Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Ztenčení vlasu

Autor Ztenčení vlasu
tyna228
Všimla jsem si na mých vypadlých vlasech, že jsou zvrchu tenčí než vlasy přispodu. Nemůžete mi někdo poradit co s tím? Nebo čím je to způsobeno?
tyna228
Asi jsem se špatně vyjádřila.. právě je to špatně, protože nové vyrůstající vlasy jsou tenčí než ty starší vlasy.
uasf
Člen romana2 je taková empatická duše, s každou tvoji radou by si tady mohl každej hodit lano. Ani se mi nechce věřit, že jsi skutečně žena.
uasf
Já se snažim dost a fotodokumentuju.... jen se snažim o přírodní cestu, takže to neni tak, že bych nic nedelal a kdyz uz je to v hajzlu tak čekat na spásu... ale proste nekdy je člověk v takovym stavu, že i když vidí výsledek tak jestli to jeho snažení neni zbytečný protože neví jestli neco náhodou neni nevratny proces a progres by pak ani nemohl nastat, že by to bylo v takzvanym mrtvym bode jestli mi rozumis. Proste aktualne zarostly vlasy tam kde nebyly skoro vsude cca uz je to šesty mesic co se snazim. Takže můj výsledek je že z holých míst nejdřív rašilo tenoučký vlasy teď se mi zdá že jsou silnější protože si když si přejedu hlavu rukou tak proste cejtim jakoby kartáč (jsem vostrihanej na 1 cm) že ty vlasy mám hustší.
Tak nevim ten rustovy cyklus a jeslti je ten 6 mesic na tenhle progres dobry nebo je to pomaly chapu ze clovek je individualni tak snad doufám, že za další měsíce budou ještě silnější a nakonec by už mohli začít pigmentovat jestli to vubec lze obnovit tu pigmentaci což me děsí. No a nekde vyrostly i tmavy vlasy tak předpokládám že to jsou vlasy ktere vypadly jako posledni a nebyly jeste tak poškozeny... sory za tak dlouhej post
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Ztenčení vlasu

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019