Účinek minoxidilu - Diskuze Více vlasů.cz

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Účinek minoxidilu

Autor Účinek minoxidilu
fbx16
Ahoj,

jen se chci zeptat těch, co o tom něco vědí nebo zkusili. Pokud bych si dával minox na postižená místa, neohrozím si tím i vlasy jinde (tedy tam, kam bych ten minox vůbec nedával).

Ještě by mě zajímala jedna věc, píše se tady, že (u 5%) nejsou vedlejší účinky u Spectralu, ale u Rogainu jsou, jak je to možný, v obou je přece 5% minox, který ty vedl. účinky způsobuje, ne?

Díky za odpovědi
fbx16
Obyčejnej kluk

Díky. Tak asi objednám nějaký ten Spectral, problém mám v tuto dobu "jen" s kouty (a nejsou zrovna malé), navíc jedna strana horší... Za zkoušku nic nedám.

Jinak tady jsi psal, že jsi to objednal z té stránky a došlo to. Můžu se zeptat kolik sis toho objednal na kusy a jak jsi to zaplatil?

A co nějaký tvůj stav vlasů (fotka by nebyla?), škoda že tady neni moc silná komunita, najednou to upadlo se mi zdá... poslední dobou jsi se tu objevil a dáváš tu rady.
fbx16
před začátkem školy
Před začátkem jaké školy? Střední? Vysoké? V té době jsem měl vlasů na rozdávání Během výšky asi začaly padat a v té době jsem si toho nijak moc nevšímal a nic s tím nedělal.

S tím placením kartou nějak nevím, ještě nikdy jsem takhle neplatil, aby si náhodou nestrhli i někdy něco příště bez mýho vědomí Moc tomu nevěřím, ale tak protože na kartě moc peněz nemam, tak mi asi nic jenýho nezbývá a jak budu mít peníze, taky si to objednám. Já jenom aby nebyl nějaký problém s doručením, kdybych třeba vzal tři najednou...
fbx16
Obyčejnej kluk - jo díky za info. No nějak mi nejde do hlavy, že píšeš že máš vlasů dost, ale přes to trávíš času dost tady na fóru a z jiných příspěvků jsem vyčetl, že toho používáš plno. Aby se tím zabýval člověk, co nemá problémy ani s kouty, to mi přijde trochu divné...

No každopádně neví někdo (nevěděl bys ), jestli kdybych třeba objednal z amazon.co.uk 10% minox, jestli mi dojde normálně sem k nám, do ČR? Jestli mi ho nikde nezabaví atd...
andree006
Ahojte,
ma niekto skusenosti s Minoxidilom od Kirklandu ?
Dik.
janno
Mam a celkom dobre, mesiac som na neocapile a som zhrozeny z vypadku (((
fbx16
A jaký používáte minox? Kolika procentní?

janno - máš výpadek? Kam jsi minox aplikoval? Po Neocapilu (2%)?

---

Nevítě někdo jak je to s tím objednáním víceprocentního minoxu (10% / 12.5%) nebo kde ho koupit?
janno
Nie po neocapile, cakam na zasielku kirklandu tak som si zatial kupil neocapil,ale asi je slaby
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Účinek minoxidilu

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022