Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zhoršující se padání vlasů

Autor Zhoršující se padání vlasů
efsnobody
Asi před dvěma měsíci jsem si všimla, že mi začaly víc padat vlasy. Projížděla jsem internetem a nenašla jsem nic co by odpovídalo mýmu problému. Proto jsem se obrátila na gynekologii. Doktorka mi řekla, že to určitě nemůže být antikoncepcí, ikdyž mi každý tvrdí, že ano. Dokonce i v letáčku u antikoncepce je to napsáno. Ale přesto jsem si nechala předepsat lepší antikoncepci, která by neměla tak zatěžovat tělo (prý). Ale asi po týdnu jsem se začala hodně bát a tak jsem volala své endokrinoložce, ale ta mi taky vyvrátila to, že by to mohlo být hormóny. Tak jsem se objednala na kožní a tam mi doktorka předepsala takovou vodičku..Vypotřebovala jsem celé balení asi za dva týdny, ale výsledek žádný. Vždycky jsem měla krásné husté vlasy a teď už mám jen malý ocásek. Fakt se bojím co bude dál. Prosím poraďte. Předem díky za odpovědi.
ivet922
No jestli si to vodičkou myslela Alpicort,tak ti to mělo vydržet podstatně dýl.A po 14 dnech nemůžeš vidět výsledky.Padání a následná léčba je běh na dlouhou trat a chvíli to trvá než se vše upraví.Co jsi měla za HAK?Některé nesnesou žádnou HAK.Zkus jít k obvodákovi at ti vezme krevní odběry.Můžeš mít málo železa,zánět v těle a atd.
efsnobody
Jj je to alpicort. A v příbaláku je napsáno, že se to má užívat 1-2 týdny.. Jsem objednaná na endokrinologii na odběr krve, ale až za dva týdny.. Měla jsem HAK dienille a teď jsem přešla na Jangee.. S těmi doktory je to k ničemu. Když člověk potřebuje hned, tak musí počkat minimálně dva měsíce, a když jsem byla na gynekologii, tak mě skoro seřvala za to, že si myslím, že je to antikoncepcí.. Ale stejně si myslím, že je to určitě tím, ikdyž mi všichni doktoři tvrdí, že ne.. Od té doby se mi taky dost mastí vlasy a taky mám lupy a vlasy si myju denně.. Jinak díky za odpověď..
ivet922
Já jsem měla taky Dienille ale přešla jsem na Lunafem.Jaksi mi vadila.Pak jsem vysadila a hnus.Objevila se u mě seb.dermatitida.Lupy,maštění vlasů obličeje.Tak jsem si nechala napsat Minisiston,který jsem měla před Dienille,ale slabota.Tak mi gynekolog doporučil Bonadea.Je silnější a levnější než Jeanine a přitom obsah hormonů je stejný.Já mám naštěstí výborného gynekologa i kožní.Ale že mi trvalo než jsem je našla.Je s těmi doktory fakt kříž.Některým je úplně šumák,že člověk má problém.Jedna kožní mi dokonce řekla,že si mám šetřit na paruku.Koza jedna.Bojuju jak můžu.Každý dobrý den za to,že mám aspon něco na té hlavě.Zkus najít jiného gynekologa.Jestli máš v okolí možnost.Já jezdím ke kožní 30 km.Ale stojí to za to.
efsnobody
Jo to asi budu muset změnit. Jako, dobře chápu, každý někdy prostě nemá náladu, ale jakým tónem semnou mluvila, jakobymi naznačovala, že jsem uplně blbá, když si myslím, že vypadávání vlasů je z těch hormonů.
Už aby to skončilo fakt... Jenom se podívám na zem, na polštář, na postel, do koupelny, prostě všude vlasy.. Člověk má pak na celý den zkaženou náladu.. A ještě když vidím kolem sebe slečny, které mají překrásné kučeravé vlasy, podívám se na svoje a je mi do breku...
A ještě by mě zajímalo co bude až budu mít ty výsledky.. Určitě mi řekne ať vysadím antikoncepci, ale to se můžu s vlasy rozloučit na dobro..
buggg
Maca111
JAhoj lidicky. jak jsem už psala v předchozí diskusi. nechte vodičky a šampony být, musí se to vyživit ze vnitř. zkuste taky Perfect Hair, koukala jsem co obsahuje a je to nějaký metionin a opravdu mi to pomohlo.po měsíci to poznáte.


Reklama, smazat.
Výrobek nekupovat - seriozní produkt nemá potřebu se takto zviditelňovat.
Andrejuška
Nesmíš se tak nervovat! Snaž se být víc v klidu a jíst výživné jídla, taky hodně pij a dělej si zábaly. Kup si v lékárně šampon na padání vlasů a když tam budeš, tak si kup ještě donnu hair. Taky jsem měla problémy s padáním vlasů a tohle mi pomohlo, tak ti to snad taky pomůže. Za vyzkoušení to určitě stojí.
znalec
Tvoje doktorka je mimo. Mně padaly vlasy děsivým tempem od května. Antikoncepci Lyndinette (nebo nějak tak) jsem používala asi 8 měsíců. Pořád se mi nechtělo věřit, že by to způsobila antikoncepce (nebo spíš její změna, předtím jsem používala jinou, bezproblému), takže jsem nakoupila všelijaké vody a vitamíny, ale nic z toho nepomohlo. V sprnu jsem HA tedy vysadila a do 14 dnů mi padat přestaly. Moje máma mi to říkala celou dobu, ona sama měla problémy s bolestí hlavy, když ji brala. Ted nic nebere a bolesti zmizely. Škoda, že jsem ji nevěřila.
Být tebou, zeptám se v rodině, jestli tvoje máma (babička, sestra) měly nějaké problémy při užívání. Bohužel, co jsem četla na netu, tak většině holek se po vysazení HA padání vlasů spíš rozjede, než zastaví.
HA není nic dobrého, já sama jsem vyzkoušela 3 druhy. Každá změna k horšímu. Při první změně se mi rozjely bolesti břicha při 7denní pauze (předtím mě břicho nebolelo). Nepomohl ani návrat k původní bezproblémové HA. Třetí změna antikoncepce na nízkohormovou Lyndinette dopadla jak jsem psala. Tím nechci říct, že příčinou je vždy HA, ale rozhodně to není tak, jak říkají někteří gynekologové.
efsnobody
Takže čím bych začla.... Byla jsem na spoustů testech a taky se koukali na moje vlasy pod mikroskopem. A výsledek? Moje kořínky prý nevypadají jako kořínky, ale jako roztřepené bílé zakončení .. Toho už jsem si všimla předtím, ale nějak jsem to neřešila. No taky mi doktorka řekla, že bych tam mohla mít nějákou infekci a taky mi znovu předepsala alpicort a ještě nějáký líh nebo co, na který si mám den počkat...No a pak jsem byla na krev u mého obvodního a o den později jsem se dozvěděla, že mám hodně špatnou krev a že jsem dost chudokrevná, tak mi dali spoustu prášků.. Ptala jsem se na kožní jestli to může být zapříčiněno i tou anémii a ona řekla, že ta antikoncepce, ta anémie a to barvení vlasů na tmavo tomu všemu přispěly a takhle to dopadlo.. Ale teď hledám způsob jak si dobarvit ty odrosty jelikož jsem přírodně plavovlasá a barvím se na černohnědou už tak dva roky.. Takže jsem uvažovala nad hena barvami, ale fakt nevím, bojím se toho.Vlasy jsem si nebarvila už tak tři měsíce a vypadá to fakt hrozně.Lidi se mi smějou, že mám "šediny"...Tak nevím, má s henou někdo zkušenosti?
Sarule
Když už jste to vydržela 3 měsíce s odrosty tak se vykašlete na lidi a nechte to odrůst...jde Vám o vlasy, já bych asi neriskla ani hennu, radši...
efsnobody
Mno já právě našla zcela přírodní barvidlo, které by mi mělo trošku pomoct jak od toho padání tak od lupů a mastných vlasů.. Ptala jsem se na těch stránkách a popsala jsem jim svůj problém a oni mi napsali, že ten přípravek je spíš něco jako maska na vlasy a taky má regenerační účinky na kořínky. Doporučili mi ho a napsali mi, že ať si k tomu koupím šampon s henou. Prý mi to kořínky pomůže zregenerovat a budou vypadat zdravě a začnou více růst ,když si budu barvit vlasy tím přípravkem a zárovem mýt tím šampónem. Tak uvidím ... V každém případě už si nebudu barvit vlasy normálníma barvama, ale jedině tím..
Saryana
Zdravím, asi před 6ti měsíci jsem měla naprosto stejný problém, že mi extrémně začaly padat vlasy, zpanikařila jsem, jelikož mi nikdy nijak moc zvlášť nepadaly a taky mám hustou hřívu... Po přečtení pár recenzí jsem začala brát vitamíny GS ELADEN ( 2-3 tobolky denně ) a musím říct, že po těch 4 měsících jsem zaznamenala velké pozitivní změny ( hlavně jsem věřila, že mi to pomůže, takže určitě je třeba pozitivní přístup a věřit na zázraky.) Vlasy mi přestaly extrémně padat, jen to, co člověk vyčeše, vlasy si normálně barvím a standardně o ně pečuju.. Dokonce mi po těch vitamínech začaly růst nové vlasy, takže mám teď hromadu podrůstků. Tyhle vitamíny skutečně podporují růst nových vlasů, jsou dobré i na pleť. Důvodem proč mi začaly padat vlasy - mám zpomalenou funkci štítné žlázy, což jsem zjistila až po testech. Takže bych určitě doporučila navštívit lékaře, aby ti udělali odběr krve na štítnou žlázu, ledviny.. prostě komplet vyšetření a začala tento problém řešit vnitřně, mazání vodiček a masáž hlavy to jistě podpoří, ale dle mého názoru by se tento problém měl řešit především zevnitř. Hodně štěstí a pokud se rozhodneš pro vitamíny, ráda bych pak věděla, zda ti taky tolik pomohly jako mně...
lenaj
Já používala pravidelně biosil a padání se mi zlepšilo, nevím jeslti to byla "náhoda" nebo to opravdu tak zabírá, protože to není vůbec drahé.. mylsím, že by to stálo za zkoušku
Kikina666
Biosil mi moc nezabral, spíš teda vůbec. Dříve jsem si myslela, že mi padaly vlasy, ale to co jsem zažila teď za poslední dobu, to bylo teprve padání, a to vše z nervů. Okamžitě jsem utíkala ke kadeřnici a zkrátila konečky a začala jsem brát donnu hair. Jsem ráda, že jsem si ji koupila, protože nervy stále pracují, ale vlasy už nepadají.
janno
Lenaj: kolko tabletiek biosilu ste bral, jednu-dve? a naraz ,alebo na dva krat?
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zhoršující se padání vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017