.
Smutná princezna
Až v Praze, prý jsou na to odbornící. Do karty se psalo i zaměstnání, baba přede mnou na všechny strany vykřikovala: "Já dělám v poslanecké sněmovně.", jo klidně tam může dělat uklizečku nebo vrátnou. Já tehdy byla těsně po škole a byla nezaměstnaná, sestra se mě dvakrát ptala: "Vy jste nezaměstnaná?" Tak jsem ji řekla, že na Moravě se práce těžko shání obzvlášť bez praxe. Připadlo mi, že tohle zapůsobilo na paní doktorku a vůbec se neobtěžovala mě vyšetřit. Někdy mám pocit, že někteří doktoři jsou doktory jen pro peníze a neberou svou práci jako poslání. (bohužel to platí i pro zdravotní sestry, můj děda, který má před operací, kde mu budou dávat kardiostimulátor, mi říkal, že se sestry na něco slušně zeptal a ona ho seřvala jak malé děcko, starého pána, který má srdce v háji a měl by být v klidu. A to není vše když poprosil doktora jestli by mu mohli dát prášek na spaní, doktor mu řekl že tak akorát obuškem po hlavě, protože prý jeho pojišťovna moc neplatí, sice se pak přišel omluvit, ale říct něco takového někomu, kdo zrovna leží na JIPce je příšerný).
Jana
Tvé zkušenosti s doktory jsou opravdu velmi smutné. Přístup doktorů je opravdu někdy až zarážející. Měla jsi opravdu smůlu na doktory. Já mám trochu štěstí, mě se moje paní doktorka alespon trochu snaží pomoci. Ale stejně, vlasy mi padají stále.
Jak jsem pochopila z tvého příspěvku, tvůj případ s vlasy se podobá také alopecii areata, tedy celkovému vypadávání vlasů. Jestli ti vše začalo tím, že se ti udělaly lysiny ve vlasech, alespon to je případ mé sestřenice, bude to tato nemoc. Ona také podstupuje všelijaká vyšetření, ale marně. Řekli jí, že vlasy mohou narůst někdy prostě nečekaně a spontánnně.
Je moc fajn, že máš tak hodného manžela, který tě podporuje. A také je dobře, že máš paruku, na kterou se můžeš alespon trochu spolehnout.
Smutná princezna
Jana
No tak mám asi to samé co tvoje sestřenice. Jak ses s tím vyrovnala ty?
zuzka
Ahoj děvčata, jak vás tak čtu, vím přesně, co prožíváte a jak vám asi je. Je mi 45 a už od 20 let mi pořád padají vlasy. Někdy víc, někdy míň. Nepadaly pouze, když jsem byla těhotná. Po druhém dítěti to začalo pravidelně a trvá to už 14 let, rok od roku se to horší a nikomu to nepřeju. Nejsem sice ještě plešatá, ale taková ta průsvitná místa už jsem zažila. Teď je to trochu lepší po vybrání lahvičky Neocapilu. ZA ty roky už jsem zkusila všechno možné i nemožné od speciálních přípravků přes vitaminy, dokonce i pivo nebo citron na hlavu. Ze zkušenosti mohu říct, že jestli je to dané, tak s tím nic neuděláme. Už jsem taky rezignovala a tak to nechávám na přírodě. Až to bude hodně zlé, tak zkusím transplantaci a když to nepůjde, přijde na řadu paruka. Jen jeden dotaz: taky si pořád ty vlasy "vytahujete"? Já mám chomáč na nočním stolku,, tahám v autě za jízdy, tahám při jídle, při televizi...
Jsem normání?
Jana
Abych řekla pravdu, já jsem se s tím ještě nevyrovnala. Padání vlasů pořád pokračuje a vím, že je budu mít po mamce, která jich má také velmi málo. Jak píše Zuzka, jestli je to dané (v mém případě dědičností), tak s tím člověk už moc nenadělá. Různé přípravky a léky to snad jen můžou zpomalit, ale nevěřím, že to funguje. Ještě k Zuzce, neboj nejsi opravdu jediná kdo tahá vlasy. Já je také pořád tahám a asi už je to nějaký zlozvyk, nebo co. Pořád a všude jsou mé vlasy, na oblečení, na podlaze, v koupelně...
Ještě jsem se chtěla zeptat, zda jste se dívaly na stránky Klinika Handsomeman, nevím vždy se mi tento odkaz dost často objeví, bude to dost komerční, ale jejich práce se mi nezdá být špatná.
Co na to říkáte?
PAULINA
AHOJTE HOLKY,CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT SMUTNÉ PRINCEZNY ,JAKOU MÁ PARUKU A JAK JE TO ZAJIŠTĚNÉ TŘEBA PROTI VĚTRU .uVAŽUJI TAKÉ O TOM,ŽE SI PARUKU POŘÍDÍM.NEMÁM ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI.DÍKY
Smutná princezna
Pro Paulinu:

http://www.natur-hair.cz/parukyfoto_delux.html

Když jsem nosila normální paruku, pořád jsem ji utahovala, protože jsem se bála, že mi sletí. Výsledek byl, že mě z toho třeštila hlava. Před 4 lety jsem vyzkoušela tu paruku a jsem s ní spokojená. Po obvodu se lepí oboustranná páska, kterou si "přilepíš" k hlavě, je to rozhodně příjemnější než klasická paruka. Dle mých zkušeností, při dobrém zacházení vydrží dva-tři roky. Ale počítej, že model delux co mám já je dost drahý (jestli máš trochu peněz navíc doporučuji delux, pod tylem totiž prosvítá tvoje pokožka což napomáhá k autentičnosti)- cena záleží na tom jestli chceš pravé vlasy (doporučuji), jak chceš mít husté vlasy a jak dlouhé. Já mám středně husté, dlouhé vlasy (skoro do půli zad) a stála mě 18 tisíc. Je to dost peněz, já vím, ale už nemám pocit, že mě každý pozoruje kvůli levné paruce za 5 tisíc.
Vzhledem k tomu, že mi ji dělali na míru (sádrový odlitek) je možné při běžném nošení mít pásku je na některých místech a dá se nosit klidně i bez té pásky. Jo podle mně jsou lepší dlouhé vlasy, a nějakou ofinu nemusí být moc hustá. Jo a ještě hlava se nepotí tak strašně moc jako pod klasickou levnou parukou. Umývám ji kvalitním šampónem s vitamíny, pro poškozené vlasy, s kondicionérem. Doporučuji fénovat jen studeným vzduchem, měla jsem sice udělané i natáčky a pak kulmou vlny, protože jsem měla svatbu, není to problém, ale takové "akce" při častém používání ubírají paruce životnost, lze ji i barvit, ale je lepší používat smívatelné barvy.
PAULINA
ahoj smutná princezno,tak to jsem ráda ,že jsi napsala své zkušenosti. těchto stránkách už jsem byla
PAULINA
AHOJ SMUTNÁ PRINCEZNO,JSEM MOC RÁDA ,ŽE JSI MI NAPSALA SVÉ ZKUŠENOSTI. JÁ BYCH SI TAKÉ LEVNOU PARUKU NEKOUPILA,NĚKOLIKRÁT UŽ JSEM STRÁNKY NATUR-HAIR NAVŠTÍVILA A MĚLA JSEM Z TOHO DOCELA FAJN POCIT.TAK DÍKY TOBĚ UŽ STRACH MÍT NEBUDU. CHTĚLA JSEM SE JEŠTĚ ZEPTAT,MÁŠ NĚJAKÉ VLASY,NEBO VŮBEC ŽÁDNÉ? JÁ JICH JEŠTĚ PÁR MÁM A NEVÍM JESTLI JE POTOM POD TOU PARUKOU MÁM NECHAT ,NEBO TO OHOLIT. ČETLA JSEM SI TVÉ PŘÍSPĚVKY A MŮŽI TI NAPSAT ,ŽE MÁM STEJNÉ ZKUŠENOSTI S LÉKAŘI. JEDNÁ LÉKAŘKA MI ŘEKLA ,ŽE SI MÁM POŘÍDIT PARUKU,TO JSEM SE UPLNĚ SLOŽILA, MĚLA JSEM Z TOHO DEPRESE,NAVŠTÍVILA JSEM I PSYCHIATRA. DRUHÁ LÉKAŘKA MĚ UJIŠTOVALA V TOM ,ŽE SE NEMÁM NIČEHO BÁT ,ŽE SE TO UPRAVÍ. PO TŘECH MĚSÍCÍCH JSEM ŠLA NA KONTROLU,BEZ NĚJAKÉHO ZLEPŠENÍ.PANÍ DOKTORKY JSEM SE ZEPTALA, KDY MI VLASY NAROSTOU A TO JSEM SE NEMĚLA PTÁT.PRÝ CO YBCH CHTĚLA,ŽE MÁM BÝT RÁDA TO CO MÁM A TAKY UŽ MÁM NA TO VĚK ,ABY ZAČALA MÍT NĚJAKÉ PROBLÉMY,JE MI 30 LET. UŽ K LÉKAŘŮM NECHODÍM. NEDÁVNO JSEM NAVŠTÍVILA LÉKARNU ,CHTĚLA JSEM SI KOUPIT EUCAPIL ,PANÍ LÉKARNICE MI ŘEKLA ,JESTLI SE NECHCI NEJDŘÍVE PORADIT S KOŽNÍM,TAK JSEM JÍ ŘEKLA SVÉ ZÁŽITKY Z ORDINACE A DOCELA NECHÁPALA. MŮŽEŠ MI NAPSAT ,JKA DLOUHO UŽ TI VLASY PADAJÍ A KOLIK DENNĚ.MOC DĚKUJI.HNED MI JE LÉPE ,KDYŽ SI O TOM MŮŽU ALESPON S NĚKÝM NAPSAT.PAULINA
Smutná princezna
Ahoj Paulino, vím, že bych to neměla říkat, ale jsem ráda, že má někdo stejný problém. Asi mě chápeš, jak to myslím. Sdílený problém je pak o něco menší.
Já začala mít problémy v pubertě, jenom pár koleček, která se stěhovala. Postupně jsem ale přišla o všechny vlasy. To jestli si ty vlasy necháš bude lepší vyzkoušet, musíš však počítat s tím, že v místě, kde se lepí páska by neměly být. Záleží také na tom, kolik jich ještě máš. Ale já těch pár co jsem měla, nakonec oholila. Vždycky, když jsem v zrcadle viděla těch pár vlasů, rozbrečela jsem se, připomínali mi mé husté dlouhé vlasy o které jsem přišla.
Ještě jsem ti zapomněla napsat, že v paruce nespím, to jsem dělala s tou první parukou, a za rok byla úplně hotová (vypelichaná). Buď můžeš spát v nějaké podřadné paruce, anebo jako já s čepičkou. Manželovi by nevadilo, kdybych byla bez ní, ale já se tak cítím líp.
S firmou jsem maximálně spokojená. Byla jsem tam celkem dvakrát. Poprvé, když mi dělali ten odlitek a podruhé pro tu paruku. Paruka je neupravená, má vlasy všude stejně dlouhé. Kadeřnice, kterou tam mají mi je zdarma upravila dle mého přání. Ale teď už tam nejezdím, ale jen telefonicky objednám a zaplatím balík. Ostříhá mě mamka. Pro mě je do Prahy moc daleko (ušetřím peníze a čas). Vždycky byli moc příjemní, jak šéf, tak ty paní. Říkali mi, že ztrátou vlasů přece život nekončí. Uplně nejlepší by bylo mít dvě, abys jednu mohla umýt, nebo pro případ, že by se jí něco stalo, abys měla náhradní. Ale já nikdy neměla tolik peněz, abych mohla koupit dvě naráz.
No mě 30 čeká za dva roky. A na doktory jsem také zanevřela. Zkus si říkat, že kdybys neměla, roku, nohu nebo oko byla bys na tom o hodně hůř. Mockrát jsem se setkala s tím, že člověka bez ruky politují a člověku bez vlasů se posmívají. Ale uvědom si, že člověk, který se dokáže někomu posmívat kvůli zdravotním problémům, nestojí za to, aby ses na něj jen podívala, natož, abys na něj pořád myslela. Tito lidé, veřejně ukazují výši či spíše "níži" svého IQ.
A co se týká doktorů, to je samostatná kapitola. Ale nemůžeme je házet všechny do jednoho pytle. Jedna kolegyňka mi řekla, že dermatolog je lékař, který léčí způsobem pokus omyl. Že její dcera má lupénku, a doktorka ji vždycky něco napíše a pak jen čeká, jestli jí to pomůže, a když ne tak ji napíše něco jiného a tak to chodí pořád dokola.
Pro nás dvě je nejdůležitější, abychom se dokázaly vyrovnat s tím, že lepší už to nebude. A kdyby se to někdy zlepšilo, mile nás to překvapí. Protože trápit se tím, nemá smysl. Kdyby se daly spočítat slzy, které jsem kvůli tomu problému vybrečela, byl by to takový slušný rybník. Člověk se nemůže pořád jen litovat, co by pak žil za život. Kdybych to zjistila dřív, bylo by mi lépe a těch slz by bylo míň. Držím ti palečky.
Anonymní
Padaní vlasů jde vylečit urinoterapii,ale není pravda ,že by žena měla pít moč jiné ženy. To,že má nějaká žena krásné husté vlasy neznamená ,že má minimum testosteronu.
Zuzka
Příroda je mocná čarodějka, nedávno jsem někde četla článek, že si urinoterapií někdo dokonce zastavil nárůst nádoru na mozku.
Když je člověk na dně, asi zkusí kde co. ALe popravdě, znáte někoho, kdo by to zkusil? Přiznám se, že kdybych věděla, že mi to pomůže, tak bych to snad i klidně zkusila.
Anonymní
Ahoj Zuzko,já to zkouším,zatím jen jeden týden.Ale utratila jsem za padání vlasů tolik peněz a nic nepomohlo.Tohle je moje poslední šsnce.Máš pravdu v tom ,že když je člověk na dně zkusí vše.Dříve jsem tohle nedokázala pochopit.Ale už vím ,že NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY.DÁM POTOM VĚDĚT,JAK POKRAČUJI.
Anonymní
Anonymní
A kolko toho piješ denne?Dá sa to prekonať?
Zuzka
Zuzka zdraví anonymní pistelku a drží moc palce. Už jsem to jednou psala, ale i já už jsem vyzkoušela snad všechno a že to stálo peněz! Zajímalo by mě, kde jsi k tomu "nápadu" nebo "receptu" přišla a jak dlouho a jakým způsobem to vlastně budeš zkoušet. Prosím, moc by mě zajímalo, jak to jde, ozvi se, až bude něco nového. A taky by mě zajímalo, jak na tom s vlasy vůbec jsi, že to podstupuješ. Drž se! Z.
LENA
Ahoj Zuzko, padají mi vlasy více ,jak půl roku .Nad čelem a temeni mám slušnou pleš.Asi mě k tomu dovedla beznaděj,hledala jsem na internetě vše možné i nemožné co pomůže zastavit padaní vlasů.Když jsme narazila na urinoterapii ,hned jsem si zaběhla koupit knížku a neodešla od ní dříve,než jsem ji přečetla.V neděli to bude 14 dní co to praktikuji,tak je brzy na nějaké závěry.Myslím ,že první výsledky uvidím,tak za 3 až 4 měsíce(DOUFÁM).Se zábaloma jsem začala už asi před měsícem.Nejlepší je ranní urina,která se nechá odstát ,tak 6dní a potom se aplikuje na hlavu,na to igelit a ještě si to přikryji čepicí,tak na hodku.Urinu piji 2denně.nemělo mi se jíst maso.Hlavně prostě zdravě.Ted ,když mám vyčištěné tělíčko ,tak to není vůbec žádný problém vypít,hodně piji bylinkové čaje ,neperlivé vody.Věřím ,že to pomůže,je to poslední možnost ,potom už snad jen paruka.Musíme bojovat.NaPIŠ MI O SVÝCH PROBLÉMECH,A CO VŠECHNO JSI VYZKOUŠELA.LENA
Zuzka
Ahoj Leno, mně narozdíl od Tebe padají vlasy snad už od puberty. Teď je mi 45. Padají vlastně pořád, snad jen v těhotenství jsem je měla dobré. Čím jsem starší, tím je to horší. Mám takové intervaly, kdy padají jednou víc, jednou míň. Když píšu, že víc, je to tak 300 denně. Už jsem tak blbá, že to pomalu počítám. Vždycky jsem měla vlasy jemné a nebylo jich moc. S tím bych se smířila, ale vadí mi, že pořád padají. Už jsem skutečně vyzkoušela od lití piva na hlavu, vitaminové přípravky, chemii, panthenolové
injekce přes Revalid, Neocapil, Anastim... snad všechno. Asi nejvíc mi vždy pomohl Neocapil. Vlasy po dobrání padat přestaly, ale po čase zase začaly padat. Možná je důležité poznamenat, že ale pořád dorůstají. Pleš jako takovou na paruku tedy ještě nemám, ale byly doby (a jsou vlastně průběžně), že se vyhýbám všem zrcadlům, protože ta (někdy dost) průhledná místa tam jsou.
Takže už vlastně 20 let žiju ve stresu, tahám vlasy a čekám, kdy už to přestane nebo naopak kdy to zase začne. Což jistě na psychice nepřidá. Ale jen ten, kdo to zná, ví, o čem mluvím.
Teď jsem se dozvěděla, že někdo bere i léky, které jsou určené lidem po chemoterapii a že to pomáhá. Mám kontakt na lékařku, která s tím má zkušenosti, tak až budu vědět, ozvu se.
A jak pokračuješ Ty? To piješ svoji vlastní? A kolik Ti je? Dej vědět, jak to jde. Držím palce!! Zuzka
Anonymní
Ahoj Zuzko,mě je 32 let a valsy padají rok a půl ,psala jsem půl roku.Já jsem neocapil zkoušela,ale rostly mi po něm chloupky pod očima.Musí se používat pořád,protože jakmile ho vysadíš ,tak vlasy začnou padat do 3 měsíců padat.Důležité je ,že Ti vlasy pořád dorůstají.Já jsem měla vlasy nádherné,pevné ,husté,tak to docela špatně snáším.
Piji svoji vlastní urinu,protože bych asi nikomu nevěřila.Nesmí se u této léčby pít alkohol, brát léky,kouřit a hlavně se musí jíst zdravě. Zatím pokračuji dobře,mám pocit ,že za těch 14 dní co to praktikuji,jsem psychicky vyrovnanější ,klidnější.Vlasy zatím nic ,ale zlepšila se mi plet ,nějaké to kilo je dole.Uvidím,moc tomu věřím,že to pomůže.
Také jsem pořád tahala vlasy a počítala,s tím jsem ted přestala,snažím se vyhýbat situacím,které mě stresují a způsobují mi deprese.
Až budeš vědět ,jak je to s tím lékem dej určitě vědět.Já se také ozvu,jak pokračuji.Opravdu kniha od Mudr.Partykové urinoterapie a nemoci je velice zajímavá.Také Ti držím moc palečky.Drž se! LENA
Anonymní
Ahoj Leno, zapomněla jsem se zeptat, jestli jsi prodělala nějaká speciální vyšetření. Myslím takové ty rozbory vlasů, hormonální vyšetření a vůbec rozbory krve a tak. Jestli jsi pátrala, v čem to je, jestli je to jen dědičná záležitost nebo jsi nějak nemocná nebo to je třeba nedostatečnou výživou, něco Ti chybí. Já jsem zatím nikde nebyla, i když se chystám na hormonální vyš. Psala jsem, že jsem vlasy měla dobré jen v těhotenství, přestaly mi padat už snad druhý týden, ještě jsem to ani nevěděla od doktora. Ještě se chystám k jednomu léčiteli. Nevím sice, jestli mi s tím pomůže, ale znám dvě známé, které pořád kašlaly, nic jim nepomáhalo, přitom nekouří a už po první návštěvě fakt přestaly a do teď nic. A to je už 3/4 roku. Něco na tom asi bude. Kdyby to nebyla známá, které můžu věřit, asi bych moc nevěřila. TAky dám vědět. Jen u mně je to trochu problém v tom, že než se k něčemu rozhejbám...
Napiš, jak pokračuješ a kolik toho vlastně piješ. Odkud jsi? Já z Brna. Ahoj.
Anonymní
podstoupila jsem krevní vyšetření i na endokrinologii ,vše v pořádku.Dědičné to asi není ,protože mamka i tatka vlasy mají.Lékařka mi tvrdí ,že je to zvýšená citlivost na mužský hormon.byla jsem i na trichologii,ale vůbec žádná změna ,jen utracené další peníze.Také jsem zkoušela laboratoř biomol ,kde mi vystříhal doktor vlasy a poslal na rozbor do Polska.Podle výsledků jsem měla v nerovnováze stopové prvky,tak jsem začala užívat suplementy ,které mi doporučili na 4 měsíce ,výsledek nula,jen 8000 mi ubylo v peněžence.Nevěřím už ničemu ,proto sjem se dala na urinoterapii.Piji zatím jen 3deci denně,mělo by se při hormonální poruše pít až 6.Ale zvedám to postupně ,abych ta reakce nebyla moc silná.Dám vědět.ahoj LENA
Braňo
Anonymní
Čo je to endokrinologia a trichologia?
Anonymní
Ahoj Leno, musim rict, ze jsi pro me velka nadeje, protoze me problemy pretrvavajici vice mene jiz 2 roky velmi spatne snasim a jsem take pripravena zkusit temer cokoliv. Takze dej prosim vedet, jak se to vyviji. Pokud mozno, mohla bys nam davat nejake pravidelne zpravy o zmenach, ktere pozorujes? Moc dekuju a drzim palce, at je vysledek co nejlepsi. ;) MARTINA
LENA
Braňo
ENDOKRINOLOGIE SE ZÁBÝVÁ ANATOMII ŽLÁZ S VNITŘNÍ SEKRECÍ,TAM MI VYŠETŘILI ŠTITNOU ŽLÁZU A ROVNOVÁHU HORMONŮ.
tRICHOLOGIE SE ZÁBÝVÁ ANALÝZOU VLASŮ.VYŠKUBLA MI PÁR VLASŮ A DALA TO POD NĚJAKÝ PŘÍSTROJ,KDE VYHODNOTILA JESTLI JE VÍCE VLASŮ VE VYPADÁVACÍ FÁZI ATD. ,TVRDILA ,ŽE SE POZNÁ JESTLI JE TO AA,POTOM MI DALA ŠAMPONY A VODIČKY ,KTERÉ JSOU PRO MÉ VLASY VHODNÉ.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Zajímalo by mě kolik je u nás plešatých žen

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019