Dárcovská urinoterapie! - Diskuze Více vlasů.cz (1)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dárcovská urinoterapie!

Autor Dárcovská urinoterapie!
Maty24
Čaute lidi, toto téma tu kdysi bylo a je už uzavřené. Věří tomu někdo, nebo má to tu někdo vyzkoušené? Pití ženské moči s výsledkem obnovy vlasů?
Richard
Já mám díky dárcovské urinoterapii dodnes vlasy. Tahle přírodní metoda je pravděpodobně nejúčinnější ze všech, ale nikdo na ni nedělá reklamu, protože urinu může mít každý zdarma od své partnerky. Nedá se to komerčně využít, k tomu lidé mají k urině často negativní postoj, takže se jedná o metodu skoro tajnou.
Maty24
A můžete mi napsat, jak přesně to praktikujete? Přesný návod (kolik, kdy a jak)? Rád bych to zkusil, ale pořád nevím, zda lidi, co to zkouší nejsou jen vtipálci. Nemá to vedlejší účinky? jak dlouho to provozujete? Díky...vážně bych to zkusil, kdyby to bylo vážně účinné. I fotky by byly fajn, kdyby nějaké byly
Maty24
Fakt se nikdo nechytnete? Chci to zkusit, ale nechci zdechnout a být někomu pro smích, že si ze mě vystřelil...
stupel1
Neviem ja by som to nedal
Apache
Maty24
Urinoterapie se skutečně používá dost dlouho na "léčení" různých neduhů a existuje i několik publikací na toto téma. Většinou se ale používá moč vlastní. O DU moc článků nebo publikací nenajdeš. Taky to, pokud vím, moc lidí nezkoušelo. Pozitivní výsledky hlásil jen Richard. Pak tu byl jeden borec (myslím, že Afro), který to zkoušel celkem dlouho (víc než rok), ale s nulovým výsledkem. Vtip to není a uškodit by ti to taky nemělo, pokud je dárkyně zdravá. Nepije se to každý den a jen menší množství, pokud vím. Pokud k tomu máš vhodnou dárkyni a vysloveně se ti to neekluje, jdi do toho. Aspoň tu přibude další relevantní názor. Nekombinoval bych to ale s finem.
Maty24
Nejspíše zkusím, ale nejde mi narozum, proč to nezkouší lidí víc a neni víc ohlasů.
Androidon
Dárcovská urinoterapie rozhodně funguje, vždyť je to i vědecky prokázané. Proč jinak by farmaceutické firmy tajně vykupovaly od žen jejich moč a vyráběly by z ní hormonální léky? Mnoho léků obsahuje ženskou urinu, ale je to součástí výrobního tajemství. Například jen v samotném Irsku vykupují farmacetické firmy tajně urinu od 36 000 žen:
http://www.irishtimes.com/business/innovation-in-y our-urine-1.683208
Maty24
No jo, ale co když ji nějak upravují? A jen tak je škodlivé? Toxické.
Apache
Androidon
Dárcovská urinoterapie rozhodně funguje, vždyť je to i vědecky prokázané. Proč jinak by farmaceutické firmy tajně vykupovaly od žen jejich moč a vyráběly by z ní hormonální léky?

Vědecky prokázané to právě není (to, že by pomáhala při AA). Ten článek, na který odkazuješ se týká moči těhotných žen, z níž se pak extrahuje hCG hormon, jež se používá k výrobě léčiv podporujících plodnost. Na jiném místě v článku se pak přímo říká, že neexistuje žádný vědecký důkaz o terapeutických účincích moči na obtíže, na které se používá v "alternativní medicíně". Takže být tebou, byl bych opatrný ohledně podobných tvrzení, že je to vědecky prokázané. Jestli to opravdu zabírá na AA zjistíme teprve, když to vyzkouší dostatečně reprezentativní vzorek plešounů.
ruzicka
Tiež som nikde nenašla, že by to bolo vedecky nejako preukázané. Ja by som na niečo takéto sa vôbec nedala. Podľa mňa to nemôže fungovať.
Maty24
Tak dnes zahájím, držte palce. Je tu někdo, koho zajímá průběh?
Maty24
Nikdo nezkouší??
Watewa
Ja som zvedavy ako dopadnes, tiez som s tym zacal cca vtedy ako ty ozvem sa ak by som videl zmenu
Maty24
Super. Já to zatím zkoušel jen asi 3x a pravidelně začnu příští týden. Tak se budem informovat. Jinak mi ztmavly vlasy po červené řepě a i byly lepší myslím
Maty24
Tak dnes jsem po odmlce zahájil a pojedu pravidelný režím dvakrát týdnem. Uvidíme zda je to takový zázrak, jak se píše
inkognito91

Maty24 : Len si viac zdravotne uskodis uvidis ale ak fakt veris ze to zabere tak vela stastia .... to ze to niekde pisu este nemusi znamenat ze to fakt funguje inak by plno ludi mali zas plno vlasov a bolo by to zname. To aj ja si mozem vytvorit webstranku a napisat tam ze pijem pravidelne chlor a ze od vtedy mam plno vlasov na hlave a vzdy sa najde niekto kto tomu uveri a skusi to ale nasledky asi nikoho nezaujimaju. Niesom proti tebe len sa ti snazim pomoct aby si nerobil nieco co pravdepodobne budes raz lutovat.Lebo niekedy ludia su tak posadnuty tym co chcu dosiahnut ze zabudaju na rizika co to obnasa.
Maty24
Inkognito: nemyslím, že bych si tím víc uškodil. Toto může jedině pomoci a nejen na vlasy. Nejsem blázen, který by kladl vlasy nad zdraví (proto jsem vysadil penester), ale pokud je šance, že něco zabere, jdu do toho. Nešel jsem do uriny jen kvuli jdnomu článku, ale kvuli mnohem více článkům a názorech na foru. Uvidíme, co se bude dít. Nicméně se dárcovké urinoterapie bojím nejméně ze všeho, co jsem na vlasy zkusil (minox, penester...)
Majkha
Maty24
nemyslím, že bych si tím víc uškodil. Toto může jedině pomoci a nejen na vlasy. Nejsem blázen, který by kladl vlasy nad zdraví (proto jsem vysadil penester), ale pokud je šance, že něco zabere, jdu do toho. Nešel jsem do uriny jen kvuli jdnomu článku, ale kvuli mnohem více článkům a názorech na foru. Uvidíme, co se bude dít. Nicméně se dárcovké urinoterapie bojím nejméně ze všeho, co jsem na vlasy zkusil (minox, penester...)


Podle toho, co jsem nastudovala, tak dárcovská urinoterapie je nejlepší léčba padání vlasů. A pokud je dárkyně stoprocentně zdravá a nebere hormonální antikocepci, tak nehrozí žádné vedlejší účinky. V té antikoncepci ale vidím problém, protože ji bere 90 procent žen. O dárcovské urinoterapii jsem taky jednu dobu uvažovala, ale nenešla jsem zdravou dárkyni, která nebere antikoncepci.
Maty24
Já už jsem docela unavenej a ze všech těch bojů o vlasy zoufalej. Toto je asi poslední záchrana. Ale nevím, zda můžu věřit v nějaké zatažení koutů, celkové zahuštění vlasů a další zázraky. Je pravda, že teprve začínám a jsem po dvou dávkách (tedy jeden týden terapie), ale nevím, zda mám mít naději. Dárkyni bez antikoncepce mám. Neni to ale uplně lehké. Když je organismus překyselený, skoro se to nedá pozřít. Budem muset víc dbát na dietu den před terapii. Myslíte si, že se vážně stane obrat k lepšímu?
Čtu si pořád články, jak manželům a partnerům dárkyň obrostla hlava novými vlasy, jak jim zhoustly atd. Tím se snažím povzbuzovat, ale i tak jsme na vážkách...
majerka
Maty24
skoro se to nedá pozřít


Dárkyně uriny by měla pít hodně tekutin, aby její urina byla poživatelná. Čím víc pije, tím lépe. Někdy se doporučuje, aby dárkyně pila šípkový čaj nebo kávu, protože tak její moč získá příjemnou chuť. A pokud i přesto má příjemce problém urinu vypít, lze ji aplikovat per rectum, tedy klystýrem. Dá se říct, že klystýr darovanou urinou je stejně účinný, jako pití uriny.
Maty24
Jeden den to bylo v pohodě úplně, ale naposledy děs. Zítra budedalší dáka, tak jsem dárkyni řekl ať jí jen zeleninu a uvidíme. A kafe se pít má? Jsem slyšel, že ne...s mlékem teda určitě ne.
Jsem hlavně zvědavý, zda to bude fungovat.
Maty24
Tak už to bude měsíc, co jedu pravidelně DU. zatím je to jak na houpačce mi přijde. Týden se mi zdaj vlasy super husté a pak je to zas slabší a světlejší. Nicméně jsem teď měsíc u moře, takže vlasy dostávaj zápřah od sluníčka a soli. Světlání bude určitě tím. Nicméně nějaké viditelné výsledky budou asi až tak kolem půl roku, takže uvidíme, zda je dárcovská urinoterapie tak zázračná, jak se často píše co ostatní?
Maty24
Chtěl bych aby mi vlasy zhoustly a kdyby se zatáhly ty škaredý kouty, bylo by to taky super. Vůbec nevím, co mám čekat. Pokud však lidi (články) nelžou, mohlo by se to stát
andreamila
Maty24
pokial a to clanky velmi rady zavadzaju...
Maty24
andreamila
je jich hodně...je potřeba věřit a uvidíme
Maty24
Takže po půl roce praktikování DU můžu říci, že nefunguje, naopak...přijde mi, že jsem se postupně trávil a vypadal hůř a hůř vrásky, špatná pleť i vlasy...
Romantyc
Maty24 a pouzival si jakou moc? Vlastni? Zenskou? Ranni? Vecerni? Diky za kazde info.
kuba1985
Zdravím,jsem tu nový a v jiném příspěvku už jsem o tom psal,na jaře jsem jel DU,a celkem to pomohlo,chci se podělit,třeba to někomu pomůže..přidám fotky..

pred
pred
po
po
Maty24
Ranní a ženskou.
. 1 . 2 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dárcovská urinoterapie!

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022