Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zkrácení délky vlasů na určitých místech (ne vypadávání)

Autor Zkrácení délky vlasů na určitých místech (ne vypadávání)
lloyd
Zdravim, přečetl jsem si zde mnoho různých článků, příběhů a názorů a snažil se najít odpověď na můj problem nebo to není problem, ale spíš věc o který bych se chtěl něco dozvědět.
Zhruba před rokem se mi ze dne na den zkrátila délka vlasů na určitých místech (lehce nad ofinou, a lehce vzadu) nic vážného. Myslel jsem si, že jsem si je odpálil žehlením, kadeřník se domníval, že jsem na těch msítech nechal delší dobu žehličku na vlasy a tudíž se mi to spálilo. Nekladli jsme na to velký důraz s tím, že to po půl roce doroste (mám vlasy zhruba 8-9cm dlouhé a na poškozené ploše byly vlasy dlouhé cca 3cm). Měsíce plynuly a vlasy na těch místech ne a ne dorůst, ptal jsem se ho jestmi mi to tam nezastříhává omylem a bylo jasný že ne, prostě ty vlasy na těch místech už nerostou do větší míry).Vzadu je to teda už ok ale ofina trpí. Nevím jak je to možné. Četl jsem zde, že tu někdo podobný problem měl, ale spíše se tam pak zabýval plešatostí atd. Mě by zajímalo jestli někdo neví z jakých důvodů se to děje, co by to mohlo způsobovat a jak by se to dalo napravit.
Je mi 20 vlasy mám ok, nějaký kouty ale nikdy jsem s vlasy problem neměl. Prostě vlasy ok ale na jednom místě je mám už přes rok kratší než jinde.

PŘEDEM DĚKUJI ZA NÁZORY A RADY
sexyy
Kámo, tady je 90% lidi skoro plešatá a ty tu resis "problem" se zkracenymi vlasy na maly casti tvy hlavy.
Myslim, ze te tu sežerou
lloyd
to mas asi trochu pravdy ale psal jsem ze to neni nejaky velky "problem" jen jestli se tu nahodou nekde s necim takovym nesetkal.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zkrácení délky vlasů na určitých místech (ne vypadávání)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019