Vytrhávání vlasů - metoda profesora Chrise Masona - Diskuze Více vlasů.cz

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vytrhávání vlasů - metoda profesora Chrise Masona

Autor Vytrhávání vlasů - metoda profesora Chrise Masona
Newman90210
Čau kolegové, už jste narazili na tuhle metodu? Co si o tom myslíte? Máme tu nějaké odvážlivce, kteří by provedli experiment? (nemám 5 příspěvků, tak nemůžu vkládat odkazy. Zadejte si titulek do Googlu a hned první odkaz je zpovědnice, kde o tom někdo psal).

Já jsem těm komentářům vůbec nevěřil. Říkal jsem si, že je to asi nějaký vtip a ty kladné ohlasy jsou nějak zmanimulované, nebo co já vím. Ale jak tak projíždím net, tak se o tom v tomhle roce fakt začalo dost psát. Možná na tom něco je, kuci! Já mám osobně lepa to zkusit, ale kdyby se tu sešlo vícero kladných recenzcí, tak jdu hned do toho..
Kakabus
Dobrý den pordi mi nekdo?Mam takovy problem vytrhavam si vlasy i s kořínkama a vlasy mi zředly porostou mi jeste?
Kakabus
Dobrý den pordi mi nekdo?Mam takovy problem vytrhavam si vlasy i s kořínkama a vlasy mi zředly porostou mi jeste?
Richard
Tahle metoda jednoznačně funguje, jsou na to i ověřené výzkumy. Při vytrání slabých vlasů se aktivují během regenerace kmenové buňky a narostou pak vlasy silnější a hustější. Naprosto nejlepší je zkombinovat depilaci tenkých vlasů s dárcovskou urinoterapií nebo aspoň s užíváním sušených bobulí saw palmetto, aby se během regenerace vytržených vlasových kořínků eliminoval vliv DHT na minium.
Newman90210
Richard: No jo, ale četl jsem, že aby to fungovalo, musí se vytrhnout určitý počet těch vlasů (snad kolem 200?). Takže nevím, jaký to má efekt, když si člověk vytrhne třeba 20 Kéž by se tu ozval někdo, kdo s tím má zkušenosti. Celkem se toho bojím
Richard
Newman90210
Richard: No jo, ale četl jsem, že aby to fungovalo, musí se vytrhnout určitý počet těch vlasů (snad kolem 200?). Takže nevím, jaký to má efekt, když si člověk vytrhne třeba 20 Kéž by se tu ozval někdo, kdo s tím má zkušenosti. Celkem se toho bojím


To je pravda, je potřeba vytrhnout minimálně několik set vlasů, aby se aktivovaly kmenové buňky. Ideální je vytrhat celou plochu, na které jsou oslabené vlasy. To je většinou celý vršek hlavy, což obnáší zhruba 20 000 až 30 000 vlasů. S depilačními páskami to zvládneš v pohodě během pár minut. Garantuji Ti, že vlasy, co narostou na depilované časti hlavy budou silnější a hustější.
MickHall
Loni se objevilo dost článků o tomhle výzkumu: "Organ-level quorum sensing directs regeneration in hair stem cell populations" (nemůžu dávat odkazy, ale je to dobře dohledatelné)
Bylo to na spoustě webů jako nový způsob léčby plešatosti. Zaměření ale bylo trochu jiné a vlasy (nebo spíš chlupy) vybrali pro jednoduchost pozování a měření. Jde o to, že když se vytrhne dostatečné množství chlupů (testovali to na myších, někde na těle, ne na hlavě, proto píšu chlupy), které jsou blízko u sebe (signál se šíří přibližně 1 mm), tak dorostou vytržené a vyroste i víc chlupů v jejich nejbližším okolí a oblast celkově zhoustne. Zkoušeli vytrhávat 200 chlupů v různě velikých kruhových oblastech. Při průměru 2,4 mm vytrhali všechny chlupy z této oblasti a dorostly jen vytržené. Mezi 3 - 5 mm byly výsledky nejlepší, místo 200 chlupů dorostlo 450-1300 nových. Nad 6 mm už byly chlupy moc daleko od sebe a zase se žádné zhoustnutí nekonalo.

Takže vytrhávat všechny vlasy v oblasti asi nejlepší výsledky nepřinese. Navíc těm myším v té oblasti chlupy normálně rostly i předtím, takže je to trochu odlišný případ od řídnutí a vypadávání vlasů. Ale informace o 200 vlasech asi pochází původně z toho výzkumu.
Newman90210
MickHall: Zní to hodně podobně, no. To by bylo terno, kdyby po všech těch vodičkách, práškách a komplikovaných operacích bylo řešení ve vytrhání si pár vlasů
Myska4
Naco si ich akoze vytrhavas???
Vlásečnice

Tahle metoda je použitelná spíš jen pro muže. Žádná žena psychicky nezvládne vytrhat si vlasy a pak ještě chodit mezi lidi. Každopádně podle ohlasů ze zahraničních diskuzí to funguje moc dobře.
jolko
Môžem tie ohlasy zo zahraničných fór poprosiť? nejako sa mi tomu nechce veriť.
inkognito91

Tak toto je uz chore .... vytrhavanie vlasov zarucene nikomu nepomoze skorej si viac zla narobite nie ze je to aj bolestive ale ak cakate od toho pozitivny vysledok tak ste na omyle nech pise co chce kto chce toto neni riesenie ani z daleka.
Androidon
Tato metoda asi vážně funguje, ale nikdy jsem se k ní neodvážil, protože jsem měl strach, že vytrhané vlasy už by nemuseli znovu narůst. I když obavy jsou pravděpodobně zbytečné, protože spousta lidí na internetových diskuzích už to zkusilo a vlasy jim prý vždy narostly, navíc hustší a silnější.
jolko
Androidon, ešteže si tam dal to asi, lebo keby si o takejto sprostosti presvedčený...j
janadana
To mi připadá trošku padlé na hlavu - už tak mám vlasů málo a budu si je ještě vytrhávat? Radši ani nepřemýšlím, co by mi na to řekla rodina, když by mě viděla trhat si vlasy hi hi
snehulienka
Vytrhávať si vlasy? veď to je choréééé!
andreamila
Snehulienka ako pre koho zrejme
basty
Vytrhávať si vlasy? nikdy veď to je celé zle
Kyjat
Podle mnohých to funguje, ale vytrhat si zbytky vlasů vyžaduje kus odvahy.
Lebkoun
O této metodě jsem taky jeden čas uvažoval, protože výsledky co jsem viděl na netu vypadají velice dobře. A má to logiku, ničím jiným nelze aktivovat tak dobře kmenové buňky, jako vytrháním. Na podobném principu funguje dermaroller, ale vytrhávání je efektivnější.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vytrhávání vlasů - metoda profesora Chrise Masona

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022