Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Zajímalo by mě kolik je u nás plešatých žen

Autor Zajímalo by mě kolik je u nás plešatých žen
David
Cituji: Julča
Nedovedla bych chodit s klukem s tím, že vím že se na mě může kdykoliv vykašlat.

Sice nevím kolik ti je, ale pokud si najdeš toho pravého tak věř, že se na tebe nevykašle ;-)
Muhajicek
Cituji: Julča
Vím, že si kluka hledat nebudu. Nedovedla bych chodit s klukem s tím, že vím že se na mě může kdykoliv vykašlat.


To je ale to, co potrebujes, citliveho cloveka diky němuž a vedle nějž bude problém rázem podružným a svet náhle růžovým. Tak jako píše David...
Peťule
Julča
Vykašlat se může kterejkoliv kluk na svou holku, bez ohledu na množství a kvalitu jejích vlasů. Ale pokud se vnitřně uklidníš a okolí z tebe bude cítit pozitivní energii, tak o tebe budou mít zájem i kluci a věř mi, vlasy nebudou hrát hlavní roli. Ale pokud se dobrovolně zakuklíš a budeš se držet stranou, tak skončíš sama a nešťastná.
Fakt zmobilizuj síly, vyzkoušej ještě tu léčbu, kterou jsi zatím nezkoušela, a paruku ber jako dosovadní řešení. Nikdo neříká, že ji máš nadoživotí.
Le@
Tak to tu čtu, a nevim... Chápu, že vlasy jsou důležité, ale na té stránce natur hair je zrovna s hlavou jak koleno vyfocená holka, která má tak krásnou a "oduševnělou" hlavu, že je skoro škoda ji kazit vlasama. A kdyby to byla slavná hvězda, shodily byste vlasy všechny do jedné dobrovolně.
Taky mi padaj, ne chorobně, asi to bude mít nějaký hormonální původ, ale házím to za hlavu. Je pravda, že nemám vypadané fleky, ani lysou lebku, ale těch 6 chlupů 8 řadama jemných křehkých vlasů už taky nevypadá moc povzbudivě. Vždycky jsem se marně snažila o dlouhé vlasy, alespoň trochu na záda. Nikdy mi nenarostly, olámaly se, prostě jsou jemné a křehké. Bohužel mám hranato-kulatý masivní obličej, takže o kráse své lebky vím své. Škoda... Zrovna nedávno jsem si definitivně uvědomila, že z mých vlasů se nic učesat nedá, aby to trochu vypadalo a běhat s tím po dokorech, pít vlastní moč, nebo si ji mazat na hlavu a nebo dokonce páchat suicidium kvůli vlasům, to mi připadá jako že už je rovnou pro psychiatra. Přesto, že na doktory, právě kromě psychiatrů, nevěřím, rada lékařky k pořízení paruky v případě, že neví jinou radu a pomoc, mi přijde docela férová. Já jsem na to akorát nepotřebovala doktora, naordinovala jsem si paruku sama. A koupím si jich víc. Těch obyčejných z kanekalonu, na jiné nemám. Jinou do civilu, jinou do společnosti. Ať koukaj! A ať se trápěj dotazy, které si nedovolí položit! Jiná další řešení jsou dražší a jak to tu čtu, tak vesměs na nic. Člověk by se asi měl v životě obírat důležitějšími problémy, než je vlastní pleš.
Ano, vím, že síla předsudku je hrozná. A to, že žít bez vlasů je nějaká hrůza, to je po mém soudu předsudek. Doložit to můžu jen tím, že ženská je ve věcech vzhledu velkorysejší tvor a ženským plešatý chlap nevadí, chlapi trpí předsudky a netolerancí mnohem víc. A tak je víc těch, kterým plešatá žena vadí, že je to proti přírodě. Ale na jiných místech ji mají rádi pěkně dohola, přitom příroda nás osrstila všechny zhruba stejně...
Člověk by měl podle mého vyjít nějak sám se sebou. Vyjít z toho, co má a zúročit to. Jinak musí mít železnou vůli a utrácet ji na věcech, které toho nejsou hodny a podstata mu uniká, jednou bude stejně plešatej. Berte mé kydy s rezervou, jsem asi o hodně strší, než většina z vás, takže už vím to zásadní - svět chce být klamán. A druhé zásadní - svět nemá rád smutné a vystresované lidi. Obzvlášť ne ten dnešní. A nebo jinak: Jo, zabijte se! Když máte pocit, že vaše vlasy jsou to nejdůležitější na světě, tak potom fakt nemá smysl aby pro vás zítra zase - úplně marně svítilo slunce, protože vás stejně nedojme. A mimochodem - na pití je mnohem lepší pramenitá voda. Močí se pokud vím vylučují z těla škodliviny...
Fakt je, že už jsem se dlouho nad žádnou stránkou takhle nerozparádila a je možné, pokud mne nezaskočí lenost a přílišné sebeuspokojení z mého nového vzhledu, že se tu za čas zastavím s projektem, který mne právě tady napadl. Takže vám vlastně za vaše stesky děkuju:-)...
šmoulinka
Ach jo uz me to nebavi enmit vlasy:(je to uplne vadne a trapne...je tu nejaka sedmnactileta holka nebo kolem teto vekove kategorie?:(
Le@
Ahoj Šmoulinko, myslim, že jsi tu jedna z těch kdo by měl důvod k dramatickým vyprávěnkám, protože začít pelichat v 10 letech musí bejt peklo, neb děti dokážou být pěkné bestie. Líbí se mi, že to "neřešíš", že prostě věříš, že to přejde a nebo taky ne. Rozhodně se mi tvůj přístup jeví jako životně konstruktivní. Včera jsem z téhle stránky odešla úplně vyděšená, čeho jsou lidi schopný kvůli pár chlupům, které stejně jednou slezou. A nebo taky ne:-). Měj se hezky. Musím přiznat, že v tvým věku tvůj přístup obdivuju!
David
hlavně bez stresu... nebo to bude ještě horší...!!!
Muhaj
Le@
Velmi "zdravý" názor podepřený mnoha "chladnými" logismy..u ženy to moc často nevidím. Snad jen jakýmkoliv typizováním ala "Ale na jiných místech ji mají rádi pěkně dohola" bych šetřil. A Jěště k te urině. Já ji nepiji.. ale o jejim učinku.., a to nejen na vlasy bylo napsáno mnohé..
Peťule
Le@
Pokud se Vám nelíbí, že padání vlasů řešíme, tak sem zkrátka nechoďte a nechte se přemoct tou svou leností :-) Kdyby každej přišel a řekl:"Padají mi vlasy, ale nevadí mi to a neřeším to", tak by tyhle stránky ani nemusely existovat. Ale je evidentní, že většina lidí to řeší a někteří mají dokonce vážnější psychický problém, tak si o tom chtějí promluvit. Pokud Vás to vyděsilo, tak je to smůlu, ale lidi si berou životy i kvůli jiným "malichernostem".
Muhaj
Cituji: Peťule
Padají mi vlasy, ale nevadí mi to a neřeším to", tak by tyhle stránky ani nemusely existovat.

S tímhle se prostě nedá nesouhlasit :)))
Dany
Ahoj všem, tenhle server znám už dlouho, ale poprvé jsem se odhodlala taky napsat. Jako bych si nechtěla přiznat, že také patřím k "Vám" :) ale to opravdu patřím. Vlasy mi padají už třetím rokem (bylo mi nyní 30let)...myslím, že jsem vyzkoušela vše možné, jako skoro všechny z Vás. Od Alpicortu, Neocapil, Regain, Vichy, franc.značku Klorane...+ samozřejmě veškeré možné tabletky-čistý Methionin, Revalid, různé přípravky z lékárny...nic. Moje první kožní mi neustále říkala, že o vlasy nepřijdu...bla bla bla. Po několika měsících už nevěděla co se mnou a poslala mne do Vinohradské nemocnice do CZV, kam docházím stále....stále...stále bez výsledku po čemkoliv a to jsem opravdu poctivec v nanášení vodiček na hlavu a polykání tablet. Veškerá vyšetření OK, štítná žláza, mužské hormony...apod. Nechci zklamat Vás, kteří se chystáte do CZV...ale...přístup mé doktorky (jmenovat nebudu)...:( párkrát jsem se tam rozbrečela, vždy mne okřikla, že jsou na tom jiní hůře) ...vždycky mi jen zkoušela "rvát" vlasy a jakoby osudem vzala třeba jen 5 vlasů a to bylo pro ní směrodatné... Prý po mytí a česání vlasy počítat nemám (to ani nejde ty chuchvalce:), nemám se stresovat (jsem v pohodě, jediné, kvůli čemu se stresuji jsou vlasy...to je prostě začarovaný kruh)...Bohužel systém v CZV je takový, že objednání trvá vždy tak 3měsíce,což znamená, že doktor k vám nemá žádný "bližší" přístup...moje doktorka si vždy rychle přečte, co mám za problém a pak mi začne ordinovat přípravky, které jsem již zkoušela a tak to jde dokola. Začala jsem také brát HA Diane, po roce bez úspěchu jsem ji vysadila. Nyní mi doktorka napsala znovu Alpicort F (připadá mi, že jsem se vrátila zpět o 3 roky), ale poslechla jsem ji. Beru také od fy.Swiss Křemík. Jediné pozitivní z kontroly bylo to, že mne poslala do Endokrinologického ústavu na Národní. Máte prosím někdo zkušenosti s Verospironem? Uváděla ho tam jako možnost do té žádanky? Děkuji moc. Také jsem navštívila placenou tricholožku (zakoupila velmi drahé přípravky zn.Alizard-bez úspěchu) a placenou kožní, která mi sdělila, že trpím seberhoickou dermatitidou a proto mi padají vlasy. Doktorka z CZV to vyvrátila jako blbost :) Komu mám věřit?? :) Každopádně, do přípravků na vlasy a různá sezení a trichologii jsem už zaplatila tolik, že bych si mohla pořídit pěkné ojeté auto :) Nyní mám pleš nad čelem a kouty... To jsem se ale rozepsala...nějak to šlo samo. Držím všem palce a hltám všechno o vlasech, co kdo vyzkoušel a co je nového...díky.
Le@
Už přestanu, už vypadnu. ale ještě drobnost: Patřím k té vrstvě lidí, o kterých se dá říci, že jsou vcelku chudí. Když tu čtu, a představím si, jaké objemy financí z rodinných rozpočtů končí v kasách různých farmaceutických firem a určitě i všelijakých hochštaplerů, kteří nejsou tak poctiví jako ta doktorka a neřeknou - pořiďte si paruku - tak si říkám, že sem fakt nepatřím. Když náhodou nějaké peníze navíc mám, nakoupím dlabenec našim zvířatům a pak si užívám hlazení jejich hebkých hustých kožíšků. Mimořádný příjem mi umožnil koupit si paruku - circa za 3000 a tím na čas končím. Každý holt utrácí za to, na co má, ale myslím, že dvě, tři, čtyři paruky nemůžou být dražší nežli všelijaká vyšetření a preparáty, které za dobu jejich životnosti někdo ochotně spolyká. Některé dokonce vypadají dle názvu jako kortikoidy, a to už je i hazard se zdravím. A kdeže hazard - doktoři to vidí jináč... Tak se tu mějte a hodně štěstí!
Peťule
Dany
Jsem na Diane + Verospiron a pomáhá to, založila jsem tu v ženské části vlastní téma s tímhle názvem, ale zapadlo, tak ho najdi, nechci to psát všechno znovu :-) Ale určitě to zkus!
Peťule
Le@
Přístup kožního doktora, který Vám řekne rovnou "Kupte si paruku" je trochu jako přístup ortopeda, který by o složité zlomenině řekl: "To nemá smysl srovnávat a operovat, to rovnou amputujem akoupíte si hezkou protézu..." Vím, že nadsazuju, ale princip je stejný. Pokud má někdo areatu, tak tam opravdu nejsou známé léky, ale na ostatní druhy alopecie (zvlášť u žen) jsou, akorát doktoři většinou nejsou informovaní.
Dany
Nemohu souhlasit s Le@.
Vykašlat se na vyšetření a rovnou si koupit paruku? Vždyť padání vlasů má vždycky nějaké příčiny. A ty nemusí být zanedbatelné...něco se prostě děje v těle, problém...já nevím, chtěla bych ho najít a léčit...Nákup paruky je pro mne až na posledním místě.
manp
Vážené přítomné asi před měsícem jsem poprvé navštívil tyto stránky a již po přečtení několika odkazů se mě zdá,že nějak nestačí Vaše trápení nad ztrátou vlasů.Připadá mě,že je pro Vás ještě daleko horší obava z reakce vaše okolí co si o Vás řeknou atd.Bohužel právě ta reakce je asi až možná moc často velice krutá.K tomu se dá říci jen tolik"takový člověk který je schopen nějak urážet druhé je vlastně chudák a ač napovrch se zdá zdráv je nemocen uvnitř a to je možná horší než cokoliv jiného".Toto ale není to hlavní co chci napsat,ale protože už jednou jsem to psal a nepodařilo se mě to odeslat,takže se prozatím pokusím odeslat jen toto.
manp
asi byla chyba v počítači,takže se omlouvám.
Nedávno jsem prožil příběh,který se mě docela dost dotknul a protože doufám,že i některé z Vás by mohl alespoň částečně zmírnit trápení z reakce okolí.Po několika denním váhání jsem se rozhodl Vám ho napsat.je to ale docela dlouhé,takže to asi nestihnu napsat najednou.
Až do měsíce července letošního roku jsem žil v domění,že ztráta vlasů je spíš pouze něco jako výsada mužů a u žen ,jen dočasný stav po prodělaném léčení nebo krátkodobý výstřelek některé zahraniční modelky nebo jiné populární osobnosti.Zkrátka bylo to pro mě tabu.Převážnou část roku žiji a pracuji v německu a tak dovolené trávím rád v ČR.Letos ale moje manželka byla služebně poslána na 3 měsíce do USA a protože to bylo právě přez léto,využil jsem pozvání přátel a odcestoval s něma na 14 dní do Chorvatska.Mělo se jednat o dovolenou ztrávenou na větší lodi.Po dvou dnech se ale ukázalo,že já a loď to nejde dohromady a tak jsem musel opustit přátele a nastěhovat se do domku majitele lodi a svěřit se do péče jeho manželky.Řekl jsem si,že si nějaký den odpočinu a vrátím se domů,protože sám tam celou dobu nebudu.A tak po jednodenním odpočinku jsem se odebral navštívit nedalekou pláž.Zakoupil jsem si plážový servis,uložil si věci a když jsem se rozhlédl kolem sebe zjistil jsem,že kousek ode mě je docela mladá žena s malou holčičkou.Což by nebylo nic zvláštního až na to,že ona byla úplně bez vlasů /později se ukázalo,že i bez obočí a řas/.Vše kolem ale bylo v pohodě jakoby se nic nedělo /ono se také nedělo/ až na dva případy.V ten okamžik bohužel,později spíš bohudík,jeden ten případ jsem byl právě já.V první okamžik jsem si řekl,chudák holka.Proč si ale nevezme nějakou pokrývku nebo paruku?Tímto jsem to bral ze své strany za ukončené.Jenomže já jsem do té doby ještě nikdy ženu bez vlasů neviděl a tak mě stále něco nutilo se na ni dívat.Snažil jsem se sice být nenápadný,ale asi jsem nebyl,protože několikrát se naše pohledy setkaly.Ona se na mě trochu pousmála a já možná zčervenal a uhnul pohledem.Řekl jsem si a dost,nemůžeš na ni takto stále čumět,tobě by to také nebylo příjemné pokud by tě takto někdo stále sledoval.Kladl jsem si také otázku proč ji stále pozoruješ,vždyť nemá vlasy a ty jsi přece právě na ně docela zatížený.Jenže po několika minutách jsem čuměl znovu a snad čím dál déle.Mezi tím jsem zjistil,že mluví německy a že malá chce stále zmrzlinu a máma ji nechce koupit.mluvila dost potichu a tak jsem nerozuměl důvod.Po nějaké době když jsem zase nestačil včas uhnout pohledem si dotyčná nasadila takový zvláštní šátek,něco jako sáček,že na první pohled to vapadalo jako takové delší mikádo nebo jak se to zprávně řekne.To ale byla pro mě docela rána.ne proto,že se dál na ni nemohu dívat.Hned mě totiž napadlo,že to už nemohla vydržet.Bylo mě hrozně,že jsem ji takto ublížil a přitom to určitě nechtěl.Řekl jsem si,že musím hned odejít,ale něco mě říkalo ať se nějak omluvím a potom odejdu.Nevěděl jsem ale jak.Když tu malá zase chtěla zmrzlinu a máma už docela naštvaně a tím i více nahlas ji odpověděla,že musejí počkat až se táta vrátí se sestrou od pana doktora,protože jim odjel s penízky.A stejně již půjdou brzo domů.Takže mě napadlo,že to by mohla být příležitost jak bych se mohl omluvit.A tak po pár minutách váhání jsem nabral odvahu a šel za ni.Nebudu zde psát co jsem ji říkal,ani si to nepamatuji,ale dopadlo to tak,že se rozesmála a že když jsem se tak pěkně do toho zamotal tak že teda půjdou.Při zmrzlině jsem se znovu omlouval a ani nevím jak to ze mě vypadlo jsem ji řekl,že se mě vlastně velice líbí,právě to,že nemá vlasy.Sám jsem to ale nechápal proč .Ona mě odpověděla,že jsem hodný ale ať to dokážu a přijmu její pozvání na večer k nim do hotelové restaurace,že i jijí manžel mě rád pozná obzvlášť když tam jsem sám.Nebylo to vše tak jednoduché a zkrácené jak jsem napsal,ale tyto okamžiky si zrovna dost dobře nepamatuji.Také jsem byl ubezpečen,že to moje pozorování ji nebylo nijak nepříjemné a ten šátek si nasadila kvůli nějakým starším Italům vedle ní,kteří měli stále problém,proč si alespoň pokud se zrovna nekoupe nenasadí paruku,že žena když nemá vlasy tak by měla nosit paruku nebo jinou pokrývku a nechodit jen tak. dopíšu příště petr.m
Dany
manp

hm, hned se cítím líp, Petře... :))
no ne, díky za příběh, který ještě asi bude mít konec.
Dany
Peťule

díky moc, už jsem si to přečetla.
ovšem právě jsem se dozvěděla, že termín do Endokrinologického ústavu k vyšetření a následné léčbě např.Verospironem, je až v lednu příští rok ...
to už snad ani nebudu potřebovat...:)
petrap
Dany
Zrovna dnes jsem volala k té paní doktorce, co k ní chodí Peťule.Měla jsem jít na kontrolu až v lednu, ale padání neustává.Takže další léčbu uvítám.A z největší pravděpodobností mi přidá také ten Verospiron.Minule mi o něm říkala, ale nasadit mi ho nemohla, protože je u něho nepravidelná menstruace.A já v té době(před 4-5 měcíci) žádnou neměla .A to byl taky problém.Během 14 dnů tam 100% zajdu.A pokud i já budu mít lepší výsledky, tak jak Peťule, bude to pro nás opět úspěch.Opět....? To, že jsem nasadila HA Diane 35, to mi dalo velkou naději.Protože opravdu první měsíc mi místo 1000 vlasů při mytí, vypadlo tak 50-100.To byl super pocit.
Nyní jsem asi na 300--400 při mytí.Když se češu, tak 50-80 vlasů.Ale pokaždé, co si hrábnu do vlasů, mám mezi prsty dva tři vlasy.Nejvíce asi šílím z těch malinkatých, sotva centimetrových! Nemáme to my holky vůbec jednoduché. Taky mi vlasy padají čtvrtým rokem.A už to mám pěkně prořídlé.Pomoc hledám stále a všude.Doktoři to moc vážně neberou.Ale třeba se nám zadaří a něco společnými silami najdeme.Nezkoušela jsi ten čaj diabetan? Někdo psal, že mu zabral do 10 dnů...Chtěla bych ho vyzkoušet.Peněz to moc nestojí, tak proč to nevyzkoušet, že ano? Ublížit to rozhodně nemůže :-)
Mirek
Ahoj holky, potreboval bych radu. Jedne holce se strasne masti vlasy a z toho ji padaj. Nevite co s tim, namete nekdo zkusenosti. Jinak se ji obcas dela akne, ale to je opravdu malo, mozna ze to bude mit s tim spojitost.

diky vsem za ochotu
Peťule
Mirek
To by mohly být hormonální nesrovnalosti. Pokud je ještě v pubertě, tak to snad přejde samo, jinak asi antikoncepci nebo fytoterapeutika (pupalka a pod.).
Dany
ahoj,
dovolala jsem se primo pani Dr. do Endokrinologickeho ustavu (predtim jen na kartoteku) a nastesti si nasla volny termin uz 6.11., tak mam zase nejakou nadeji...

Jinak naprosto se vsim, co tady ctu...se ztotoznuji...moje tahani a sahani do vlasu...neustale :) to uz snad delam nevedomky. Kdyz nevytahnu zadny vlas...zlepsi se mi nalada o 100% :) ale to je stejne jen blud a nahoda...jinak neustale mezi prsty po par vlasech...kdykoliv. Pri myti ani neroztahnu prsty na ruce, jak je mam zamotane vypadlymi vlasy. Uz jsem ale prestala pocitat, to me strasne psychicky vycerpavalo.

Dala jsem se ostrihat a pripadam si jeste mnohem hur. Takova helmicka pod usi...tim, jak mam ridke vlasy, tak je mam priplacle k hlave i po umyti...nemuzu se na sebe uz divat do zrcadla. Pripada mi, ze to nejsem ja :) Moje vlasy vzdycky byly moje chlouba...ale to uz je pryc. Jsem rada, ze je mi uz 30 let a ne kolem dvacitky nebo probuh v puberte...moc obdivuju a drzim palce vsem, kteri jsou v tomto veku...myslim, ze to maji mnohem horsi, nez my starsi.

Ted mozna zkusim /pokud mi to doporuci lekar/ HAK Diane (i kdyz jsem ji uz rok brala a bez uspechu) a ten lek Verospiron.

Zkousela jsem se ptat kadernice, zda se da poznat, zda ty kraticke vlasky jsou nove vlasy nebo jen ulomene...ale nedokazala to rict. Asi se to nedá poznat.

ahoj.
Dany
Mirek

Jinak moje kožní lékařka mi vyvrátila spojitost s maštěním vlasů a jejich padáním. Tak nevím.
Ale jako Peťule bych to viděla také v hormonech, když se k tomu ještě přidává akne.
manp
"Rozumím"!Mělo mě to dojít hned,že doznat se k něčemu,čemu sám zatím ne zcela rozumím.Nemusí být všude stejně chápáno.Při hledání si nějakých informací jsem se ale dostal až k Vám a docela mě vyděsilo to "chodit kanálem nebo dokonce jen úvaha sáhnout si na život".nezlobte se na mě,ale to se mě více dotklo než to co v současné době prožívám.I když v mém případě o nic nejde,také nechápu proč tak najednou se mě změnil můj dosavadní náhled na ženy a že bez vlasů se mě zdají ještě hezčí.Neměl jsem sem psát to je fakt!Když jsem to ale udělal tak se pokusím o co nejstručnější dokončení.
Až vlastně v oné hotelové restauraci jsem se od dnes již muhu říci nových přátel dozvěděl,že se jedná o takový nějaký druh onemocnění,které postihuje docela dost lidí v různém věku a že v případě žen je to bohužel i větší procento než u mužů.Dále že na této dovoléné je tam společně 18 žen s tímto postižením,různě s partnery nebo s rodinou.Ve stáří od 6 do 53 let,které se podobně jako ve Vašem případě snáží o různé možnosti léčby a svoje zkušenosti si také předávají.Jenom dávají přednost osobnímu kontaktu na různých sešlostech.Celou tuto jejich společnost založila a vede ta nejstarší velice milá a příjemná pani.ten osobní kontakt je podle nich daleko lepší než návštěva lékaře a písemna forma.Od této pani jsem se dozvěděl,o různých věcech jak to prožívají kolik Vás je na světě atd.také se mě snažila ubezpečit,že to co se mě přihodilo také není nic zvláštního.Naopak že podle různých průzkumů až jedné čtvrtině mužů se právě líbí to co Vás trápí.Jenom jedni nevědí moc o těch druhých a tak je to takový začarovaný kruh.Který se ony snaží rozseknout.proto některé ty již zadané kterým to až tak nevadí se občas různě snaží chodit bez paruk aj.,mají snad i nějakou besedu na toto táme v rozhlase a zkrátka dělají vše pro to aby ty mladé nemusely prožívat to co ony mají za sebou.Bohužel se to asi tak honem nestane módní záležitostí a právě proto mají radost z každého kdo takto bezprostředně zareaguje jak jsem to udělal já.Paní šéfová zda to tak mohu říci je totiž přesvědčena,že většína těch obav a trápení z toho co si o mě řeknou ti ostatní a nikdo mě přece nebude chtít je jenom v tom,že obě strany se snaží celkem s pochopitelných důvodů vše spíše utajit.A pokud se o tomto nebude více mluvit a bude se z toho dělat stále spíš tabu,tak se nic nezmění.Dále pokud tento problém hlavně jak moc je to pro Vás těžké,nebude více zveřejněn.Tak stále bude i hodně těch zlých,kteří dovedou pěkně ublížit.Takže se prosím omlouvám,ža jsem byl tak naivní a myslel si,že bych mohl pomoci svojim příspěvkem při rozsekáváni toho kruhu i zde.je mě to líto,že je to chápáno jinak.Takže se tady mějte co nejlépe.petr m 26let.
Majda
Ahoj všichni, jak tak koukám tak s problémy s vlasy nemám sama. Dnes jsem narazila na tyto stránky a jsou fajn. Chtěla jsem se zeptat nemáte někdo zkušenosti a přilepením příčesku na temeno hlavy. Prý se to dá. Jitka
šmoulinka
ahojky Le@ juu konstruktivni to slovo se mi asik libi:Djakoze jak jinac to mam brat mam si furt narikat och jaky sem chudacek hmm tak to sem mi zrovna nechcee...ani me nebavi si cist ty dlouhe vzkazy vsech i kdyz si na to urcite najdu nekdy chvilku misto tech ostatnich blbosti co delama prectu si to ale spise me to deprimuje to cist protoze z toho vycitim ze se plno lidem nedari uzdravit se a ja mezi ne nebudu patrit!
šmoulinka
Le@ jo a jeste malickoost o te moci.....je sice pravda ze se vni vylucuji skodlive latky ale i ja ve svych sedmnasćti letech viim ze to sice do kazdeho kydaji ze je to enco spatneeho se skodlivym jenze neniii telo v to mam informace kde je co spatne proc asik davame u doktoru moc,?proto aby se podival jakou ji mame rpeci!!!jake vsechny skodlive latky mame aby mohl najit neeekdy pricinu njn a urinoterapii nedelam neni mi to prijemne ale podle me to pomaha!!!
šmoulinka
le@ tak ted sem docetla dalsi vas prispevek...jakoze ti lidi co utraceji tisice za leky sou voli???proboha to maji sedet na ******* jen tak civet??k cemu jim ty penize sou dkyz nejsou stastnii ???k cemu je takovy zivot,\,,??oki nevim kolik vam je ale tak trebas ve40 mit paruku trebas je to prijatelnejsii enz sedet s holym zadkema mit apruku v10!!!!letech!!!!!myslite ze ti rodice ty penize davaji neradi predstavte si ze vase dite enma vlasy!!vite co to musi byt pro toho rodice,???ja envim sem jeste mlada abych si rpedstavila jake ale urcite strasne:D a kdyz jste z chude rodiny ja z ni nejsem ale i dkybych byla chuda delala bych cokoli rpoto kdekoli abych byal zdravaa...joa kazdy ty penize nevali do farmaceutiky"!!!ale trebas co rpirodni aparaaaty ty sou totiz100000x drazzsii a taky proto ze pouze nelecii!!jako to dela farmaceuticky prumysl ale mnohdy i vyleci!!!!
Mirek
Dany
diky, ale to akne nema zase tak hrozne, nekdy ho ani nema, spise se ty vlasy hodne masti, skoro kazdy den, takze si take myslis, ze pokud ma nekdo mastne vlasy, nemuseji padat z toho, ale muze to byt necim jinym, treba tema hormonama. Kouty se ji nedelaj, pouze se ji trochu zvetsuje pesinka.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Zajímalo by mě kolik je u nás plešatých žen

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019