Zdravá prostata=zdravé vlasy - Diskuze Více vlasů.cz (1)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Zdravá prostata=zdravé vlasy

Autor Zdravá prostata=zdravé vlasy
Tong
V poslední době jsem si všimnul, že opravdu existuje velmi přímá souvislost se zdravím prostaty a zdravím vlasů. Podařilo se mi speciální dietou potlačující candidu spolu s masážemi prostaty a cvičením Tabata zahustit vlasy do množství a kvality, které jsem měl naposledy někdy v 15 letech. Nikdy dřív mě vůbec nenapadlo, že bych mohl mít nějak zhoršenou funkci prostaty až v poslední době jsem si uvědomil, že spolu se zahuštěním vlasů se u mě obnovily (přesněji řečeno posílily) dvě funkce náležející prostatě: délka výstřiku a množství ejakulátu. Ještě před rokem délka výstřiku byla u mě sotva 5 centimetrů a množství ejakulátu bylo jen velmi malé, jen pár kapek. Myslel jsem však, že dlouhé výstřiky a objemný ejakulát prostě patří jen k pubetě a jejich oslabení přirozeně patří k mému věku. Teď vím, že jsem se mýlil, byl to první příznak oslabení prostaty. V současnosti totiž díky dietě a masážím mám opět délku výstřiku přes jeden metr a objem ejakulátu jsem naměřil 7 mililitrů, což je velmi slušný výsledek i na pubescenta! Zkuste se zamyslet, jestli opravdu máte prostatu stoprocentně v pořádku, protože jak jsem zjistil na sobě, první oslabení tohoto orgánu vůbec nebolí, ani nemusíte často na záchod, jak se traduje, první příznaky jsou "jen" množství spermatu a délka výstřiku. Ze zvědavosti se chci zeptat ostatních. Nezačaly Vám vlasy padat právě v době, kdy se zmenšovala délka výstřiku a množství semene? U mě to tak jednoznačně bylo.
Acid
Ne nezačly. Jinak masáže a pravidelný styk (ne příliš častý) jsou na prostatu to nej, udržují ji v kondici, prokrvují, změkčují. Délka výstřiku může být ovlivněna posílením svalů pánevního dna, množství ejakulátu např. cvičením, sexuálním podnětem, stylem stimulace v neposlední řadě psychickým stavem. Sám jsem s prostatou měl problémy, nepřeju nikomu. Měl jsi ji prostě oslabenou, třeba nedokrvenou (sedavý styl), ztvrdlou...masáž tomu pomohla, zkus ještě posilovat pánevní dno. Horší je, když se ti v ejakulátu objevují různé nažloutlé útvary, má divnou barvu a složení a nejhorší když tě po ejakulaci pálí. To pak taky dostřik nic moc + zánět masážema nevyženeš. Shrnu to, u mně to stříká pořád stejně, pořád stejné množství a vlasy řpadají a to tu a tam masíruju též.
Márty
Tong
Ze zvědavosti se chci zeptat ostatních. Nezačaly Vám vlasy padat právě v době, kdy se zmenšovala délka výstřiku a množství semene?

Tong, u mě to bylo taky přesně tak!!! Vlasy mi nejvíc začaly padat právě v době, kdy se mi zkracovala délka výstřiku!!!Acid
zkus ještě posilovat pánevní dno

Acid, můžeš prosím popsat cviky pánevního dna? Často se to doporučuje ženám, ale o mužské verzi cviků pánevního dna slyším poprvé.
Acid
Márty

Ideálně sedět, rovná záda, být uvolněný a soustředit se na ten sval (jak když přerušuješ močení)....zatahuješ a povoluješ....zatahuje se i zadek trochu. Třeba uděláš 20x a pokaždé na vteřinu vydržíš zatlej (nebo co ti sedne)...kolik sériíí uděláš je na tobě.
indian
Tong
Souhlasím s tebou. Podle mě padání vlasů způsobuje oslabená prostata. Je pravda, že za poslední tři roky se mi délka výstřiku zmenšila na minimum a množství ejakulátu se změnilo na nepatrné množství. Jak dlouho provádíš masáž prostaty? A vůbec, jak si na tom teď?
sexyy
Zdar, pridavam se, vlasy zacaly padat kdyz se mi zmensil vystrik a jeho objem.
Richard
Ztráta výstřiku a snížení množství ejakulátu se objevily i v mém případě v době, kdy jsem začal plešatět. Myslím, že to tak je u všech předčasně plešatějících mužů. Na to nejvíc pomůžou pravidelné masáže prostaty a cviky svalů pánevního dna. Pak se obnoví jak výstřik, tak i vlasy. Nutná je rovněž úprava stravy a neuškodí tabata, která má pozitivní vliv na hormony.
Joffrey
U mě se teda výstřik mění s četností ejakulace samozřejmě, ale když je četnost menší, tak je výstřík normální a s objemem je to právě naopak Ono by to taky mělo odpovídat, vysoké DHT - větší objem ejakulátu, nemám pravdu? Proto je taky jeden z vedlejších účinků finasteridu snížení jeho objemu.
Co ale určitě pozoruji jako změnu oproti dřívějšku, je tlak při močení, i když mám močák plný a tak tak stíhám na záchod, tak proud moči je překvapivě někdy naprosto bez tlaku.
JiriDosly007
U mě by to (ač jsem o tom nikdy příliš nepřemýšlel) v podstatě taky odpovídalo. A podle toho, co jsem se tady (i jinde) dočetl, je jedním z nejlepších řešení masáž prostaty a semenných váčků.

Ale jak ji provést? Jaké jsou jiné ("heterose xuální") možnosti krom přítelkyně?
Richard
Souvislost prostaty a vlasů nejenže nelze zpochybnit, ale dá se i logicky prokázat u mužů, kteří mají vlasy vypadané nerovnoměrně (na jedné straně víc, než na druhé). Špičkový odborník na vlasy v Německu mi dal nahlédnout do studie, která prokázala, že prostata je křížově spojena s vlasy, takže když jsou vlasy víc vypadané na pravé straně, tak prostata a semenný váček jsou zvětšené ne levé straně a naopak. Ale pozor. Neznamená to, že když padají vlasy, tak musí být prostata zvětšena do velikosti melounu, jedná se jen o mírné zvětšení, které většina urologů může klasifikovat jako v normě.
Asta
Pozoruju to same jak panove v tomhle vlakne. Ubytek vlasu se snizovanim delky vystriku az skoro k zadnemu vystriku. Zkusil jsem teda tu masaz. Vysledek skoro neuveritelny. Masaz jsem si udelal rano a vecer se delka vystriku zvetsila z nekolika centrimetru skoro az na metr. Zvetsil se i objem. Doufam ze to bude mit stejne blahodarny ucinek i na vlasy.
Wazza
Jak ta masáž probíhá?
Asta
Pohledej v googlu "masaz prostaty"
Neporazitelný
Tak pánové je tu ještě někdo, kdo tuto praktiku provádí? Zdá se to celkem logické, na pár stránkách jsem se dočetl, že to opravdu má vliv na vlasy, ale musí se také masírovat semenné váčky.
Márty
Neporazitelný
ale musí se také masírovat semenné váčky.


Pár masérek už dnes techniku masáže semenných váčků ovládá. Přímo o tom píše na svých stránkách tato masérka:
http://masaz-prostaty.webnode.cz/
Neporazitelný
Márty :
Už chodíš na masáže ? Chtělo by to, aby to někdo prubnul a pravidelně přispíval. Jo jinak dobrá stránka, záčá to pěkně do sebe zapadat.
Acid
Márty

A je to pěkná ženská? Jinak se to dá v pohodě zvládat i z pohodlí domova...
Berrusenka
Hmm, tak teda nevím. Můžu Vám poradit, co pomohlo mně při padání vlasů po porodu, to ano, ale pokud jde o souvislost s prostatou a délkou výstřiku, či kvalitou semene, tak to s vámi nebudu souhlasit. Můj manžel je více méně bez vlasů, ale s prostatou problém nemá. Výstřik, podle toho, co můžu soudit z pohledu ženy, má v pořádku, intenzitu taky a kvalita je také v pořádku, protože máme dvouletého chlapečka.
Mně pomohly bylinky, tak pokud Vás to zajímá, tak jsem k dispozici.
migel

Asta
Pozoruju to same jak panove v tomhle vlakne. Ubytek vlasu se snizovanim delky vystriku az skoro k zadnemu vystriku. Zkusil jsem teda tu masaz. Vysledek skoro neuveritelny. Masaz jsem si udelal rano a vecer se delka vystriku zvetsila z nekolika centrimetru skoro az na metr. Zvetsil se i objem. Doufam ze to bude mit stejne blahodarny ucinek i na vlasy.

Jezis,nezlobte se,ale to je hovadina..
Neporazitelný
Migel:
Je jasný, že tvůj komenář, k tomu co napsal Asta je oprávněnej. Je to blbost. Ale nezabývejme se tady kravinami. V semenných váčcích je uložiště DHT a nějakých škodlivin, při pravidelných masážich by mělo DHT projít krví a neukládat se ve skalpu. Navíc masáže by měly vyrovnat hladiny hormonů v těle a k tomu zlepšit libido.
Neporazitelný
Ještě jsem se dočetl, že lidem zesláblo ochlupení na těle, které je taky ovlivněno DHT, ale narozdíl od vlasů na ně funguje opačně. Některým uživatelům finasteridu při delším používání ochlupení zesílilo. Z toho vyplívá, že fin ovlivňuje fungování hormonů v těle daleko více než si veřejnost uvědomuje. Kdyby měly masáže jenom zastavit padání vlasů, tak jo TO, co značné množství uživatelů chce.
Asta
No neverte mi chlapci ale je to tak taky jsem tomu nemohl zprvu uverit...asi vam vase predpojatost nechce dovolit strkat si neco do zadku ale v tom pripade sem nelezte...a nejake ucinky na vlasy, byt treba jenom male, to ma protoze proridle mista ve vlasech se mi vratili do puvodniho stavu....v dorustani vlasu moc neverim ale uz jenom tohle si myslim ze je uspech
rakip
Tak,jak to tu čtu mně nikdy nenapadlo spojovat vlasy s prostatou,ale asi to bude pravda.Jak začal problém s prostatou me zřídly vlasy a erekce taky poklesla.Kámoš mě poradil ať jím nať z petržele a ono to pomohlo a já teď k tomu ještě piju na lačno olivový extra panenský olej a 4 x dnně lžičku medu,hlívu ustřičnou a večer červené víno.Vlasy dorostly a erekce super i výstřik dostatečnéj.
Márty
rakip
Tak,jak to tu čtu mně nikdy nenapadlo spojovat vlasy s prostatou,ale asi to bude pravda.Jak začal problém s prostatou me zřídly vlasy a erekce taky poklesla.Kámoš mě poradil ať jím nať z petržele a ono to pomohlo a já teď k tomu ještě piju na lačno olivový extra panenský olej a 4 x dnně lžičku medu,hlívu ustřičnou a večer červené víno.Vlasy dorostly a erekce super i výstřik dostatečnéj.


Nať z petržele může být na prostatu dobrá, i ten olivový olej. S tím medem ale moc nesouhlasím, dost se jeho léčebné účinky přeceňují, ve skutečnosti med silně podporuje plísně v těle, z jistého hlediska je prý horší než obyčejný cukr. Ja jíš tu nať peržele? Já ji do sebe nemůžu dostat, protože je hnusná a navíc plná hlíny (i když ji vyperu).
Acid
rakip
Jak začal problém s prostatou me zřídly vlasy a erekce taky poklesla.Kámoš mě poradil ať jím nať z petržele a ono to pomohlo a já teď k tomu ještě piju na lačno olivový extra panenský olej a 4 x dnně lžičku medu,hlívu ustřičnou a večer červené víno


Opravdu si myslíte, že nať z petržele, lžíce extra virgin a ostatní "pochutiny" vyléčí zvětšenou nebo zanícenou prostatu? Navíc víno prostatu dráždí, stejně jako káva a tvrdý alkohol, zejména když se nezapíjí vodou....To jsou rady babky kořenářky, nic víc
rakip
No já tu nať jím jen tak otrham ji a požvéjkám,taky mě nechutná,ale když pomáhá.S tím medem včera mně kámoška říkala,že medem lečí dost věcí dokonce,že měla problém s frndou,tak si ho dala i tam a bylo po problému a préj to poradila i své známé a pomohlo to i jí,med totiž ničí bakterie léčí i žaludeční vředy a mnoho dalších věcí sucho v ústech a suché rty.Ale nutno dodat,že jsem si naordinoval i léky nizoral ten ničí plísně a baktérie ve střevech a stím je pak léčená i prostata.No nikomu nevnucuji svou léčbu,ale mě to pomohlo.K lékaři chodím jen když potřebuji něco podepsat alespon,tak mě to bylo z jejich strany řečeno.
rakip
No,ale dá se to i tak,že použiješ odšťavňovač a mužeš k tomu pridat pak cokoliv aby to mělo lepší chuť.Například odštavníš tu nať petrželovou a dáš to do 100% rajské šťávy,ta jak známo je taky prevence proti rakovině prostaty.
indian
Rakip
Kolik prosím tě té petržele sníš?
rakip
Když ji jím v celku,tak asi hrst v odstavnovači aby toho bylo aspoň tak pul decilitru.Možná jak tak koukám bych to měl víc rozvést,to se dá a to taky dělám přidávat i do jídla,kdo má rád polívky tak není co řešit nasekanou ji tam až nakonec mužeš dat hafo do pomazánek prostě všude kam to jde,do rýže,je to jen málo z toho co jsem tu psal,on totiž libeček ma ten saméj učinek stím že ještě ničí bakterie v močové trubici.Nejsem léčitel a ani si na něj nchci hrát,ale i pohanka má spoustu učinéjch schopností.
kokotar
Rakip

jdes si za svym, fandim ti.
. 1 . 2 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Zdravá prostata=zdravé vlasy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022